Captur vs 2008 kupa

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
kostej
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 12.02.2020 02:09
Zdieľať na Facebook

Captur vs 2008 kupa

Príspevok od používateľa kostej »

Zdravim.

Aky je vas nazor na tieto auta? Ktore je lepsie?

Chcem si kupit nove auto a vyhladol som si tieto dva modely. Popravde chcel by som radsej ten Peugeot kedze sa mi paci ovela viac len je tazke si to obhajit oproti capturu ked si clovek porovna co dostane za podobnu cenu.

Jednoznacne chcem benzin v automate. Peugot ma tuto moznost uz v zakladnej vybave zatial co pri Capture musi clovek zobrat to drahsiu. Takze v tom pripade ten Peugeto dava zmysel ale ta zakladna vybava je fakt dost biedna tak sa neviem rozhodnut.

+ Captur je o dost sirsi v kabine co sa mi hodi kedze som dost velkej postavy.

V autach sa vobec nevyznam je jedna z tychto znaciek povazovana za kvalitnejsiu co sa poruchovosti tyka?

Dakujem.
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Ako som si preletel cenniky, oplati sa Ti pozriet na toyotu c-hr hybrid. Bude drahsia o 3000 eur, ale ziskas technologicky lepsie auto. Novy captur vyzera dobre. Ja mam na firme druheho dustera. S renaultom som spokojny.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Chceš nasilu nové, chceš aj nejakú výbavu, aj nejakú velkosť, ale máš nízky rozpočet.

Prečo nejdeš do zánovnej jazdenky? Budeš mať aj velkosť aj ten najväčší prvotný prepad trhovej hodnoty vyriešený

Čo z toho že by si kúpil fungláča? Tešil by si sa prvé tri mesiace a potom klasika. Predpokladám že nemáš 20 rokov a preto si myslím že by si pri výpočtoch mohol viac použiť hlavu

Si myslím že 17500€, respektíve 19000€ v prípade P2008 je doooooosť na to aby bolo z čoho vyberať
kostej
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 12.02.2020 02:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kostej »

Kupa 3 rocneho 24 000veho auta za 19000 aby som usetril sice vyzera pekne ale ked si clovek uvedomi ze kupuje auto na konci zaruky s pochybnou minulostou neznie to az tak ruzovo.

Plus ja som uplny analfabet co sa aut tyka a oklamal by ma kazdy Jano.

Tako kupim nove auto kde mam niekolko rocnu zaruku a ak sa aj nieco neskor vyskytne aspon viem co sa s tym autom dialo. Poznam celu servisnu historiu atd.


A ta toyota vyzera super ale 28 000 je uz moc na mna.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Záruka je len pre tvoj dobrý pocit a spánok, v prípade potreby ťa ale pošlú dopreč, príkladov je na to po fórach habakuk. Plus predražené záručné prehliadky. Ten prepad ceny v živote do 3-ročného nevrazíš. Ale tak každý svojho šťastia škodcom...
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Ak chces silou mocou nove skus pozriet aspon predvadzacku nejakych 1500-2500eur usetris a zoberies bud s lepsou vybavou alebo usetris ten rozdiel... Urcite by som sa rozhodoval ak sedim v aute, co z toho ked sa ti paci napr. peugeot ale kolenom budes buchat o stredovy tunel,ty auto zvonku nevidis vybrraj z praktickej stranky veci... Pozri asxko v automate tusim okolo 20 litrov... Mas tam 2.0 benzin nie trojvalce :2f93:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

To už radšej Duster, na ASX moc chvály na Mitsu klube nepočuť - lacnota a oholené/oklamané kde sa dá...
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

Daster je spicka v rebricku hodnoty za peniaze. Nic lepsie sa neda kupit za 10 tisic. A z nejakeho dovodu si dobre drzia cenu, co je pri lacnom aute a sockarskej znacke dost nezvycajne.
Daster neponuka automat, takze ak je to pevna podmienka, tak nic.

Osobne sa mi krosovery vobec nepacia zo svojej podstaty, takze by som zvazil kriteria, ze preco chciet vobec take auto a tak sa nasmerovat k niecomu, co dava zmysel, ako klasika sedan alebo gombik, pripadne velke suv, ak treba miesto.
kostej
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 12.02.2020 02:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kostej »

Velke SUV je drahe a vsetky tie 208cky fabie a clia su mi male + Mne vyhovuje sediet vyssie a cossovery sa mi nahodou celkom pacia a lahsie sa s tym v BA parkuje nez s velkym suv.
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Hybridna toyota c-hr zacina na 23 500 €.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: mariansev a 14 neregistrovaných