Cenovy bonbonik

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Ste za pridanie ikony cukrika ako cenovy bonbonik?

Ano som
16
42%
Nie netreba
3
8%
19
50%
 
Celkom hlasov: 38

lubeno
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 10.06.2007 19:04
Zdieľať na Facebook

Cenovy bonbonik

Príspevok od používateľa lubeno »

Rad by som povzbudil admina ku vytvoreniu symbolu cenovy bonbonik . Dal by som to v tvare klasicky baleneho cukriku a čitatelia by mohli pridat cukrik . Momentalne by som dal cukrik tej tigre za 170 litrov . Toto značenie by prispelo k orientacii predavajuceho i kupujuceho . Predavajuci neber to v zlom oficial by som to napisal takto: Napriek volnej cenotvorbe vozidiel na a...EU došlo ku nežiaducej zmene udajov pri danom vozidle za co sa hovorca daneho subjektu ospravedlnuje .
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

WCG?
ivan444
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 05.11.2006 19:45
Bydlisko: MT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivan444 »

No šak ale aky cenny tuzing ma!!! :40bd: Tie paradne recaro potahy na sedackach aj volante z Tesca museli stat aspon 399skk....no nekup to za tie love.
lubeno
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 10.06.2007 19:04
Zdieľať na Facebook

cukrik

Príspevok od používateľa lubeno »

Tigru je len ako priklad no ocakavam aj odpovede typu ANO som za alebo nie . Trocha vyburcujme Admina ku nejakej grafike !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lubeno
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 10.06.2007 19:04
Zdieľať na Facebook

cukrik

Príspevok od používateľa lubeno »

Tak davajte cukriky nech sa zasmejeme !!! Poučime !! Usetrime peniaze za telefony,cesty na obhliadky aut a podobne !
Skuste navrhnut sposob prvotnej informacie ktora upozorni na akesi nejasnosti,nepresnosti,nekorektnost,nerealnost ceny a podobne Forum cita malo kupujucich, Priklad biele vytopene Clio 100LITROV sa inzeruje len taka pasia . Žiadal som o korektnu informaciu vozidlo bolo vytopene a zatial nic. Myslim,ze ak vycestujete na obhliadku je to neskoro informovat Vas po prevezeni sa autom . Tak skusajte navrhovat sposoby prvotnej
varovnej info pre kupujucich a aj pre predajcov Dakujem
lubeno
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 10.06.2007 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubeno »

Cukrik !!!!!!!!!!!!!!!!1,9 Kango za 230tacov r.v. 2002 Len predavajme ved je to zabava :...............................................
lubeno
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 10.06.2007 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubeno »

Cukrik !!!!!!!!!!!!!!!!1,9 Kango za 230tacov r.v. 2002 Len predavajme ved je to zabava :...............................................
lubeno
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 10.06.2007 19:04
Zdieľať na Facebook

Adminnnnnnnn

Príspevok od používateľa lubeno »

Admin mas den pracovneho pokoja ???? No Tvoja praca by nemala poznat tento vyraz Daj HO HOOOO !!! Zapoj sa !!!
Žijes !!!!!! Ved V N. Meste nieje sneh!!!!!!!!!! Hop Hop
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

este dojedam kapustnicu tak je tu delay :3bb6:

ze cukrik ? WTF ? nieco podobne sme tu uz riesili ako "top ponuka" je to vo faze spustenia, len je to cele otazne ze vsetci to zas odrbu a budu to zneuzivat sme na SR ne ;-)

skuste popremyslat lepsie aky nastroj na realnost , skutocnost ;-)
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Re: cukrik

Príspevok od používateľa admin »

lubeno napísal:Tak davajte cukriky nech sa zasmejeme !!! Poučime !! Usetrime peniaze za telefony,cesty na obhliadky aut a podobne !
Skuste navrhnut sposob prvotnej informacie ktora upozorni na akesi nejasnosti,nepresnosti,nekorektnost,nerealnost ceny a podobne Forum cita malo kupujucich, Priklad biele vytopene Clio 100LITROV sa inzeruje len taka pasia . Žiadal som o korektnu informaciu vozidlo bolo vytopene a zatial nic. Myslim,ze ak vycestujete na obhliadku je to neskoro informovat Vas po prevezeni sa autom . Tak skusajte navrhovat sposoby prvotnej
varovnej info pre kupujucich a aj pre predajcov Dakujem
wau zaujimava myslienka, klobuk dolu, len ako este dokazat ze to auto ste boli FAKT pozriet ... viete o tom ze si tu ludia robia navzajom zle pretoze niekto podlezie niekoho s cenou ;-) ci novinka ? no proste tak to je ako toto osetrit ? inak super plan :3dcline:
lubeno
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 10.06.2007 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubeno »

Admin v teme kde sa pytal zaujemca ci by mal kupit Clio za 100 litrov /najdes vo fore / mu gregor odpovedal ako bol pozrel auto mikrometrom a cez softver compu zistil len nieco na tachometri a to sa tykalo odporu vo vytopenom aute Nakoniec sa zneho vyklul samotny predajca vodnikov a v prispevkoch sme ho trocha dusili zaruka a podobne , Jediny argument dobra cena !! No az mozes ta si to najdi a daj tam ku Cliu vodnika Pozor na kapustnicu bez klobas je nepozivatelna
lubeno
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 10.06.2007 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubeno »

Daj ho rozved myslienku nech to zhodnotime !!!!!!!!!!!!
lubeno
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 10.06.2007 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubeno »

Tak dnes som zakompoval a uz zacinam mat pocit,ze admin niekoho zmakol aby mal cvrkot na stranke! Ako sranda take svietenie to je nekonecno,taka spolahlivost znaciek nekonecno To zaci byt ako v parlamente ak chceme vecnu temu zacnime slovensko madarske atd... Nekonecno Ja az tak neposedim pri kompe a chcel som Vas vyburcovat v teme predavajucich ktori pracuju uplne v inych sferacha tam su odbornici pricom nemozu byt odbornici vo vsetkom tak sadnu ku kompu a LALA mam auto a chcem zan toooooooolkoto peniazkov a davam to na net . alebo predavam auta do garaze na stanie a tiež mam svoje opodstatnene ceny Navrhujte ,dumajte , admin to zrealizuje
ak by to bolo OK pre a.. EU
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

toho predajcu co tu spominas, na toto by boli dobre hodnotenia predajcovm nieco na styl ebay, ze bude moznost pridat pozitivny alebo negativny feedback, s komentarom ...

len je tu problem zasa budu FAKE hlasy a sme zasa doma..

tam to ide pretoze ide to spravit iba pri uskutocnenych transakciach kedze sa potvrdilo odoslanie platby na zaklade toho je mozne udelit ohodnotenie...

ako dokazeme realne davat hodnotenie ludom aby to naozaj sedelo zo skutocnostou ?

nijak :4012:
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

čítam čítam--ale nepohopel som ništ-ale mne to nevadí---šak su vianoce :d :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní