cayenne 3.2 lpg

Diskusia ohľadne vozidiel značky Porsche

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

uro
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 19.07.2008 17:52
Zdieľať na Facebook

cayenne 3.2 lpg

Príspevok od používateľa uro »

zdravim vsetkych ktory maju zaujem diskutovat a zverejnit svoj nazor,verim ze bude aj vela ustipacnych ale berem.
mal by som otazku na tuto kombinaciu 3.2 lpg.pri kupe druheho auta som si poskladal cayenna.uvazoval som nad mnozstvom suv-ecok ale toto mi vislo ako vysledok :d :D pretoze touaregov a x5 je uz dost,nechcem diesel.pretoze uz jeden mam a6 2,5 quattro tiptronic.01 110kw spotreba v zime pod 9,5l tazko,zohriat to tiez velky problem a ked primrzne nafta tak o zabavu postarane horsie je ked sa ponahlam niekde....a este jeden postreh nepohodlne sa nasada a vystupuje,myslim vysku sedadla,urcite to poznate.Uvazoval som aj nad touaregom,lenze 2.5 slaby 3.0tdi vs.3.2benzin uz pri obstaravani je diesel drahsi a benzin ku ktoremu urcite pribudne plyn, mal v konecnom dvosledku jazdit za take iste peniaze ako diesel.kedze som pocul od znamych,ze touareg sa casto kazi,nechcel by som uz do neho viac vrazat,preto som stavil na kvalitu porsche.Pohonna jednotka 3.2 by mi stacila a ked to este dam urobit na plyn,myslim ze prevadzka by nemala presiahnut terajsie naklady.na mobile.de su tie cayenny podstatne lacnejsie nez u nas.ak by niekto chcel pisat o tom ze ked mam na take auto nebudem riesit predsa spotrebu....tak to neberiem ostatne naklady co dufam budu len brzdy a olej viem ze budu vyssie ,ale ani touareg nema lacne brzdy.dakujem za kazdy nazor.
vajciak000
Príspevky: 748
Dátum registrácie: 15.02.2009 12:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vajciak000 »

pokial si vieš zohnať diely za rozumné ceny a má ti to kto servisovať (nemyslim porsche) tak prečo nie.

Tie cayany idu v D za smiešne ceny s malo km. Aj ja som nad tým volakedy rozmýšlal ale obaval som sa práve servisu a náhr. dielov......
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

Ak by som mal na toto reagovat podla toho, co si o tomto rozporuplnom dopyte myslim, tak by sa to jeho autorovi iste nepacilo....

Neodpustim si vsak comment aspon k teme "Touareg 2.5tdi je slaby"......
------Ubezpecujem ta, ze aj ked si don sadnu 5-ti borci, este stale pojde s velkou rezervou max. povoleny limit (130km/h) a jeho zrychlenie bude dostatocne aj na bezpecne predbiehanie.....

Tie dalsie perly v style "Touareg je velmi poruchovy" (ako moze byt, ked na nom tolki jazdia a este ovela viac ludstva po nom tuzi????) prip. "spolieham sa na kvalitu Porsche" (vypisujem sutaz "najdi 10 rozdielov medzi T a C") uz necham na komentare inych.....

Znova som sa vsak dobre pobavil, ake maju obcania nazory, predstavy ci ocakavania....

Vela stastia so "stavanim" na kvalitu Porsche Cayenne :2f93:
Naposledy upravil/-a markoimportauto v 09.02.2010 18:31, upravené celkom 1 krát.
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
autickar21
Príspevky: 1596
Dátum registrácie: 12.05.2008 18:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autickar21 »

Poznam len nazor znameho ktory vlastnil dve cayene. Najslabsi, a najsilnejsi model. Kupil to po x5ke, chcel zmenu. Poznatok po dvoch autach ma len taky, ze po 150tis km oba zacali nehorazne zrat olej. Bol rad ze sa ich zbavil, vratil sa k X5, samozrejme ze len benzinovej.
uro
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 19.07.2008 17:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa uro »

vajciak000 napísal:pokial si vieš zohnať diely za rozumné ceny a má ti to kto servisovať (nemyslim porsche) tak prečo nie.

Tie cayany idu v D za smiešne ceny s malo km. Aj ja som nad tým volakedy rozmýšlal ale obaval som sa práve servisu a náhr. dielov......




myslim si ze v polsku sa da zohnat absolutne vsetko za ovela mensie ceny ako u nas a pride vam to postou domuo a nie ako u nas v porshe by to stalo nesmiesne peniaze ale zaco ze tam ta prijmacia sekretarka sedi a caka na zakaznikov ved to je len tiez obchod kde chodia len ludia na vyssej urovni a ked mi to tu servisnu za 300 na hod tak to bude v pohode
uro
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 19.07.2008 17:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa uro »

markoimportauto napísal:Ak by som mal na toto reagovat podla toho, co si o tomto rozporuplnom dopyte myslim, tak by sa to jeho autorovi iste nepacilo....

Neodpustim si vsak comment aspon k teme "Touareg 2.5tdi je slaby"......
------Ubezpecujem ta, ze aj ked si don sadnu 5-ti borci, este stale pojde s velkou rezervou max. povoleny limit (130km/h) a jeho zrychlenie bude dostatocne aj na bezpecne predbiehanie.....

Tie dalsie perly v style "Touareg je velmi poruchovy" (ako moze byt, ked na nom tolki jazdia a este ovela viac ludstva po nom tuzi????) prip. "spolieham sa na kvalitu Porsche" (vypisujem sutaz "najdi 10 rozdielov medzi T a C") uz necham na komentare inych.....

Znova som sa vsak dobre pobavil, ake maju obcania nazory, predstavy ci ocakavania....

Vela stastia so "stavanim" na kvalitu Porsche Cayenne :2f93:




asi som nastartoval nejakeho majitela touarega pspravedlnujem sa ale predsa je len na trhu dvakrat tolko touaregou ako cayanou 10 rozdielov najdem hravo na prvy pohlad a myslim ze viac ludi by sa priklonilo k cayenne ako touareg co sa vyzoru tyka, ale bol by som zvedavi aj na ren cenzurovany nazor co vas napadlo ako prve
audi10000
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 29.12.2009 19:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audi10000 »

cau Uro tak trochu nechapem o co ti tu vlastne ide.na jednej strane riesis plyn pre co najmensie naklady a pritom na druhej strane sa tu bavis o aute na ktorom ked odide akakolvek somarina mozes rovno zakladat dom.uz tu niekto raz spominal ze jeho znamy isiel do porsche menit rozvody a ked mu zahlasili (nepamätam si presne ale nieco medzi 250az300tisic) takze skoro odpadol.aj keby si neriesil servis cez porsche pri tych rozvodoch musi ist ten motor aj prevodovka tak ci tak vonku.a vsetky ostatne veci tiez nemoze opravovat nejaky odbornik na stodvadsiatky.a tiez si neviem predstavit ze by som na porsche daval cinske diely. moj osobny nazor je ze to nie je prave najstastnejsia volba ked nemas extra vela penazi navyse.v casopise autoojetiny je komplet test na ojazdeny cayenne,tak sa skus tam popozerat mozno ti to pomoze.daju sa objednat aj starsie cisla.
Ps:podla nemeckej dekry je tuareg najspolahlivejsie auto vo svojej triede
peto103
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: 28.06.2007 22:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto103 »

aj keď to veľmi dobre vieš, aj tak mi neda nespomenuť to zase.
Ale fakt mi pride maximalne iracionalne pozerať na spotrebu pri takom drahom aute.
aj keby si toho Cayenna dostal zadarmo, dovolim si tvrdiť že servisne naklady su extremne brutalne a neverim, že sa ti ich podari skresať na rozumnu uroveň.

Navyše, može sa ti s nim stať hocičo. odide nejaky diel mimo bežnej vymeny, stači že buchneš naraznik a maš po probleme.

Nehnevaj sa, nechcem ti zle, ale kupiť si auto a bať sa cely čas že sa tam niečo rozsype mi pride dosť mimo.

Buď na to máš, alebo nie...
audi.lukas
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 26.04.2008 22:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audi.lukas »

nemyslim si ze je to hlupost. LPG mam uz v druhom aute a nad inym pohonom by som nikdy nerozmyslal. Cayenne je urcite originalnejsie ako touareg. mozno by som este uvazoval nad MLkom, ked nechces byt tuctovy...

LPG 4ewer :-\
pepobimbo
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 26.06.2007 21:40
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepobimbo »

ja mam osobne touarega 3,2 v6 , zatial som s nim spokojnĂ˝, ale to lpg by ma tiez zaujimalo.
peterka85
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 19.05.2009 13:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peterka85 »

pepobimbo napísal:ja mam osobne touarega 3,2 v6 , zatial som s nim spokojný, ale to lpg by ma tiez zaujimalo.

taketo nieco ma vzdy pobavi auto s cenou nad milion a lpg nalepka to uz neostalo na benzin ??

a lpg na porche ?? tak to je uz riadne xujovy napad
RbK77
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 03.10.2008 18:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RbK77 »

Ja by som ti povedal asi tolko. na cayene nemas inak by si tu neriesil tieto veci. Vies kupit si ho mozes ale nedajboze co ti urcite neprajem ti niekde nadrbe dvere, chytis naraznik pri parkovani alebo ti ho chyti niekto iny a pod veci a to ta vyde strasne ale strasne draho. A naviac osobne sa mi cayene paci ovela menej ako napr Q7 s balikom s line. A ak nechces byt tuctovy a mat tuareg a X5 tak si nekupuj ani ML. Lebo to ma kazdy druhy.(kazdy prvy ma tuareg). Ja by som sa na tvojom miesto pozrel na nieco ako jed ked tak GL alebo pre mna este lepsie Range Rover sport a mas postarane, ze take auto tak skoro nestretnes.
pepobimbo
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 26.06.2007 21:40
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepobimbo »

peterka85 napísal:
pepobimbo napísal:ja mam osobne touarega 3,2 v6 , zatial som s nim spokojný, ale to lpg by ma tiez zaujimalo.

taketo nieco ma vzdy pobavi auto s cenou nad milion a lpg nalepka to uz neostalo na benzin ??

a lpg na porche ?? tak to je uz riadne xujovy napad
om

mas pravdu nemám ani na benzin, auto ako som kupil stoji na zdviháku , aby mi sa mi gumy nezničili. namiesto castrola som tam nalial stolový raciol , ved je za 1e liter a namiesto filtra som dal stare pančuchy. Okna som vytĺkol, aby som ich nemusel umývať,až ušetrím. V kufri som začal chovať sliepky a vajcia predávam na trhovisku , aby sa moja rodina pozviechala z tej sociálne slabej situácie po kúpe touarega, zajtra sa idem nahlásiť na Úrad práce až mi dajú prispevok aspon 10 e az mam co žrať. Potom pojdem do kostola , aby sa mi babky poskladali na to lpg. Potom pojdem do Ruska zametať ulice až mi dajú zľavu na ten plyn. No a potom si natankujem plnu nádrž a ak mi napíšeš adresu pridem sa pozriet na Teba co si za hovado. chod dat pusu tej felicii v garazi a chod uz spať.
jouzsi
Príspevky: 180
Dátum registrácie: 29.09.2005 11:31
Bydlisko: NZ
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jouzsi »

pepobimbo napísal:
peterka85 napísal:
pepobimbo napísal:ja mam osobne touarega 3,2 v6 , zatial som s nim spokojný, ale to lpg by ma tiez zaujimalo.

taketo nieco ma vzdy pobavi auto s cenou nad milion a lpg nalepka to uz neostalo na benzin ??

a lpg na porche ?? tak to je uz riadne xujovy napad
om

mas pravdu nemám ani na benzin, auto ako som kupil stoji na zdviháku , aby mi sa mi gumy nezničili. namiesto castrola som tam nalial stolový raciol , ved je za 1e liter a namiesto filtra som dal stare pančuchy. Okna som vytĺkol, aby som ich nemusel umývať,až ušetrím. V kufri som začal chovať sliepky a vajcia predávam na trhovisku , aby sa moja rodina pozviechala z tej sociálne slabej situácie po kúpe touarega, zajtra sa idem nahlásiť na Úrad práce až mi dajú prispevok aspon 10 e az mam co žrať. Potom pojdem do kostola , aby sa mi babky poskladali na to lpg. Potom pojdem do Ruska zametať ulice až mi dajú zľavu na ten plyn. No a potom si natankujem plnu nádrž a ak mi napíšeš adresu pridem sa pozriet na Teba co si za ho***. chod dat pusu tej felicii v garazi a chod uz spať.
:40bd:
martincichy
Príspevky: 5446
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

peterka85 napísal:
pepobimbo napísal:ja mam osobne touarega 3,2 v6 , zatial som s nim spokojný, ale to lpg by ma tiez zaujimalo.

taketo nieco ma vzdy pobavi auto s cenou nad milion a lpg nalepka to uz neostalo na benzin ??

a lpg na porche ?? tak to je uz riadne xujovy napad
myslím, že si v živote neprevádzkoval auto na lpg, tak preto trepeš voloviny... je to skvelý pocit natankovat plnú nádrz a platit dvackou... a este Ti aj vydaju... spotreba takmer ta ista...

o ohladuplnosti k zivotnemu prostrediu nehovoriac.

made in japan a lpg je kombinácia na večné časy.

Návrat na "Porsche fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní