!!! Cenotvorba spustená !!!

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Dobrý nápad
463
77%
Geniálny nápad
113
19%
26
4%
 
Celkom hlasov: 602

admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

!!! Cenotvorba spustená !!!

Príspevok od používateľa admin »

Vážení užívatelia !

Od 1.12.2008 v noci sme spustili novú unikátnu službu na Autobazar.EU

Jedná sa o exkluzívny nástroj pre kupujúcich aj predavajúcich. Každý kupujúci kto má vážny záujem kúpiť vozidlo, alebo čokoľvek cez náš web, má možnosť pokúsiť sa predajcu "zlomiť" na lepšiu cenu...
Jednoducho odošle sumu, ktorú je momentálne ochotný ponúknuť za danú vec. V prípade, že bude váčšia konkurencia v cenových návrhoch, môže kedykoľvek zviditelniť svoju ponuku odoslaním vyššej sumy.
Minimalna suma nie je stanovená zámerne, ďalšie sumy môžu byť iba vyššie, navyšovanie po 1000,-Sk u vozidiel, ostatné 300 Sk...
Odosiela sa suma vždy v mene v ktorej daná vec je inzerovaná.

Okamžite po odoslaní sumy, predajca dostane kópiu správy s tým, že vidí sumu ktorú ponúkate a môže na ňu reagovať.

Upozornenie: V prípade vymyslených/falošných návrhov budeme blokovať ďalšiu možnosť odosielania cenového návrhu, resp. budeme blokovať úplne účet.

Sme otvorení akýmkoľvek nápadom v zdokonaľovaní tohto nástroja, celá vec sa bude dolaďovať za behu, iba tak vieme ako reagovať na nečakané situácie...
Takže vítame akékoľvek nápady, vylepšenia ...
:-/
Naposledy upravil/-a admin v 03.12.2008 14:57, upravené celkom 2 krát.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Tak to to funguje na weboch aj inde vo svete, predávajúci budú asi zasa cenu mierne nadhadzovať, ale aspon bude vedieť že má potencionálneho záujemcu a bud sa dohodnú alebo nie... Myslím že kto nechce kupovať nebude ani licitovať... Schvalujem
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

Teoria je super, som velmi zvedavy ako to bude vyzerat v praxi v nasich zemepisnych sirkach...
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

ivko1 napísal:Tak to to funguje na weboch aj inde vo svete, predávajúci budú asi zasa cenu mierne nadhadzovať, ale aspon bude vedieť že má potencionálneho záujemcu a bud sa dohodnú alebo nie... Myslím že kto nechce kupovať nebude ani licitovať... Schvalujem
funguje to uz len pod pojmom aukcia a to je dost odlisny model, aj ked to ma nejake veci spolocne... Toto bude priamo vytvorene na SK lud, takze uvidime...
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

nemyslel som aukcie ale presne to čo si zaviedol ty, respektíve chceš... http://www.marktplaats.nl/index.php?url ... blauw.html Na vrchu predajná cena, úplne naspodu ponuky záujemcov... Tak to to chceš aj ty nie?
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

ano, fakt som netusil ze nieco take uz je..
preco tam su ti ebidy take nizke v porovnani s tou inzerovanou sumou... to nemaju len osetrene ?
TT666
Príspevky: 396
Dátum registrácie: 16.03.2005 10:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TT666 »

Myslím že je to super nápad.. nieje to ako dražba tam je cena nejaka vyvolávacia a ide hore... v tomto prípade pojde asi dole.... sem tam hore ak bude vela zaujemcov.. :zg282:
sanat4
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 21.08.2008 21:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sanat4 »

A čo ak po čase budem chcieť od mojej cenovej ponuky z rôzneho dôvodu odstúpit,resp.zmazať,bude to možné?
Dalibor99
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 15.06.2008 14:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dalibor99 »

ponuka navrhnuta na cenu bude zavazna, alebo si tu bude kazdy pisat, len tak co chce?
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

sanat4 napísal:A čo ak po čase budem chcieť od mojej cenovej ponuky z rôzneho dôvodu odstúpit,resp.zmazať,bude to možné?
ano dnes to spravim aby sa to dalo...

ty co budu si robit srandu ze to pridaju a hned zmazu budu takisto dovod na ban.
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

Dalibor99 napísal:ponuka navrhnuta na cenu bude zavazna, alebo si tu bude kazdy pisat, len tak co chce?
musi potvrdit ze to mysli vazne inak ze bude mu zamietnuty pristup, ziadna sranda...
autovybava
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 16.10.2007 20:51
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autovybava »

akurat som vam poslal email, nevedel som ze uz sa tu o tom diskutuje, privital by som ak by som si mohol tuto moznost vyhodit z ponuky, pretoze zacali telefonaty ze videli ze je mozne dohadovat cenu,.. ak by to riesili len cez web tak to este tolerujem, ale ak vam bude stale niekto volat,.. dohodnut sa zvykne dat na cene len za trochu inych podmienok si myslim,.. celkovo teda som skor proti ako za, pretoze bohuzial zacne sa to asi zneuzivat.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

mp3doauta napísal:akurat som vam poslal email, nevedel som ze uz sa tu o tom diskutuje, privital by som ak by som si mohol tuto moznost vyhodit z ponuky, pretoze zacali telefonaty ze videli ze je mozne dohadovat cenu,.. ak by to riesili len cez web tak to este tolerujem, ale ak vam bude stale niekto volat,.. dohodnut sa zvykne dat na cene len za trochu inych podmienok si myslim,.. celkovo teda som skor proti ako za, pretoze bohuzial zacne sa to asi zneuzivat.
Vidím, že sa to hned prejavilo u tej najproblemovejšej skupiny slovače, ach jaj... Ako keby sa nedalo doteraz na cene dohodnúť... Ale ked nám niekto takýto volal tak sme sa ho rovno opýtali že akú má predstavu a podla toho sme mu povedali, či sa má vôbec obťažovať telefonovať nám, alebo prísť sa pozrieť...
TT666
Príspevky: 396
Dátum registrácie: 16.03.2005 10:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TT666 »

Myslím že sa takáto ponuka (tá ikonka) dá odstranit individualne z inzeratu... pri editácii.. ako je kolonka "resetovať počítadlo zobrazení" a pod... uplne naspodu... :2f93:
autovybava
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 16.10.2007 20:51
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autovybava »

TT666 dik, to som potreboval, inak myslim ze autobazareu mohol rozposlat info mail zakaznikom o tejto novej funkcii.

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní