C-éčkové značky UAZ

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

miro5555
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 17.06.2011 16:00
Zdieľať na Facebook

C-éčkové značky UAZ

Príspevok od používateľa miro5555 »

Máte niekto Uaza / gáza, samurai / s korbou a bez strechy na C- čkových značkách ? na lesné práce. Ďakujem.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Na orave také behajú , ale ak ich už máš , nepredlžia ti ich . Musel by si očesať všetky plechy a mať tam neoriginalny motor. Preberali sme to teraz na traktoriade v T.Mlyňanoch . Podmienky sa hodne sprísnili, značky už nepredlžujú , ale musia všetky nanovo posudzovať.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

to je dobre pretoze zase som videl audi a4 na C spz ako sa bazarnik vozi.a v rakusku v noci tiez auto na slovenskych C spz.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Seven už to tu bolo tisíckrát písané - rovnaké značky vydávajú firmám a podnikatelom na dovoz aut aj na domarobené traktory. Takže celkom v pohode na nich uvidíš auto na ceste v rakúsku aj audinu 4ku na dialnici. Ale už by si na nich nemal vidieť anglického Patrola na lúke, alebo Zetor 50 sSuper orať na roli. lol lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

a sukromnej osobe ako mne daju?nasiel som na predaj za par grosov u svicarskeho gazdu lincoln mark 7 z 1992.a bez spz sa s tym nepohnem.samozrejme stk ek ko ani neprejde ved je to dovezene s usa ja sa na tom len vyblaznim a vyhodim.
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

pokym sa bavime o C- znackach na dovezene vozidla, tak tie sa vydavaju iba firmam, ktore podnikaju v oblasti vozidiel... za dalsie, tieto znacky sa smu pouzivat, iba na cinnosti suvisiace s urcitymi ukonmi a to napr. na prevoz vozidla na KO, STK, EK, urcite nie na vozenie sa po vikendoch na niecom co sa nemieni ani prihlasovat...
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...seven549...Ak je vo Švajčiarsku na značkách tak by si ho mal prihlásiť aj tu...
...Čo sa týka C-čkových značiek tak tie dajú aj súkromnej osobe na rok,po roku si vyberieš ďalšie-nezabudnúť uzavrieť na ne zákonné poistenie...
...Platia však IBA na území SK...!!!
..Takže ak je ten "amerikánec" bez značiek tak ho dovezieš len na odťahovke...
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

tak ono v tom svicarsku je to inac s prihlasovanim.spz su pisane na osobu a mozu na nej jazdit 2 auta.za to ktore ma vacsiu kubaturu sa plati pojistka a za druhe uz len doplatok 50chf rocne.cize domaci ma napr audi rs6 kombik a do prace ford focus 1.6i.za audinu plati napr plne pojistenie ake sa len da moze to byt aj 2500chf rocne a za ten focusik len 50chf.auto prihlasis tak ze mas od neho tp.najprv si spravis to pojistenie staci aj cez net a prides na policiu.tam len pozru do pc ze ok prepisu ti tp na tvoje meno a adresu zaplatis spz {ak uz jedne mas tak nic}a jazdis ak ma to auto mfk to je stk ek.tam pozeraju a davaju papiere na vsetko.ak nie ides na tie kontroly nemusis hned ale musi si spravit termin kedy prides v ch sa necaka nikdy v radoch max na poste.to je cele co treba.americke auta nemusia mat upravene smerovky ako u nas vsetko sa akceptuje okrem stretavaciek tie menia cele svetla pokial sa to da.cize v ch mozes mat cokolvek.ak auto nechces pouzivat donesies spz alebo tp od auta a od toho dna neplatis pojitku a auto moze stat aj 1000 rokov na sukromnom pozemku.alebo staci ze neplatis pojistku tak ta sami vyzvu aby si len doniesol spz alebo tp v pripade ze mas este jedno auto aby v registracii zaevidovali ze auto sa momentalne nepouziva.u nas take nieco nemoze fungovat pretoze 70 percent by sme mali kradnute auta co aj chapem ale skratka na amerikanca nemam chut ani naladu tocit sa s tym a platit este registracnu dan koli tomu.ja sa na tom chcem len vybesniet vypalit par gum a potom ak to este bude jazdit ochotne idem stale s novym majitelom na prepis ak to chce zivit.proste svicar za to chce par drobnych predat aspon nejake vsimne sa patri dat.500 eura by som za to nedal.v ch funguje system tak ze nepojazdny vrak stoji 100chf lebo tolko dava srotovisko a pojazdne stare auto 200chf.cize on to rad preda za 300 chf.auto nema stk cize cena je dole.uz som tak 2 stare silne auta daroval za prepis kedze to boli stare vraky.podalsie auto ma brzdy zle sem tam hrdza odspodu a v ch take nieco na stk prisne kontroluju aj metodou ze vezme srobovak a bodne do hrdzaveho miesta.ak vznikne diera musis to dat opravit a znova na kontrolu.gitovacka nepomaha odhalia to hned.musi sa to opravit zeleznou zaplatou.
miro5555
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 17.06.2011 16:00
Zdieľať na Facebook

C-éčkové značky UAZ

Príspevok od používateľa miro5555 »

Ďakujem za postrehy aj keď niektorí mimo témy, oco s tými neoriginálnymi motormi sa mi to nezdá, pretože fotky sú len z auta / traktora/ policajt motor nekontroluje. Ide o to či na takéto " zrezané" autá dávajú C- značky.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

V prvom kole pridelovania nekontrolovali absolutne nič. Teraz čo chalani píšu sa značky epredlžujú ale celé pridelovanie je nanovo a ide sa aj na obhliadku. Najlepšie je mať kamaráta. lol lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných