BMW 118d A/T 2008 (e81) - hydromenič

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

christian0012
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 02.06.2015 14:38
Zdieľať na Facebook

BMW 118d A/T 2008 (e81) - hydromenič

Príspevok od používateľa christian0012 »

Caute chcel by som sa vas spytat kolko by stal novy/repasovany alebo keby som dal repasovat hydromenič do tohto modelu. Neviem to nikde najst kolko by to mohlo stat. Dakujem
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

keď si z okolia KE dám ti kontakt na mechanika.
m.f.
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 01.04.2010 10:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m.f. »

My robime repasy hzdromenicov za 240 eur.
Trva to 4 pracovne dni.
Predavame 8 a viac kusov mesacne.
Zaruka 1 rok.
Ak treba dodame aj olej do prevodovky za dobru cenu.
Volajte zajtra na 0905324057
m.f.
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 01.04.2010 10:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m.f. »

Vaz.p.Lakinooo.
Keby som si robil reklamu,tak uvediem nazov mojej internetovej stranky.
Ja mam len rad rychle jednanie a ked ma pan problem z hydromenicom tak nech mi rovno zatelefonuje,nebudem stracat cas vypisovanim.
Hydromenice mi opravuju v Cechach.
A dodavame ich aj do znackovych servisov.
Fotky nemam-treba si nieco vygooglit.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ten úryvok z vety....,nebudem stracat cas vypisovanim. ...ten vo mne evokuje dosť nepríjemné myšlienky.Mal som do činenia z nejedným odborníkom velkého formátu,ale vždy boli nesmierne prístupný a časovo nikdy nie obmedzený.Pokojne strácali aj kvantum času pre zákazníka.Ale ochota bola obrovská ak nie väčšia hovoriť o čomkoľvek aj z iným mechanikom otvorene,pokojne pootvárali aj 13 komnatu a prezradili veci na ktoré by som možno prišiel a možno nikdy.Čo ma mrzí,boli to česi,maďari alebo poliaci,u nás sa nikto z nikým nebaví,všetko je ...strata času.Nemám z toho dobrý pocit.
Ja tiež montujem turbíny repasované za hranicami,ale to že odkiaľ turbína pochádza je prvá vec ktorú sa zákazník dozvie,garanciu na "dielo" ale nesiem ja.Môže ma pokojne obísť a zabezpečiť si to priamo od "autora" ale v prípade problému by sa tiež musel obrátiť na autora.Takto je všetko od A po Z iba medzi zákazníkom a mnou.So zákazníkom či už bude reálny alebo nie,treba strácať čas a to piatok aj sviatok
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

a treba aj povedať že niečo sa repasovať nedá a treba kúpiť inú - novú - teda za inú cenu....
plus treba povedať že hydromenič sa asi nevymení niekde na parkovisku ako sviečky.... Slovák miesto toho aby hľadal kvalitný servis rieši " koľko stojí repasovaný menič" pritom možno ešte ani nevie či chyba je len v meniči alebo či už poškodený menič nedodrbal zvyšok prevodovky...
didoop
Príspevky: 163
Dátum registrácie: 24.05.2012 19:12
Bydlisko: KE
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa didoop »

no tak neviem co sa cudujete s "dozivotnou" olejovou naplnou ...
2022 dacia jogger LPG
2021 kamiq 1.5dsg
2021 TM3LR
2020 e-up
Napísať odpoveď

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných