Bora - homokineticky klb

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

milosk1
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 20.07.2008 13:41
Zdieľať na Facebook

Bora - homokineticky klb

Príspevok od používateľa milosk1 »

povedzte je to normalne v dnesnej dobe?: v ziadnom obchode okrem original vw neviem zohnat vnutorny homokin.klb na moju boru s priemerom 108 mm.vsade mi ponukaju iba 100 mm.poradte niekto aj cez sukr. spr. dik
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Možno keby sa tak napísal aj rok a motor... Ale takto mám fpaži...
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

cicmanec napísal:Možno keby sa tak napísal aj rok a motor... Ale takto mám fpaži...
nože peto ukaž velkost svojho srdca
a porad chalanovi :-)

kupim ti male pivo 12°Budvar
:2f93:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Moje srdce je malé... Mám takú zásadu - nie si ochotný/schopný napísať ani len kompletné údaje o aute a chceš od niekoho pomoc? Túdle! Podľa rozmeru to naozaj nejdem hľadať... :3020:

A s pivom vieš, že máš u mňa smolu... :-)
milosk1
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 20.07.2008 13:41
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa milosk1 »

cicmanec napísal:Moje srdce je malé... Mám takú zásadu - nie si ochotný/schopný napísať ani len kompletné údaje o aute a chceš od niekoho pomoc? Túdle! Podľa rozmeru to naozaj nejdem hľadať... :3020:

A s pivom vieš, že máš u mňa smolu... :-)
dik za reakcie,jedna sa o vw bora 2001 tdi 85 kw lavy vnutor.hom. klb . s priem. 108mm
milosk1
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 20.07.2008 13:41
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa milosk1 »

milosk1 napísal:
cicmanec napísal:Moje srdce je malé... Mám takú zásadu - nie si ochotný/schopný napísať ani len kompletné údaje o aute a chceš od niekoho pomoc? Túdle! Podľa rozmeru to naozaj nejdem hľadať... :3020:

A s pivom vieš, že máš u mňa smolu... :-)
dik za reakcie,jedna sa o vw bora 2001 tdi 85 kw lavy vnutor.hom. klb . s priem. 108mm
a na spresnenie 1J0 407 331 D
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Re: Bora - homokineticky klb

Príspevok od používateľa cicmanec »

milosk1 napísal:povedzte je to normalne v dnesnej dobe?: v ziadnom obchode okrem original vw neviem zohnat vnutorny homokin.klb na moju boru
Áno, je to úplne normálne. Myslíš, že aftermarketový výrobcovia majú v ponuke všetko? Koľkokrát za život auta sa menia vnútorné homokĺby (ak vôbec)? Keď sa nedá tak sa nedá - idem do VW, objednám, neriešim... Bez behania, bez stresov...
milosk1
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 20.07.2008 13:41
Zdieľať na Facebook

Re: Bora - homokineticky klb

Príspevok od používateľa milosk1 »

cicmanec napísal:
milosk1 napísal:povedzte je to normalne v dnesnej dobe?: v ziadnom obchode okrem original vw neviem zohnat vnutorny homokin.klb na moju boru
Áno, je to úplne normálne. Myslíš, že aftermarketový výrobcovia majú v ponuke všetko? Koľkokrát za život auta sa menia vnútorné homokĺby (ak vôbec)? Keď sa nedá tak sa nedá - idem do VW, objednám, neriešim... Bez behania, bez stresov...
je mi celkom jasne ze vnutorny klb sa opotrebuvava minimalne,preto by som radsej zohnal nejaky jazdený za par eur ako original za 240.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Poľsko...
deltaforce
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 20.03.2008 16:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa deltaforce »

Alebo co tak vyGOOGLE-it nejake vrakoviska, kde vsetko najdes za bagatel alebo za flasu?...
-----------------
www.2222.sk
Audi A4 Avant, 1.9 TDi, 81 kW, AFN, 4rychlostny automat
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Z každého koncernového auta s rovnakým motorom a prevodovkou, čiže z Octavie ťažko...

Inak to originál číslo si kde nabral? Lebo prostredné číslo 407 by nasvedčovalo skôr na poloos, kĺby majú prostredné číslo 498, na motory AJM a AUY konkrétne 1J0 498 103 E...
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 60 neregistrovaných