Cena za inzerciu.

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Na cenu tovaru či služby sú vždy dva pohľady.Jeden predávajúceho a druhý kupujúceho.Zo strany kupujúceho sa buď prijme,alebo nie.Svinstvo začína tam,kde ju musíte prijať...to sú veci zo zákona,poplatky atď kde niet inej cesty a nemôžete to obísť alebo ignorovať ani vtedy,ak vám to je poskytnuté na úrovni svine v chlieve.
christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

mjz napísal:vzdy som vsetko kupil a predal cez obycajny trapny ale velmi jednoduchy a hlavne zadarmo bazos,
Neviem ci trapny,hlavne jednoduchy.Vela veci som odtial kupil a neake predal.Kolkokrat sa tam len motam a pozeram co sa predava.Tu odtialto ani ihlu do sena som nepredal ani nekupil.Tu je zase forum.Inzeraty prekomplikovane,zlozite a kopu alebo samy smelinar.Nemam rad ked sa hodinu musim srat aby som sa dopatral k neakej veci.Takze aj ked si budu pytat 100 € za inzerat,mne to nevadi.Ked spoplatnia forum,vymazem zo zaloziek a nebudem pisat.Takze sa nemusim rozculovat.
No a nemusi byt zaruka vzdy v tom ked je to najvecsi inzertny portal ze sa to tu vzdy aj preda.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

ved to som pisal,bazos-bazar.sk - zadarmo a kupis predas,co chces,najdes hned co chces a potrebujes - je mi jedno kto to je a kto si co mysli o bazos a bazar,99% som vyriesil tam - tu je to kopec hnoja do kopy,kde sa mastia arogantny smeliari medzi sebou za xxx krat vacsie ceny ako kupis vsade inde a vsade vykukaju na prvých prieckach a tie ich prijebane ceny 1,10,11,ked im nahodou zavolas vyvali ta z ich ceny.tu na inzerciu uz davne nechodim - nech sa mastia medzi sebou - tu ja nemam cas na to nieco riesit,tu ma to vôbec nezaujimalo ani ked to bolo za menej,ani neviem za kolko to bolo vtedy-lebo tu je to stale len gulas.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
magnetique
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 07.12.2007 19:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa magnetique »

christiane a mjz:

nechapem ako mozete napisat ze na bazosi hned najdete co potrebujete a jednoducho

no schvalne skuste si vyhladat dacia duster od roka 2008 do 150.000km najazdenych, ze to nejde? tak ako potom hladate kukate si 1000 inzeratov a citate kazdy z nich aby ste sa dopatrali k tomu co hladate? nezmysel

bazos nema ziadny filter na auta a potom mozes len hladat ihlu v kope sena, pretoze bazos nie je na auta specializovany
[URL=https://www.spritmonitor.de/en/detail/1210186.html] [img]https://images.spritmonitor.de/1210186_6.png[/img] [/URL]
vavroniro
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02.08.2018 12:16
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vavroniro »

darmo sa tu budete vadiť, myslím si, že to počet inzerátov tu celkom dosť ovplyvní, no možno sa aj mýlim, uvidíme časom
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

magnetique napísal:christiane a mjz:

nechapem ako mozete napisat ze na bazosi hned najdete co potrebujete a jednoducho

no schvalne skuste si vyhladat dacia duster od roka 2008 do 150.000km najazdenych, ze to nejde? tak ako potom hladate kukate si 1000 inzeratov a citate kazdy z nich aby ste sa dopatrali k tomu co hladate? nezmysel

bazos nema ziadny filter na auta a potom mozes len hladat ihlu v kope sena, pretoze bazos nie je na auta specializovany

90% ľudí potrebuje jediný filter- cenový.Zadá svoje možnosti stropu,rozumnejší aj spodok orežú aby nečítali hlúposti za 1.- 3.- alebo 1234 e.- a zadajú okruh km kedže ísť za autom viac než 40-50 km je nezmysel vzhladom na klamanie v inzerátoch.Nech človek netratí pre nejakého blba čas a palivo
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Milan má pravdu - len somára trápia kilometre a rok výroby a starostlivosť a servis uvidíš aj tak až na mieste. Takže hlavný filter je cena a druh paliva. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
magnetique
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 07.12.2007 19:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa magnetique »

oco13: takze na bazosi si vies zadat do filtru druh paliva? tazko... a to je moja pointa, ze tam je proste gulas a jedine co si vies vyhladat je znacka, cena a okruh km od tvojho bydliska, to je pre mna zalostne malo

mhlavaty: nesuhlasim, tento rok je rekordny v pocte predanych vozidiel, z coho vyplyva, ze slovaci nato maju, takze cena uz nie je hlavnym kriteriom pri hladani aut, urcite nie na 90%
[URL=https://www.spritmonitor.de/en/detail/1210186.html] [img]https://images.spritmonitor.de/1210186_6.png[/img] [/URL]
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ano na bazoši si hore zadám LPG, JTD, diesel, nafta a najde mi to všetky autá s tým konkrétnym palivom. Bazoš ti ešte doplňa čo chceš hladať takže sa ti snaží pomôcť ,lebo sa učí podla toho čo hladali ludia pred tebou.
Konkretne moja skúsenosť s vozidlami do 1000eur bola tá že rovnaké vozidlo bolo na bazoši o 100 eur lacnejšie ako tu. Tak som si kvoli srande vyhladal bavoráky za cca 10 -15 litrov a ajhla ešte aj špz bola čitatelná a tu si prihodil 1500evri oproti bazošu. Rovnako datované inzeráty. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Ktovie ake portfolio zakaznikov tu je. Preco by mali robit charitu? Aj tak vacsina obycajnych sukromnych osob asi dava na bazos. Cccccka mi luto nie je, ani roznych inych nesympatickych bazarov. Nejaky ti mensi predajcovia nemaju problem s bazosom si myslim, takze ta strata par zakaznikov sa asi vyplati.

Aj tak je moderne predavat auta na youtube, tak by si mali predajcovia brat priklad z ceskych kolegov.
christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

mhlavaty napísal: 90% ľudí potrebuje jediný filter- cenový.Zadá svoje možnosti stropu,rozumnejší aj spodok orežú aby nečítali hlúposti za 1.- 3.- alebo 1234 e.- a zadajú okruh km kedže ísť za autom viac než 40-50 km je nezmysel vzhladom na klamanie v inzerátoch.Nech človek netratí pre nejakého blba čas a palivo
Presne podla tohoto sa riadim. :hero: Ze je auto po nemeckom dochodcovi,nehavarovane,garazovane,servisovane len v autorizovaku s poctivymi kilometrami,hmmm tak na to by som musel mat 17 rokov aby som tomu veril.Nepotrebujem bibliu citat o aute,oko vidi,nie je p.ča.
A ze sa to spoplatnilo?Kazdy problem ma minimalne 2 riesenia.Ist inzerovat inde alebo zaplatit.
ciko75
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 11.12.2010 18:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ciko75 »

Za mňa, tiež ma zdraženie zrovna nepotešilo, každá koruna dobrá ale na druhú stranu čo dobré je zadarmo alebo za euro, pramálo alebo aj nič. A EUčko je dobré, predal som tu tri autá. Ako si poradím so zdražením? Jednoducho, keď ma bude niekto zjednávať na cene a to určite bude, ako vždy, toľko nespustím. Vždy mám v hlave pod akú cenu sa nechcem dostať a v nej bude všetko čo uznám za vhodné servis, príslušentsvo, plná nádrž, cena za inzerciu a neviem čo ešte.... A som vybavený, spokojný a hlavne som predal auto a nie že to budem krížom krážom po nete pridávať a pol roka čakať, či sa mi vôbec niekto ozve a čas čo tým stratím bude drahší ako to čo zaplatím za inzerát...môj názor.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

co je toto za tema ? ved akceptujem alebo neakceptujem :41c2: neni tu pionierska organizacia regulacie cien, kto chce podnikat v takychto masovych sluzbach, musi mat podchyteny marketing a podobne sracky, az dostal avizo ze taka cena nebude likvidacna pre jeho biznis ale naopak prijata o com to je ? kto z vas by nebral viac keby mu povedali ze moze ? :zga28: pre kupujucich by to malo byt naopak plusom, snad sa precistia nerealne inzeraty, aut co sedia volakde u turka v dojclande...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
uva0944710873
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 14.06.2018 12:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa uva0944710873 »

Ak niečo vymizne tak to bude práve súkromná inzercia, teplákoví podnikatelia ponúkajúci autá nachádzajúce sa ešte v Nemecku tých pár eúr prežijú.
rrrobo
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 10.02.2012 19:39
Bydlisko: Nitra
Zdieľať na Facebook

čo ste kuku?

Príspevok od používateľa rrrobo »

nechapem čo to tak preživate, časy ked na internete bolo všetko zadarmo postupne vymiznu či sa nam to pači alebo nie. Vezmi si, že predavaš auto za 5-6 litrov a vadi ti dat 6 eur niekomu, kto ti ho pomoze predať a pomože dostať k spravnemu zaujemcovi. Ja to EUčku nemam vobec za zle. 3 eura bola cena dlhe roky a skratka všetko postupne zdražie...naklady idu hore, raz by to spraviť museli.

Ked vas to všetkych tak serká, tak si tie tri eura navyše prihoďte k cene vozidla :D 8003 €, 5503, 3803 :d :D :d :D :d :D atd Hlavne že potom pri predaji majitel nevaha spustiť z ceny 200-300, ale az tri eura bohujeteee.

Moj nazor skratka že to neni tak hrozne.

PS: mrknite si kolko stoji sukromny inzerat v čechach ... 60€ s fotkou, 20€ bez fotky... no comment :)

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný