Chevrolet Cruze 1,6

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tarzanko
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 02.12.2008 19:28
Zdieľať na Facebook

Chevrolet Cruze 1,6

Príspevok od používateľa tarzanko »

zdravim mate niekto skusenost s motor 1,6 91 KW ktory montuje chevrolet do cruzou od zaciatku tohto roku , ten motor predtym 1,6 83KW bol dost kritizovany ze je lenivy a ma vysoku spotrebu .. zaujima ako to je stymto motorom vase skusenbosti dakujem krasne za odpovede
B.Miro
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 01.07.2010 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa B.Miro »

petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

tá recenzia je vtip? chalan má najazdené na nom 1000km a hodnotí to akoby s tým obišiel 10 krát zemegulu...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

No, ak sa montuje od začiatku tohto roka tak koľko tu bude asi majiteľov? A koľko bude mať najazdené? :41c2:
donmartin
Príspevky: 536
Dátum registrácie: 25.06.2007 12:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa donmartin »

presne tuto otazku som riesil nedavno-octavia,cruze a corolla.

po sadnuti do cruza pri pustani spojky som zakazdym kolenom kopol do volantu...motor sa mi zdal vcelku ok co sa vykonu tyka(cakal som viac,motor vsak postacuje,ma trosku vacsiu dynamiku ako 1,6i v octavii-jazdil som v tom aute asi polhodinu takze tazko sa mi sudi...).Nepacilo sa mi riadenie-cim viac otocis volantom,tym je tuhsie-zdalo sa mi to cudne,spolahlivost sa hodnotit este neda(ale tych 200-250tis by podla mna mal zniest len s vymenami oleja filtrov a rozvodov...)

nakoniec som sa rozhodol pre corollu.perfektne spracovane pracovisko vodica,motor ma velke+ vo vykone/spotrebe(v meste sa da aj za 7litrov-ak clovek nestoji na jednom semafore 3 cervene).
tarzanko
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 02.12.2008 19:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tarzanko »

donmartin napísal:presne tuto otazku som riesil nedavno-octavia,cruze a corolla.

nakoniec som sa rozhodol pre corollu.perfektne spracovane pracovisko vodica,motor ma velke+ vo vykone/spotrebe(v meste sa da aj za 7litrov-ak clovek nestoji na jednom semafore 3 cervene).
Blahoželám ku kvalitnému autu, coroly sú určite trosku inde ako cruze, ale ked to ocko stale poskuluje po tom cruzovi a nezdal sa mi vlanajsi motor 1,6 83 kW, od noveho roku uz je ladeny nba 91kW , to uz by bolo celkom oki len predsa len ma zaujima naroz takych ako ste Vy, teda kto v tom aute realne sedel, dakujem krasne
Napísať odpoveď

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 51 neregistrovaných