Certifikat k foliam na inu SPZ

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

potkan11
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 13.01.2017 18:07
Zdieľať na Facebook

Certifikat k foliam na inu SPZ

Príspevok od používateľa potkan11 »

Ahojte. Kupil som auto, na ktorom su folie, ktore boli lepene v roku 2002, avsak na certifikate je uvedena SPZ z ineho okresu (predpokladam, ze prveho majitela) a VIN na nom vobec nie je uvedeny. Je to problem? Mozem ich tam nechat alebo ich radsej strhnut dole? Dakujem.
kuko691
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 03.12.2009 22:41
Bydlisko: Slovenská Ves
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kuko691 »

Ja mam tiez tak uz sedem rokov, a nikto to neriesil. Pri prepise si to na DI overili podla znacky, tam vyhodi vinko auta
balky231983
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 02.04.2007 14:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa balky231983 »

Moze to byt problem. Pozri sa na karticke k foliam kto to povodne montoval a oni ti vystavia novu karticku.
Pokial ju nemas, tak na kazdom okne by si mal mat kod a byva tam vacsinou aj znacka folie. Hod znacku do google a oslov priamo dovozcu tejto folie a on ti to vystavi.
Ak nebudes vediet hod ten kod sem a poradim ti.
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Re: Certifikat k foliam na inu SPZ

Príspevok od používateľa hjundai »

potkan11 napísal:Ahojte. Kupil som auto, na ktorom su folie, ktore boli lepene v roku 2002, avsak na certifikate je uvedena SPZ z ineho okresu (predpokladam, ze prveho majitela) a VIN na nom vobec nie je uvedeny. Je to problem? Mozem ich tam nechat alebo ich radsej strhnut dole? Dakujem.
- snáď si nemyslíš že všetci čo si kúpili jazdenku s certif foliami ich strhávajú.... vôbec to nieje žiadny problém... na kartičke je dlhé číslo, na folii je dlhé číslo... a aj bežný občan vie podľa VIN zistiť SPZ ktoré boli na aute takže ani pre technika - ak by veľmi túžil po kontrole - to nieje problém zistiť....
balky231983
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 02.04.2007 14:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa balky231983 »

Snad si nemyslis ze prislusnik bude zistovat predchadzajucu SPZ. Pre neho to nesedi a hotovo.
Dat si vymenit karticku je otazka 10 minut.
Seriozny dovozcovia ti karticku dokonca poslu postou a zadarmo.
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Nerieš...jazdi. ;)
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Ja mam na karticke Vin cislo ECV je riadna amaterina
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

Ak niekto natrafi na takehoto fizla (so zmyslanim kedysi z doby v. meciara) doporucujem neplatit mu nic a na spravnom konani si nechat dokazat, ze nainstalovana folia je necertifikovana a predlozeny certifikat nebol vystaveny k danemu autu.
petrisio
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 17.01.2017 14:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petrisio »

Asi tak, radsej si dam namahu a si skontrolujem udaje o nej, tym padom sa dozviem aj ja nieco a budem o nieco mudrejsi druhy raz ked ma zastavi niekto taky ho odfajcim kratkou strucnou a istotnou odpovedou.
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných