Chevrolet Captiva

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seba9909
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 06.11.2013 20:24
Zdieľať na Facebook

Chevrolet Captiva

Príspevok od používateľa seba9909 »

Chevrolet captiva 2,0d r.v 2006 136000km, prosím o pomoc !!!! Vozidlo startuje kdy chce po otočením klíčků zhasnou kontrolky a nic ani motor neotočí prostě ticho , druhý den startije bez problémů a pak zase nic . v chevroletu si nevědí rady , NEMÁ NĚKTO PODOBNÝ PROBLÉM. DĚKUJI
Pilotek
Príspevky: 869
Dátum registrácie: 05.06.2008 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Pilotek »

Nebolo auto havarované (poškodená kabeláž niekde - občasný resp. mäkký skrat)? Druhý (nový) akumulátor už ste skúšali?
Nerobilo sa niečo na aute v poslednom čase (dodatočná montáž niečoho...)?

Diagnostika nezaznamenáva žiadnu chybu?
delong
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 06.11.2007 23:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa delong »

V prvom rade vymeň tých elektrikárov v chevrolete citujem s tvojho príspevku "v chevroletu si nevědí rady" .
Už ti niekto aj niečo premeral? Napríklad ENGINE FUSE BLOCK Ef2 60A ? Ďalej IGNITION SWITCH , BCM (Body Control Module) J1/21 _ RUN / CRANK RELAY pin 87 to pin 15 ?
Za čo tam vôbec berú plat :b: :3c90: .
seba9909
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 06.11.2013 20:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seba9909 »

diky za radu budu zkoušet. :3020:
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

To by museli zobrať do paprče schému a merák a postupne merať kde je a kde už nieje šťava...a zabudol som na podstatné...treba mať aj v hlave viac ako jeden strhnutý závit....
impax
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 28.07.2011 07:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa impax »

immobilizér v kľúči, skúsil si druhý kľúč?
stacho69
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 10.11.2007 18:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stacho69 »

Nazdar , vymeň elektrickú časť spínacej skrinky. to je preto že hocikedy štartuje. druha chyba je poiskovej skrinke pri motore môže byt vnútri skorodovaná
78milan
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 13.07.2015 22:17
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 78milan »

Ahoj jak to dopadlo co bylo špatně mě to taky nestrtuje jednou jo a podruhe ne stejna zavade jako kolega nahoře
Luclac
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 26.07.2017 17:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Luclac »

Mam ten isty problem,,,uz to riesim rok ,,,diagnostika co ukazala vsetko som vymenil...aj lambda sonda bola nemena, dpf cistene ,,,teraz ked nastartuje tak vyhodi kontrolky abs a esp a auto hodi do nudzoveho, ked nastartujem a kontrolky zhasnu auto ide bez problemov. Uznol vymeneny stater, auto islo 2 tyzdne. Potom ma zas hadzalo do nudzoveho a vyhodilo chybu chybny snimac brzdovych svetiel...tak som ho vymenil a auto zas nestartuje,,,,diagnostika naposledy nekomunikovala s rj,,,potom auto zas bez problemov islo....teraz zas stoji na dvore a nestartuje...uz som zufaly...
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Tento problem moze sposobovat cokolvek a od pocitaca tazko radit.
Podobne sa chovaju fabie ked dokonava zhnita kabezaz v motorovom priestore.Teraz som sa nechal prehovorit na renaulta i ked znechutou ale predsa len som to spravil. Ten renault mal problem spojit RJ motora a nedalo sa nastartovat. Problem bol v zhnitej kabelazi pri baterke a aj poistkova skrinka plus konektore. Nocna mora pre mna ....to co na kapote to aj pod nou.
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
Napísať odpoveď

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní