Chevrolet Aveo: NIKDY VIAC

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Re: Chevrolet Aveo:NIKDY VIAC

Príspevok od používateľa markoimportauto »

canga napísal:Čaute.Kúpil som si nový Chevrolet Aveo a poviem Vám: NIKDY VIAC.
Co si cakal za tych par susnov???? Ameriku hole baby, ty ťuk-ťuk???.....už vieš prečo sa predávajú urcite jazdenky za cenu ovela vyssiu ako novy Aveo? Vies!
Fighter
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 20.10.2008 23:44
Zdieľať na Facebook

Re: Chevrolet Aveo:NIKDY VIAC

Príspevok od používateľa Fighter »

markoimportauto napísal:Co si cakal za tych par susnov???? Ameriku hole baby, ty ťuk-ťuk???.....už vieš prečo sa predávajú urcite jazdenky za cenu ovela vyssiu ako novy Aveo? Vies!
Ťuk-ťuk si ty. Keby kupil jazdenku od teba a po case mu nieco odide, tiez by mu predajcovia novych aut mohli hovorit "vidis, nove je len nove!" Kazdy ma volbu a je na nom, co uprednostni, a neda sa vzdy povedat, co je jednoznacne lepsie. Tu ide o to, ze existuje seriozny pristup a neseriozny pristup, tak predajcov, ako aj servisov. Pri tom serioznom by uz mal auto v poriadku.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Re: Chevrolet Aveo:NIKDY VIAC

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

markoimportauto napísal:
canga napísal:Čaute.Kúpil som si nový Chevrolet Aveo a poviem Vám: NIKDY VIAC.
Co si cakal za tych par susnov???? Ameriku hole baby, ty ťuk-ťuk???.....už vieš prečo sa predávajú urcite jazdenky za cenu ovela vyssiu ako novy Aveo? Vies!
hovadina. Niektore auta sa predavaju drahsie kvoli imidzu, niektore kvoli technike, ale ani jedno sa nepredava drahsie, kvoli kvalite!
:3020:
original
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 03.03.2008 13:36
Bydlisko: TT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa original »

twincam1 napísal:
original napísal:chlapci auto je len bmw,mercedes,audi a toyota...ostatne su len crepy na trapenie... :zga28:
toto je vec nazoru kamo,mercedes to ano,ale s bmw nemam dobre skusenosti,ked je nove tak je dobre,ale po 100000km to nabera dost rychly spad :b:
mam bmw od nova a uz ma 250000km a zatial len vymana cerpadla koli posratej slovenskej nafte...inak vsetko funguje tak jak ma...som spokojny :2f93:
lowrider
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 23.06.2008 08:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lowrider »

Pozri, ak ti tú lambda sondu menili už 3 krát, respektivne , ak ta kontrolka svietila 3 krat alebo via pre ten isty problem, tak máš právo automobil vrátiť. kludne sa porozpravaj so svojim pravniikom a chod do servisu s nim. Chodte rovno za predajcom, nie za servisnym technikom.
Zrejme si natrafil na zlý model a bude sa ti na nom kaziť toho ešte vela.
A nenechaj sa len tak odbiť, že sa auto nedá vrátiť. Dá. Len to treba riešiť cez pravnika, ked ti nie su ochotny vyhovieť. Oni dobre vedia, že to je ich povinnosť,len to je pre servis strašne fiasko, ked musi prijať stare auto a dať ti uplne nove.
Tak sa do toho smelo daj, ved máš na to právo. Prajem vela šťastia :3906:
scibran
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 19.01.2008 15:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scibran »

Ato za ten chevrolet aveo no mojko ked si taky sprostučký ja by so už dávno vrátil auto hotovo ked sa závada nedá odstrániť na tretí krát zavolám obchdnú inšpekciu a z asistáciou im odovzdám auto treba využiť všetky zákonné možnosti. ak chceš zavolaj nájdi si kontakt a podebatíme.
berzerkertt
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 16.07.2008 15:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa berzerkertt »

jednoznacne vymenit servis !
scibran
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 19.01.2008 15:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scibran »

Páni neviem kde žijete, nieje to problém auta, ale jednoznačne majitela servisu ked ktomu prišie ako slepé húsa k zrnu , vôbec im nejde o nejakého zákazníka, to sú len reklamné tahy , vôbe nemusí byť problém lamda sody ale zmiešavanie zmesi lebo ak dáva málo benzínu ,tak každú odpáli vymeniť riadiacu jednotku a raguje lamda, že je chudobná zmes a potom riadiaca vyhodnotí, že je vadná lambda ale to vieme vyriešiť, ešte k tým servisom podnikatelia nepotrebuju ludí ktorý niečo vedia, ale takých čo môžu ojebať na plate a hlavne zamestnávajú známého známich a tam je problém v celom štáte. No ale chcely ste kapitalizmus a ten si musíme kúpiť. A odkaz pre toho pána o autác nemeckej značky ak si myslí, že jazdí na nemeckom aute tak je na omyle všetko vyrábajý made in taivan honkonr malaizia prečo lacná pracovná sila. A len hlupák si myslí, že má značku všetko jedno auto sa musí vydariť a potommôžte rozprávať takže to znamená, že aj doktorovi sa môže narodiť retardované diata. A celá bublina o značkách. Ešte jedna rada ak si chcete kúpiť nové auto tak jednoznačne v nemecku lebo oni si nedájú doviesť na trh bordel ako lancný jožo zo slovenska. Mali by ste všetci vypnúť počítače a riadiť sa vlastným rozumom lebo tu vyrastá jedna degenerovaná skupina ludí hlôupákov čo sa nepodarilo komančom tak sa týmto darí perfektne.. Komanči boli oproti dem ibe obyčajný učni alebo 3 x prevarený ruský čaj. A na posledy do každej elektroniky sa montuje čip aby pomali odpaloval časi elektroniky aby ste toho mali dosť a kúpilyn si novú vec. takže???? čo vy nato????? :
italcars
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: 02.12.2008 13:29
Bydlisko: PP-okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italcars »

A na posledy do každej elektroniky sa montuje čip aby pomali odpaloval časi elektroniky aby ste toho mali dosť a kúpilyn si novú vec. takže???? čo vy nato????? :



neverim to je najdebilnejšia vec aku som počul :40bd:
rudosuster
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10.06.2010 20:26
Zdieľať na Facebook

Reakcia na príspevok:“Chevrolet Aveo:nikdy viac“

Príspevok od používateľa rudosuster »

Dňa 19.12.2007 som si kúpil u predajcu Fancar s r.o. osobné motorové vozidlo Chevrolet Aveo 4-dv.1.2 S,farby červenej-super red.Toto vozidlo už bolo zo značky DAEWO,štvrté v poradí pre svoju osobnu potrebu.Okrem toho 2 rodinný príslušníci,ktorým som odpo-ručil,kúpili túto značku.Naviac som odporúčal všetkým známým,ktorý sa na mňa obrá-
tili o radu.Prečo(?),lebo som bol mimoriadne spokojný a nepotreboval som servis.Autá
fungovali.ako „hodinky“,čo sa ale nestalo u Chevrolet Aveo.Sklamali služby Fancaru na
celej čiare,preto,netvrdil by som,že Chevrolet Aveo-nikdy viac(za nedostatočné služby?) ale skôr,že:“Fancar za prístup zákazníkovi(opäť služby!)-nikdy viac“.
V čom je problém?
Ihneď po kúpe vozidla a prvých jázd,bolo cítiť zhoreninu.Bol som sa informovať viac-krát u predajcu,či to môže byť závada na brzdách,spojke,alebo sa len vypaľuje farba,čo
bolo bežné u nových aut.Odpoveď bola taká,že je to pravdepodobne farba,aby som vyč-kal.Začiatkom mája 2008,po ubehnutých 3000 km,som sa snažil o zabezpečenie záručnej
opravy,bezvýsledne,preto 16.05.2008,som pristavil vozidlo do servisu a žiadal o vykona-nie záručnej opravy.Ani 12 dňová snaha sa skontaktovať s majiteľom(písomná,telefon), teraz viac,ako 6 týždňová,neviedla k úspechu,preto som sa rozhodol zverejniť svoje skú senosti s majiteľmi auta Chevrolet Aveo,pritom vybavenie sťažnosti v centrále GM pre
strednú a východnu Europu to trvalo len 2 hodiny.Na základe toho auto“opravili“.Od-
mietli však vydať potvrdenie(montážny list)o vykonaných opravách!Dôvod bol jasný po
prevzatí vozidla.Spojka sa chovala“čudne“,raz páchlo,raz nie.Keďže sa tomu problemu servisný technik odmietol vyjadrovať,resp.odstrániť jasne sa ukazujúce pokračovanie
závady a dôkazy,že oprava bola nekvalitná a na dotaz,kedy mám prísť na záručnú pre-
hliadku,bolo mi povedané,že stači po ubehnutí 15 tis.km.Teda,po predchádzajúcej doho-
de som pristavil vozidlo do servisu dňa 4.12.2009,kde som bol ubezpečený,že platiť bu-dem len material,nakoľko mám predlženú záruku 3 roky.V konečnom dôsledku však to už pravda nebola.Nahlásil som pochybnosti so spojkou.Chybu ekonštatovali,kontrolu a
nastavenie však áno(!!!).Odvtedy sa snažím vybaviť reklamáciu,majiteľ sa však nie je to
ochotný riešiť/pritom vozidlom od“kontroly“som najazdil len 3,5 tis.km a od 22.5.je ne-
pojazdné opäť/,stále sa zatajuje,preto sa obraciam na širokú verejnosť,majiteľov a uží-vateľov aut Chevrolet Aveo 1.2.Podeľte sa so mnou so svojími skúsenosťami ohľadne spolahlivosti tohto vozidla,ale najmä so skúsenosťami so servismi.
lubomt
Príspevky: 1147
Dátum registrácie: 15.03.2007 21:48
Bydlisko: Martin
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomt »

italcars napísal:A na posledy do každej elektroniky sa montuje čip aby pomali odpaloval časi elektroniky aby ste toho mali dosť a kúpilyn si novú vec. takže???? čo vy nato????? :

To je co za debilina,kde si na to dosiel? Ak tomuto veris,tak to je na zamyslenie,ziadne casovace neexistuju,proste suciastka skonci svoju zivotnost a hotovo
GOLTREEF
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 15.04.2012 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa GOLTREEF »

Rozmýšľam či si mám kúpiť Chevrolet Avio a preto chodím po diskusiách a čítam kto a čo píše na tento model keďže so chevroletom nemám vôbec skúsenosti. Ale zistil som, že tí čo ho vôbec nemajú a sú tzv. knižkové typy tak práve oni najviac pindajú na to, aké je to na ko..t auto, a tí, ktorí ho majú sú s nim maximálne spokojní. Tak sa len smejem na tomto celom. Osobne sa mi tento model páči, a čo sa týka tu diskovaného problému tak mám na to jednoznačný názor: Keď raz si kúpiš posr.tú vec tak ak ju nevymeníš budeš mať s ňou stále problém. To je celkom bežná vec nielen u automobilov ale všade kde sa len pozrieš medzi napr. 100 ks PC máš práve 1 ks PC ktorí sa nevydaril a je zlý a ten práve dostaneš. Je to proste smola. :zga27:
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa easyridersvk »

italcars napísal:A na posledy do každej elektroniky sa montuje čip aby pomali odpaloval časi elektroniky aby ste toho mali dosť a kúpilyn si novú vec. takže???? čo vy nato????? :
neverim to je de***šia vec aku som počul :40bd:
to ste nepoculi o k_urvitkach :40bd:
Dodo127
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 04.08.2009 07:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dodo127 »

GOLTREEF napísal:Rozmýšľam či si mám kúpiť Chevrolet Avio a preto chodím po diskusiách a čítam kto a čo píše na tento model keďže so chevroletom nemám vôbec skúsenosti. Ale zistil som, že tí čo ho vôbec nemajú a sú tzv. knižkové typy tak práve oni najviac pindajú na to, aké je to na ko..t auto, a tí, ktorí ho majú sú s nim maximálne spokojní. Tak sa len smejem na tomto celom. Osobne sa mi tento model páči, a čo sa týka tu diskovaného problému tak mám na to jednoznačný názor: Keď raz si kúpiš posr.tú vec tak ak ju nevymeníš budeš mať s ňou stále problém. To je celkom bežná vec nielen u automobilov ale všade kde sa len pozrieš medzi napr. 100 ks PC máš práve 1 ks PC ktorí sa nevydaril a je zlý a ten práve dostaneš. Je to proste smola. :zga27:
Ak chceš kúpiť Aveo, tak určite novú generáciu... Lebo sa ešte dopredáva aj stará verzia a tá dopadla v nárazových testoch katastrofálne, tuším necelé dve hviezdičky... a to už je na zamyslenie.... momentálne mám Cruza hatchback a spokojnosť veľká :)
nesztor
Príspevky: 293
Dátum registrácie: 03.08.2005 08:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nesztor »

Mám nový model Chevrolet Aveo /2012/ a za tie peniaze dostaneš bezpečné auto a nadupané výbavou. Dizajn je dynamický...nalepšia vec, ktorú oceňujem každý deň je vstavané bluetooth. sadnem do auta, naštartujem a auto sa okamžite pripojí na mobil, ktorý je napr. v kufri auta. Ide rádio, zrazu sa vypne a počuješ zvonenie. Potlačíš na volante gombík a telefonuješ. Hlas počuješ z reprákov a vstavaný mic máš nad hlavou. Dovoláš, zložíš druhým gombíkom a hudba sa ti zapne späť. Môžeš aj vyhľadávať v zozname aj poslať sms....pozor, záleží hlavne od možností mobilu!

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní