1 039 540
inzerátov
Pridať inzerát

Certifikovaná opravovňa rámu vozidiel

Obsah fóra Auto-moto fórum AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia
Odpovedať Nová téma
<123>
Autor Správa
lubos zimovcak
VIP člen - Veyron (318)
Založený: 19 november 2008
Nabehané: 12 dní 22 hod 36 min
PríspevokZaslal: 12.07.2018 12:15   
Nechaj!!!
Nerad im!!
Citovať
hjundai
Vážený člen - Gallardo (196)
Založený: 21 marec 2010
Nabehané: 6 dní 16 hod 8 min
PríspevokZaslal: 12.07.2018 17:32   
ja im neradím ja len píšem že "úplatok" či "všimné" môže byť často obojstranne výhodná vec. Nestrávim pol dna na STK, idem hneď, nemusím riešiť na aute nepodstatné veci a hlavne nemusím sa kvôli hlúpostiam vracať na opakovanú.... samozrejme mám brzdy OK a nič z auta netečie. To je pre mňa to podstatné.... nech si každý rozmýšľa ako chce a vie.
Citovať
bajo777
Legenda - Ford T (535)
Vrchný konštruktér
Založený: 03 august 2010
Nabehané: 3 mes 20 dní 13 hod
PríspevokZaslal: 12.07.2018 17:38   
kolko ludi, tolko chuti, stk/ek berem naopak ako vyzvu, chyt ma ked to dokazes !

Citovať
pedro727
Povedomá tvár - Favorito (45)
Založený: 22 marec 2009
Nabehané: 9 dní 8 hod 55 min
PríspevokZaslal: 12.07.2018 17:44   
hlavne že by tu všetci chceli švajc. ako som napísal nasrat!
Citovať
oco13
Legenda - Ford T (600)
Založený: 14 december 2008
Nabehané: 3 mes 7 dní 9 hod
PríspevokZaslal: 12.07.2018 17:52   
Aké úplatky ??? zobudte sa. Kopa autoservisov má v ponuke služieb prípravu a absolvovanie stk a ek. Normálne zaplatená služba ako u zubárky blomba.Dajte si do googla zápis do katastra, prihlásenie vozidla, absolvovanie stk ,varovanie detí , upratovanie po maliaroch , výkopové práce ...... Volá sa to služby - niekto ti urobí obed v reštike a iný urobí na tvojom kare kontroly.
Pedro - konkretne švajc - dcera poslala avdinku na stk (či ako sa to tam volá).Priamo z tej kontrolnej stanice prišiel človek pre auto , večer jej ho priniesol s lajstrom kde boli vypísané chyby.Na druhý deň prišiel človek zo servisu zobral auto a večer jej ho priniesol s lajstrom kde bolo potvrdené , že chyby boli odstránené. Tento lajster ešte večer preposlala na STK a tým to haslo. Cena- posral by si sa, za najmenšiu awdi cvaj , to bolo 1400frankov. Dovi dopo ja by som si tam asi kúpil koňa - živého ekologického a ešte by som na neho dostal dotáciu.
Vážený člen - Gallardo (201)
Ľudový rozprávač
Založený: 03 február 2010
Nabehané: 3 mes 6 dní 23 hod
PríspevokZaslal: 12.07.2018 20:53   
Take starosti z vinkom.ze nove pridelenie vin tam utopis hodnotu auta no je to aj chyba majitela.hrdza to neznici za 2 roky trebalo predcasne to aspon zamazat vazelinou.chodil som poctivo auta ako cukrik a stale problem.no naucil ma system a tak ze uz ani necakam v rade.do hodky je auto spat a 2 roky klud.az budu technici stk vyuceny mechanici s min 15 rocnou praxou opravou aut tak potom budem znova chodit na kontroly ako sa patri.tiez vyuzivam tu sluzbu priprava aut na stk.ako to oni spravia mna nezaujima mna zaujima len vysledok 2 roky klud.a zmaknu to za hodku.
Citovať
wilz
VIP člen - Veyron (250)
Založený: 04 január 2008
Nabehané: 15 dní 7 hod 43 min
PríspevokZaslal: 12.07.2018 21:13   
Tak seven máš voľačo pravdu, ale veď my tuná nevieme, že či je to číslo naozaj tak zhrdzavené, že sa v žiadnom prípade nedá vylúskať.
Keď došiel majiteľ na STK, pravdepodobne ani nevedel kde sa to VIN nachádza, takže číslo bolo prirodzene hrdzavé, možno špinavé. Technik pozrel číslo, nevedel ho na pohľad, ani po prípadnom prejdení handričkou prečítať, on nemá povinnosť to komplikovane odhaľovať a lúštiť, že čo je tam napísané, takže to vyhodnotil ako nečitateľné.
Ale to neznamená, že keď sa tomu povenuje troška starostlivosť, že to VIN číslo nebude znova čitateľné.
Citovať
seven549
Ľudový rozprávač
PríspevokZaslal: 12.07.2018 21:31   
Ako to auto kupoval ak nepozrel vin.ja aom tak v zivote auto nekupil.stitok vinko prva vec co pozeram.a ak to povodmy majiel nevie kde to je tak asi auto ani sam neprihlasoval.stretol som sa s tym ze majitel nevedel kde je cislo motora( aj to si pozeram dodnes ) ale mal to odnova nepotreboval to vediet.ale vinko si nepozriet hamba.
Citovať
wilz
VIP člen - Veyron (250)
PríspevokZaslal: 12.07.2018 21:50   
Keď ono je to tak že na Mitsu, Nissan a neviem ešte ktorých tereňákoch je VIN vyrazené na ráme, u jedneho pri prednom kolese u druhého pri zadnom, kto by to kde hľadal, keď na spodku čelného skla a ešte aj niekde na plechovom štítku je to pekne viditeľné.
Takže každý sa s tým uspokojí, prípadne ak aj trocha pochybnosti hlodajú, každý si povie že však všetko inak vyzerá dôveryhodne, prečo by práve s nejakým VIN-kom mal by problém.
No a vidíme že môže byť, aj keď nie taký že by sa hneď mal diať nejaký podvod.
No a rád by som aj teba seven videl, ak by si kupoval napríklad Pajero, ako by si za pravým zadným kolesom na zablatenom ráme hľadal nejaké číselká, keď ani majiteľ by nemal šajnu kde to môže byť.
Citovať
seven549
Ľudový rozprávač
PríspevokZaslal: 12.07.2018 22:11   
Normalne google identifikatory auta.ja si kludne lahnem na zem nosim deku zaspinim si ruky v kufri flasa s vodu pripadne rukavice za 60 centov a testovacia jazda 100km kludne dam 15 euro na palivo ak socialkar nema natankovane.ale teatovacia jazda je posledne co robim ak fakt to auto chcem.okreska dialnica a jazda skoro na hrane musi byt ak majitel suhlasi ak nie idem dalej.kto predava dobru karu nema problem.no vzdy predtym ukazem hotovost.vzdy plna suma aku pyta je vo vrecku.
Citovať
autolaik
Známa tvár - Feldo (74)
Založený: 15 marec 2009
Nabehané: 20 dní 22 hod 24 min
PríspevokZaslal: 13.07.2018 06:51   
seven aj vopred informujes ze ides skusat jazdu na hrane? Lebo u mna by si dojazdil a nazad siel pesi (aj s hotovostou v zadnom vrecku) :)
Citovať
pepo64
Obľúbený člen - Bawo (89)
Založený: 16 apríl 2012
Nabehané: 3 dní 2 hod 35 min
PríspevokZaslal: 13.07.2018 14:31   
Neviem ktorý máš model, ale aby toho nebolo málo už som videl dve dvojkové Pajerá zlomené presne v mieste kde je VIN-ko.V tom mieste je ukotvený niečo ako stabilizátor diferáku, tam to odhnije a rám sa zlomí síce auto je ešte pojazdné ale diferák sa posúva do strán že to vidíš normálne na kolesách v speťáku.
Citovať
seven549
Ľudový rozprávač
PríspevokZaslal: 13.07.2018 22:02   
autolaik napísal:
seven aj vopred informujes ze ides skusat jazdu na hrane? Lebo u mna by si dojazdil a nazad siel pesi (aj s hotovostou v zadnom vrecku) :)
presne tak vopred poviem ze auto chcem vyskusat svojim stylom opriet ho na hranu smyku poriadne hon prevetrat vytacanie plna brzda zakuty skratka test ako to to jazdi.ale to neni ze necham ciary z gum v zakrute.no je to u mma posledna vec.ak vidim ze auto je vrak k jazde nedoje.ja testujem ci sa auto neroztrasie.take ze treba len kolesa vyvazit u mna nefunguje.divil by si sa vela ludi suhlasilo kto nemal co skryvat.ja pekne auto zahrejem rozjazdim a potom pride test.preto potrebujem 100km na tom najazdit.za tie km odhalim kazdu zavadu.
Citovať
wilz
VIP člen - Veyron (250)
PríspevokZaslal: 13.07.2018 22:38   
seven neviem naozaj či iba drístaš a chceš byť zaujímavý, u mňa by si s takým voľačím určite nepochodil a myslím že ani u väčšiny tých čo toto čítajú.
Ale ak na takého natrafíš, nech sa páči.
Ja myslím že také skúšky si môžeš robiť keď auto zaplatíš a bude prepísané na teba.
Citovať
seven549
Ľudový rozprávač
PríspevokZaslal: 14.07.2018 00:53   
Aby sme a rozumeli nekupujem autá typu Octavia 1.6tdi.ak aj keby sa tak stalo kupujem jedine jazdenky po prvom majiteľovi ako nové na sk kúpené stačí ak lahnem pod auto vytiahnem zváračské zrkadielko vidím nejaký unik kvapalín spinava časť medzi prevodovkou a motorom od oleja otáčam sa a idem ďalej.cize na skúšobnú jazdu ani nedôjde.skusobna jazda u mňa 100km odhalí každú závadu.aj také veci ako maskovanie prasknutej hlavy valcov trasenie brzd problémy z prevodovkou.kto predáva dobrú káru nemá nikdy problém.este sám majiteľ povie kludne tomu stup na krk
Citovať
Odpovedať Nová téma
<123>

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia