Cennik parkovneho v nemocniciach....

Ako poskytnúť prvú pomoc,ako postupovať pri autonehode, pomoc v zahraničí, hasiace prístroje, hasiči, záchranári, sanitiaci, skutočné príbehy...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ano, platim aj ja a aj vcera som musel, chlapec mi lezal na kramaroch minuly tyzden a v takom pocasi, mi ho bolo luto trepat aj 200m na neplatene...ale tak ako to sledujem, tie nemocnice kde som bol aj s parkoviskami postavali este komunisti, dneskajsi biznis je len otom, vybudovat zavoru, namontovat automat na platenie a vyberat...o nieco menej by ma slaktrafil, keby tie prachy isli aspon nemocniciam, ale ked tam vidim strcenu srocku, nikto mi nevyhovori, ze to je tunel jak prasa :38eb: :3c90: :3c90:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
msakac33
Príspevky: 294
Dátum registrácie: 14.08.2013 09:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa msakac33 »

kurnik lubosko to je hadam prvy prispevok od teba, co sa mi paci, velmi dobre si to napisal :3dcline: :3dcline:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Chlapci vadila vám vláda jednej strany - tak si zvykajte. Alebo umrite. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
martino611
Príspevky: 562
Dátum registrácie: 14.11.2007 16:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martino611 »

alebo sa konecne zobudte....
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Skúšajú hajzli skúšajú...najvyšší čas ešte nenastal...tak nech skúšajú....na každú sviňu sa varí voda.Len majú šťastie že sme na SK a že tu všetko obyčajným ľuďom tak nejak dlhšie trvá než to pochopia a začnú dačo riešiť....Ale verím že ten čas raz nastane....a vyhádžeme tú zgerbu z hradného kopca rovno do Dunaja....
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Nie že by som sa ich zastával, ale to oni podpísali tie zmluvy s tými eseročkami?!
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Cico ne, ale v tejto skurwenej dzamahirii sa samozrejme vsetky kompetentne miesta kam ma dosah stat, obsadzuju stranicky :3c90: :3c90:, Vlady ma pravdu, na tom kopci treba zacat :3c90: :3c90: :3c90:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
wikyxxx
Príspevky: 1146
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

A bol by som zvedavy kam tie peniaze z parkovného idú. A celkovo parkovne vade nie len v nemocnici to je biznis ako hrom. Napr pred mojou školou (osobný pristav v BA ) parkovisko je tam jak hrom za hod parkovania 1.50 a ste chorý a za čo ???? ODkedy uzavreli stary most a nedá sa parkovat na tyršovom nábreži tak chodím do školy radšej vlakom+MHD.4 roky chodim okolo stareho mosta na jeho prijazde pri ministerstve vnutra stavali auta bez platne minuli týžden pozerám a vsetci papuče wtf ?? Jaj zabudol som idu vianoce a stalo tam cca 30 aut * 60 eur za pokutu to je super zárobok bodaj by ich parq tlacila tých čo tam rozdávali papuče ako keby im tie auta zavadzali tam. Niektorí sa dali parkovat za euroveu ako je most apolo no len keby sa ludia nestavali ako koko....ti tak by tp tam aj šlo a ne že potebujem odist a pol hod mi na tro treba lebo stojha hala bala a nie pekne v rdoch škoda reči toto.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

cico to parkovné vyberajú sročky a skončí v jednej straníckej pokladnici ako dar. Čo myslíš v ktorej??? ale to je vlastne jedno
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ryba smrdí od hlavy.... poriadok sa musí robiť z hora dole, inak to skončí vždy na polceste a riaditeľské miesta sú skoro vždy za odmenu alebo pre dakoho kšeft, a teda nie že kto podpisoval zmluvy... ale na koho príkaz prípadne želanie...A je šumafuk či sú pri kormidle červení alebo modrí....skrátka ruka ruku myje, takže je aj zbytočné písať, že čo ste si zvolili to máte .A ja osobne toto vnímam ako bezcharakternosť najvyššieho zrna... Aby ľudia zväčša dôchodci čo nemajú ani na lieky platili ešte výpalnícke parkovné...A hlavne ma sere,že špitál má z toho prd makový...To je na tom to najhoršie. Keby sa tie prachy aspoň investovali do obnovy nášho skvelého zdravotníctva.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

psi stekaju, zlodeji kradnu dalej. :d :D


Zmena nastane az potom, ako prvi z nich budu hompalat nohami vo vzduchu . :4012:
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11354
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

http://www.youtube.com/watch?v=sQC375vGj9Q

Sorry za off topic ale okrem pobavenia aj tu sa to hodí...

:-\
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

Dobre hovori, rozumne. Az mi je to divno.


Zmena nastane... "ked sem ludia vtrhnu a obesia vas" :4090:
Napísať odpoveď

Návrat na "Prvá pomoc => Volajte 112"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných