CELOPOLEP CHROME MODRA

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

subyys
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 13.05.2014 15:13
Zdieľať na Facebook

CELOPOLEP CHROME MODRA

Príspevok od používateľa subyys »

Vie niekto o dobrej firme čo lepia auta za dobru cenu a vedeli by mi nalepiť ale kvalitne CHROM Modru na Subaru imprezu??vopred dakuem za info
subyys
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 13.05.2014 15:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa subyys »

Subaru Impreza WRX 2008 sedan uprava Sti
subyys
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 13.05.2014 15:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa subyys »

Ale ja mam Americku verziu,ktoré je originalne krasne modre so zlatymi brzdami a je jedinečne jediné v Europe,tie sti sa mozu skryť...ani nahodou by som za sti nevymenil :3020: ...ibaže za novinku MY 2015 STi :3035: ...to som už videl na vlastné oči a je to šupa Imprezka :2f93:.Tešim sa, jak si raz do nej sadnem.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Len aby si vedel tak za prvé olepovať Imprezu je podla mna grc, a čo sa týka zrkadlového efektu, tak ten si myslím že nie je dovolený používať v bežnej premávke
pidizvi
Príspevky: 3414
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

skoda penazi, kup si radsej benzin
subyys
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 13.05.2014 15:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa subyys »

pidizvi kupujem LPG,..
cviro123 motor mam EJ255 ale americke verzie WRX maju vyšší výkon ako europske verzie.tie brzdy v tom čase na Sti su v čiernom prevedení ale ja mam ich zlaté,..ked chceš tak si pozri moju imprezu :
http://www.sportovnivozy.cz/56055-subar ... sti-presov
subyys
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 13.05.2014 15:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa subyys »

STi ma o 25-3O PS viac ale to až taky vykonovy rozdiel nieje,..Sti ma 6 stupnovu prevodovku a moja WRX ma 5 rychlosti.Niečo tam z STi je preto som pisal uprava v Sti a tie zadne falce si dorobim a nikto nebude vedieť, že je to bez Sti :) .
BMWslav
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 13.10.2011 11:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa BMWslav »

Minule som nasiel toto:
http://pochromuj.sk/chromex/chromex-sety

Zevraj sa s tym daju jednoducho pochromovat rozne predmety, kolesa ako aj cele karoserie. A kedze sa to nasledne prelakuje tak to vydrzi ako klasicky lak. A hlavne stoji to polovicu co folia ktora vydrzi len cca 1-2 roky

[/youtube]
Napísať odpoveď

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: mhlavaty, minac, tatkotom a 54 neregistrovaných