C4 GrandPicaso 2.0i LPG

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sgt13
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 03.08.2004 23:02
Zdieľať na Facebook

C4 GrandPicaso 2.0i LPG

Príspevok od používateľa sgt13 »

Zdravim Vas.

Zvazujem kupu rodineho auta. Medzi mojich favoritov patri aj C4 GrandPicaso. Zrovna tu je jeden 2.0i LPG 102kw na predaj (dovoz z NL). Mate niekto s tym motorom skusenosti? Da sa to LPG na SK servisovat? Dalsia vec co ma "desi" na aute je automaticka prevodovka. Preluskal som vela clankov a nazorov... ale vraj sa robili 2. Robotizovana, a "normalna" automaticka. Nemozem vsak najst aka sa davala k tomuto motoru. Vdaka za akekolvek reakcie, pripadne navrhnutie ineho rodinneho auta (moze byt aj mensie ako C4Grand)
Rocne na tom planujem najazdit okolo 15t, vacsinou okresky, sem tam mesto a dialnica.

S.
Naposledy upravil/-a sgt13 v 14.03.2012 22:42, upravené celkom 1 krát.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Vyhľadal som si ten inzerát... Ruku na srdce. Ty si naozaj myslíš, že auto v plnej výbave, s automatickou prevodovkou a prerobené na LPG, dovezené z NL BUDE MAŤ 156.000km ?!

Alebo spýtam sa inak... Keby to auto malo 340.000km (a samozrejme cena k nim adekvátna), uvažoval by si o ňom?
andy.gee
Príspevky: 1383
Dátum registrácie: 10.06.2009 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy.gee »

konkretne ten kus co myslis ma splynovac BRC, je to velmi kvalitny splynovac, bez problemov to odservisujes aj u nas

skor by ma na C4 picasso trapili ine veci, nie je v tom tolko miesta ako sa na prvy pohlad zda a ked mi znamy ukazoval finty typu: zapnem ventilator naplno a vnutorne svetla stiahne pomaly o 80% tak som ostal v soku .. taketo cudo radsej nie
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

toto by som zase az tak smelo netvrdil, rovnako si myslim, ze Picasso nie je zrovna najhorsie z tohoto segmentu..osobne by som sa toho velmi neobaval, aj ked je pravda, ze verso je asi trosku lepsia volba..

ale pohodlie v picasse je tiez celkom fajn..

a km by som neriesil, aj ked som inzerat nevidel, nikdy ma prioritne nezaujimali, ak je auto v dobrom stave, je mi to jedno...
sgt13
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 03.08.2004 23:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sgt13 »

No mali sme vo firme zopar C4 Grandov ale boli to vacsinou diesle 2.0 alebo benzin 1.8.
Problemy ziadne a to mal kazdy cez 200 000 (potom isli naspat lizingovke). Ci ma 130t uvidime, mam kopiu servisnej knizky a napisal som do NL kde bolo auto servisovane ci mi to mozu potvrdit. Na SK v Citroene mi iba povedali ze v marci 2010 malo auto 60 000 (co sedi podla knizky). Uvidime. Po Verse som tiez pokukoval, aj po Zafire, ale cital som aj pozitivne reakcie aj negativne... neviem ani sam..
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

sgt13 postupuješ správne, totiž, väčšina ľudí si tieto informácie zisťuje aź po kúpe auta a to potom je na dve veci (obe na h..).
sgt13
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 03.08.2004 23:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sgt13 »

este mala poznamka.. fesaci.. asi ste nepozerali to iste auto co som myslel. Ja mam zaujem o C4 Grand Picasso, nie o scenic (tie su vraj este viac poruchove:). To co myslim je cierne, cena 7500E
Hyundai1
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 27.04.2007 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hyundai1 »

mam možnosť dlhodobo sledovať C4 1,4-i a jedno C4 Picasso 1,8-i auta vykazujú menšiu poruchovosť ako ich predchodcovia v danej firme ( Seat Cordoba 1,4 i a Altea 1,6 i ) . Konkretne sa jedna o 4 Picassa a 5 male C4 .

Ja by som do C4 Picassa šiel hneť . Krasne , pohodlne a podľa tej firmi si dovolím tvrdiť že aj veľmi spoľahlivé auto .
alhakla
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 22.05.2008 17:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alhakla »

ked si ho preklepnes, a nebude prilis tych km by som do toho siel, akurat si zisti kolko stoja tie prevodovky

co sa tyka japoncov, este tu je mazda 5, ale vsetky su velkostou cca ako Touran a spol.
mladymuz
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 15.04.2010 17:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mladymuz »

ešte si pozri na www.ko.sk podľa vin výsledky meraní. Počul som už o rôznych machináciách ale nie je tam meraný pravý predný bladník. Ktovie prečo
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných