Brc strekovace. Musí sa meniť celá sada strekovacov.!!

Ako je to vlastne s plynom? Aký máte na to názor ? skúsenosti ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Branonrnr
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 13.05.2018 16:22
Zdieľať na Facebook

Brc strekovace. Musí sa meniť celá sada strekovacov.!!

Príspevok od používateľa Branonrnr »

Dobrý deň prosím vás o radu keď jazdím na aute benzín auto ide ako nové žiadny problém. Ako náhle idem na plyne cca vždy po 50km sa rozsvieti žltá kontrolka motora. vypnem plyn a idem na benzín tak zhasne kontrolka po niekoľkých km.ďalší problém je ze keď vypnem motor na plyne auto nenastartujem robí to ako vyslahana sto ročná baterka, pokiaľ idem na plyne a prepnem na benzín až potom vypnem motor tak naštartuje bez problémov.prosim o radu co by to mohlo byt podla vás.? Ak by to bola membrana.da sa vymeniť alebo sa musí meniť celý splynovac-reduktor. Ak by to boli strekovace musia sa vymeniť celá sada čiže štiri alebo sa dá vymeniť iba daný pokazený strekovac. Poraďte dobrý servis okolí nitri do 100km aj od nitri
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

zvolen, sturovo by mohli byt do 100km...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

MP GAS Hlohovec je tuším 30km , štúrovo 90km. ZV neviem, ale zase po dialnici to bude dosť rýchle.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Chybova kontrolka !check motora! je dosledok nejakeho nenormalneho stavu, a tieto nenormalne stavy pozna riadiaca jednotka pod určitými kódmi, /trouble codes/
Jednoduchou čítačkou treba načítať tento kod a zavesiť ho sem, potom ti budeme vedieť povedať viac.
Branonrnr
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 13.05.2018 16:22
Zdieľať na Facebook

Motorgas

Príspevok od používateľa Branonrnr »

Prosím Vás pekne mate skúsenosti s firmou Motorgas nitra. Ďakujem. Počul som rôzne recenzie že vraj robia celkom dobre ale ze sú ukrutne drahy. Tak sa rozhodujem medzi mpgas Hlohovec,Motorgas nitra, Štúrovo. Poraďte za každú radu vopred veľmi pekne ďakujem.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Za mňa Štúrovo a potom Hlohovec. Do NR pod Shelkou by som nešiel ani keby som mal platiť odťahovku. Ale to je čisto môj osobný a subjektívny názor,ktorý nemusí zodpovedať realite. Mechanici môžu byť dobrí aj keď majú nad sebou kkta. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

stale nechapem naco treba vymyslat vymyslene :-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
stagba
Príspevky: 231
Dátum registrácie: 16.01.2014 09:50
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stagba »

Branonrnr, problem moze byt v niektorom vstrekovaci ktory prepusta plyn alebo v regulatore ktory cez podtlak moze prepustat plyn. su to by som povedal klasicke poruchy BRC znacky, a celkovo porucha nieje komplikovana, priciny sa daju najst presne. servis v NR, myslim motorgas je velmi znaly tejto znacky.
oco13 za tento prispevok by som ti dal pästou medzi oči!
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Stagba , písal som , že je to môj súkromný názor.A päsťou nech mi skúsi dať majitel Motorgasu (už to skúšal) :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Len tak na okraj by som povedal,že ked niekto dokáže napísať,že "strekovače" :::
, tak asi ho netreba brať príliš vážne....
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Oproti tým tvojim blábolom a vyslovene nebezpečným radám to je úplné nič. Takže si zasa raz nevyužil svoju šancu držať hubu.

Ale zasa je pravda, že kedysi sa tu podobné chyby aspoň v názvoch tém opravovali. Ale to by museli pravopis ovládať samotní moderátori.
Napísať odpoveď

Návrat na "LPG, CNG - Hybrid"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných