Chevrolet Cruze 2.0 VCDI 163K LT A/T

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

nick89
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 12.12.2014 13:05
Zdieľať na Facebook

Chevrolet Cruze 2.0 VCDI 163K LT A/T

Príspevok od používateľa nick89 »

Zdravim, mam zaujem o toto auto.
Technické údaje:

r.v.: 5/2011, 1998cm3, 120kW (163PS), P, A6, Diesel, Euro 4, 4 dv., (5-miestne), 53170 km, Biela farba, VIN: KL1JA69Y9BK126025

Ide mi o nazory ci uz servis, spolahlivost a tak. Viem je to diesel ale benzinak porovnatelny som nenasiel teda, pokojne ma inspirujte. Nechcem maleho japonca, ani nic podobne pre tych ktory miesto pomoci chcu kritizovat, ze si auto vyberam take ake sa paci mne a nie im. Budem rad ak sa budeme drzat temy a to pomoc ohladom toho auta popripade nejakeho jeho ekvivalentu. Ide o moje prve auto. Chcem nieco priestrannejsie, trosku aj zivsie a tak. Zaujima ma aj konkretne ak ho vie niekto poriadne preverit a tak. Fakt s tym nemam skusenosti. Ci sedia km, atd. Naco dat pozor a tak.
Dakujem pekne vsetkym
wikyxxx
Príspevky: 1145
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Tato ma 2010 2.0 ale 110kw najazdene ma 70 000 km a zatial bez problemov. Ja by som sa len tomu automatu vyhol je taky lenivy a neohrabany. A hlavne nejazdit s tym autom kratsie trasy ako 20 km na nastarovanie dpf odpises raz dva.
nick89
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 12.12.2014 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nick89 »

Vdaka, ale automat by som rad, z dovodu, ze za prve som ho nikdy nemal, za druhe som ztp a vazne chory. ten automat by mi to dost ulavil. A chcel som benzin, ale podobne som nenasiel v benzine. VIes narovinu, bude to moje prve auto, a dost mozne, ze aj posledne, tak by som chcel aspon mat pocit, ze mam nieco lepsie. Fajn vybava, cena mi sedi. Ano mam trosku problem s dieslom, lebo budem prevazne mesto jazdit. Ale neviem. Beriem akekolvek rady, ekvivalenty, napady. Ak by som si vedel rady sam, tak sem nepisem, tak som rad ak mi poradite, ty co maju s cim poradit, teda skusenosti realne.
Vdaka
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

2 veci, automat, mesto, ZTP OK

mesto 120 kW a moderny dizel ?? zamysli sa nad touto kombinaciou :41c2:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
nick89
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 12.12.2014 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nick89 »

viem, ze asi budem vyzerat sprosto :D
ale zamysli sa so mnou, lebo ani len netuusim kam tym asi mieris, alebo na co narazas. Fakt netusim.
""mesto 120 kW a moderny dizel """
ako, ze nebude dobre tahat alebo co mam chapat pod tym? je ho skoda. Mesto som myslel, standardne jazdenie, jazdim aj dost casto medzi mesto. Avsak teraz sa mi to vychadza na mesto casto. Vies do spitalu, domov. Inac som dost casto jazdil mimo.
Chcel som nieco co bude mat trosku vykon, aktualne jazdim na opli astra 1.4. r.v. 2000. Nemam s nim po servisnej stranke ziadne problemy. Je uzasne spolahlive, len pomale, lenivejsie a chcel som nieco zivsie. Vdaka za rady
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

zamyslim sa, dnesne dizle by mali mat v navode napisane nepouzivat vyhradne v meste !!! rutis sa do problemu ani nevies ako...

120 kW chces kde pouzit v meste prosim pekne ?
ci pretekas 0-50km/h na semaforoch ? :41c2:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
nick89
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 12.12.2014 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nick89 »

Rozhodne nie. Nefinancujem pokutami sr rozpocet, neboj. Ten vykon na medzi mesto, ak treba cosi obehnut aby si sa nebabral s tym. Nechcem formulu ale nieco co ked pridam, tak aj realne pridava. Tym vykonom myslim len to. Fakt cely zivot som bol benzin. A ako som pisal, mal som casto medzimesto, teraz je to tak ako je, a co prinesie buducnost neviem. CO to som pocital, dpf, vypalovanie , problemy a tak. Ale je to vzdy len o tom kto ako jazdi, teda ak to vzdy zoberem prebehnut alebo neviem, fakt som rad za info. Vdaka
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ak, keby, ja nie, kamarát má také a nemá problémy, zoberiem to len tak na 20 km von len aby mu dobre bolo... Ja nechápem, čo na tých traktoroch furt vidíte...

Zober benzínového Focusa alebo nejakého japonca a nekomplikuj si zbytočne život!
nick89
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 12.12.2014 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nick89 »

""Ak, keby, ja nie, kamarát má také a nemá problémy, zoberiem to len tak na 20 km von len aby mu dobre bolo..."""tomuto som presne neporozumel, ze ako to myslis.

Inac k japoncu alebo focusu. Nemam problem, len nechcel maleho japoncika. Mas nejaky konretny tip? Nejaky inzerat? A znova, diesel je to len preto, lebo za tu cenu som nasiel dost vybaveny a kvazi vykonnejsi, benziny mali nizsi vykon. Niesom zatazeny na diesel ani nic. Tak nepis prosim, len zly zly diesel, ale konkretne aby sa clovek ako ja, bez skusenosti rozhodol, ze ked cely zivot mal bennzin nech ostane. Pisem tu, lebo viem, ze sa viete vyjadrit dobre a poradit.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

japonci robia aj velke auta, treba si len vybrat co padne do oka :)

urcite si videl mazda 6, avensis, accord...kruz je o triedu mensi ako tieto menovane
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
nick89
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 12.12.2014 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nick89 »

Na accorda som dost pozeral, ale nenasiel som nic vhodne. Bud vela km, alebo rokov, alebo bez vybavy ci automatu a tak.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

mozno treba zlavit z rocnika :), kolko je "vela kilometrov" ?
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Malého japonca nechceš, ale ja tu nikde nevidím, že by ti niekto radil Aygo...

A keď sa ti nechce čakať na benzín tak si pokojne kúp diesel, sú to tvoje peniaze. A keď ich máš na rozdávanie tak prečo nie...
nick89
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 12.12.2014 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nick89 »

No 130 000 je uz dost, rok by som potreboval max 5 rocne auto.
Peniaze na rozhadozvanie nemam, ak by som mal navysim rozpocet a idem po tych autach ako accord. :D PS: pokojne mi hod na nejake auto link. Budem len vdacny.
necrofibre
Príspevky: 142
Dátum registrácie: 06.10.2007 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa necrofibre »

Minimalne s DPF budes mat do buducna dost vazny problem, ako tu uz bolo spominane,ked budes s tym jazdit vacsinu v meste na kratke vzdialenosti,kde ten diesel nestihnes ani len zahriat :-S Poobzeraj sa po nejakom benzinovom Focuse

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní