Chevrolet Aveo spojka + výpust na chladiči

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

necrofibre
Príspevky: 142
Dátum registrácie: 06.10.2007 18:24
Zdieľať na Facebook

Chevrolet Aveo spojka + výpust na chladiči

Príspevok od používateľa necrofibre »

Ahojte. Včera som si všimol,že keď vytlačim a následne pustím spojku na voľnobehu,na aute sa zvýšia otáčky,ako keby som lahucko dupol na plyn.Je to normálne pri novom aute? Jedna sa o motor 1,4 74kW,rv.2013.
Ďalšia vec, ťukol som uplne lahucko predkom do jednej káry na križovatke,nič sa nestalo,akurát spadli ŠPZ-tky,mne prasklo logo,a vypadol odkniekal dajaky snimac ci co to moze byt. To je pravdepodobne zdola z chladiča,ten som dal späť'( priložím radšej foto pozdejsie) Robil som vizualnu kontrolu aj ostanych častí spodku pre istotu, chladic a tak,ci dac nie je volne atd.Odkrútil som kus uzaver vypúšťania na chladici,vytieklo kusticek kvapaliny,hned som dotiahol,napevno,avšak odvtedy mi to stadial stále okolo obteka.Vie mi niekto poradiť,co s tym? Zeby som nemusel kvoli tomu do servisu? Ďakujem
detvapatrik
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 16.05.2014 19:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa detvapatrik »

podla toho ako to vsetko opisujes ,,dajaky snimac,, ,,odkrutil som kusocek a vytieklo kusocek,, si daj radsej auto prehliadnut aspon nejakemu mechanikovi
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

A že aspoň kúsoček..... :40bd: Jak vraví moja polovička .... :-\
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Kus si odkrútil, potom zakrútil a teraz obteká.. Tesnenie možno skontrolovať, či dobre dolieha alebo nevypadlo..

Ostatní k téme, vďaka...
Napísať odpoveď

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní