Cesko-Moravsko-Slovensky zraz Fusionistov - 6. - 8.7.2012

naše súťaže, fotky z akcií, informácie o motoristických akciách a zrazoch

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Cesko-Moravsko-Slovensky zraz Fusionistov - 6. - 8.7.2012

Príspevok od používateľa Marekskk »

Dátum 5.zrazu: 6. - 8.7.2012
Miesto: Vinné jazero
Oblasť: Širava okres Michalovce

Česi tam dokonca maju štvrtok, piatok voľno. My Slováci len štvrtok. Takže niektori kľudne môžu prist aj o deň skôr, teda 5.7.2012!

Viac: http://fusion.fordclubs.org/forum/viewtopic.php?t=1866
Naposledy upravil/-a Marekskk v 20.06.2012 20:25, upravené celkom 1 krát.
drozdm
Príspevky: 821
Dátum registrácie: 21.11.2007 21:37
Bydlisko: havaj
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drozdm »

:d :D
drozdm
Príspevky: 821
Dátum registrácie: 21.11.2007 21:37
Bydlisko: havaj
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drozdm »

marečku a mmna nepozveš ?
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Čo ti je smiešne? Príd na chat. ...
drozdm
Príspevky: 821
Dátum registrácie: 21.11.2007 21:37
Bydlisko: havaj
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drozdm »

:4012:
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ked že to má byť zraz Česko/Moravsko/Slovenský, tak by mal byť bud niekde na Morave alebo na záp SK , podla mna aj pre záp. SK sú Michalovce dosť od ruky a nie to CZ
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

A čo majú vravieť ľudia z PO alebo KE kraja? Zrazy sa vybrali hlasovaním, a každoročne sa striedajú, preto teraz je to na Vinnom. Ty máš problém s cestovaní? :-) nechcel by som....
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Nemám Forda , ale na zraz by som necestoval dalej ako 150-200km a to už by tam muselo byť neviem čo aby som tam šiel... Na takú dialku nechodia ani "tuneri" bez rozdielu značky, ved Fordáci mávajú zraz v Nitrianskom Rudne a tam sa ich stretáva celkom dosť, prečo teda vytvárať niečo nové a navyše ešte okresané aj na konkrétny model výrobcu, účasť áut odhadujem zhruba na počet prstov na dvoch rukách.

Ked budeš poriadať veterán zraz, či zraz majitelov Porsche tak ti prídu autá aj z velkej dialky , ale nie v prípade bežných a ničím výnimočných áut, moja rada zrušiť alebo presunúť na iné miesto (spojiť to z inou stretávkou) - idete robiť niečo čo je jasné že nebude mať úspech, treba sa na to pozrieť tierzvým rozumom
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Ja niesom hlavný organizátor, prídu ľudia aj s CZ, takže bude ich tam, nevravím že veľa ale bude. Určite viac ako 10. Dám ti info koľko tam bolo ľudí.
No zase vravíš, že by si necestoval ďaleko, no ja osobne práveže naopak. A aj tak, klub je pre SK ale aj CZ majiteľov, čiže ak by sa to dohadovalo čiže niekde v strede, no na konci každého zrazu sa dohaduje približna lokalita, takže určujú si to samý majiteľia, resp. hlasujú. Nieje to zraz jednodňový takže aj to je výhoda a vyváži to cestovanie. No každý sme iní, 100 ľudí 100 názorov.
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže, Akcie, Auto-Moto zrazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný