BMW-ZRAZ

naše súťaže, fotky z akcií, informácie o motoristických akciách a zrazoch

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

uwa0908038647
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 29.04.2018 23:03
Zdieľať na Facebook

BMW-ZRAZ

Príspevok od používateľa uwa0908038647 »

Dobrý deň chcel by som vás pozvať na stretnutie nadšencov značky BMW ktoré sa uskutoční dňa 26.8.2023 od 12:00 do 20:00 v ATC v Nitrianskom Rudne.
Udalosť - www.facebook.com/events/687166213257552
Obrázok
vvauto
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 01.06.2004 17:04
Zdieľať na Facebook

Re: BMW-ZRAZ

Príspevok od používateľa vvauto »

Zdravím, prosím chcem sa spýtať ktorý ročník stretnutia BMW organizujete. Vďaka za pozvanie a odpoveď.Juro
Diehardqo
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 11.10.2009 13:46
Zdieľať na Facebook

Re: BMW-ZRAZ

Príspevok od používateľa Diehardqo »

Ja som myslel, ze majitelia BMW maju pravidelny zraz v servise ..
uwa0908038647
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 29.04.2018 23:03
Zdieľať na Facebook

Re: BMW-ZRAZ

Príspevok od používateľa uwa0908038647 »

vvauto napísal: 17.08.2023 09:12 Zdravím, prosím chcem sa spýtať ktorý ročník stretnutia BMW organizujete. Vďaka za pozvanie a odpoveď.Juro
Prvý.
Diehardqo napísal: 17.08.2023 09:33 Ja som myslel, ze majitelia BMW maju pravidelny zraz v servise ..
Po spanilej jazde všetci odstavíme autá v Prievidzskom servise a pojdeme vlakom domov.
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Re: BMW-ZRAZ

Príspevok od používateľa jaster-83 »

Hlavne aby tam a odtial vsetci cestovali s rozumom, poznam par nadsencov BMW a tie auta su v "rozlicnom" len nie dobrom stave, snad nebude prsat lebo tie e36 a podobne stroje........no na vyjazde zo zakrut vidavam ze maju problemy niekedy aj pri mestskej rychlosti....
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
jozoD.
Príspevky: 148
Dátum registrácie: 11.05.2011 11:57
Zdieľať na Facebook

Re: BMW-ZRAZ

Príspevok od používateľa jozoD. »

sorry za OT...viem, ze sa asi vela ludi dotknem...ale drviva vacsina tychto akcosiek vyzera strasne smiesne, lacno, sedlaaacky.
Vrchol vsetkeho ked si frajerky nahodia leginy, stekle, a odfotia sa na kapote auta :40bd:
Chapem sprinty...a stretavky okolo toho...ludia si tam vymienaju poznatky a pod., no tieto tuzerske akcosky, kde su povacsinou vydojene stroje, ktorych hodnotu dvihaju len nove disky,zanovne gumy z bazosa a plna nadrz. K nim sa sem-tam zamota jeden-dvaja zbohatlici, aby ukazali tym skladnikom a kucharom, ze si zakupili novu M2-M3...lebo ved cely svet ma v pazi ake maju auto...tak sa musia kdesi pochvalit :D
no neviem...ja sa hybem v spolocnosti, kde su tieto lacne akcie tercom velkych posmeskov.
a566
Príspevky: 711
Dátum registrácie: 06.04.2020 16:01
Zdieľať na Facebook

Re: BMW-ZRAZ

Príspevok od používateľa a566 »

suhlas
uwa0908038647
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 29.04.2018 23:03
Zdieľať na Facebook

Re: BMW-ZRAZ

Príspevok od používateľa uwa0908038647 »

jozoD. napísal: 17.08.2023 15:36 sorry za OT...viem, ze sa asi vela ludi dotknem...ale drviva vacsina tychto akcosiek vyzera strasne smiesne, lacno, sedlaaacky.
Vrchol vsetkeho ked si frajerky nahodia leginy, stekle, a odfotia sa na kapote auta :40bd:
Chapem sprinty...a stretavky okolo toho...ludia si tam vymienaju poznatky a pod., no tieto tuzerske akcosky, kde su povacsinou vydojene stroje, ktorych hodnotu dvihaju len nove disky,zanovne gumy z bazosa a plna nadrz. K nim sa sem-tam zamota jeden-dvaja zbohatlici, aby ukazali tym skladnikom a kucharom, ze si zakupili novu M2-M3...lebo ved cely svet ma v pazi ake maju auto...tak sa musia kdesi pochvalit :D
no neviem...ja sa hybem v spolocnosti, kde su tieto lacne akcie tercom velkych posmeskov.
pointa tohoto stretnutia je len socializacia
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: BMW-ZRAZ

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Nevidím nič zlé na podobných zrazoch.
Ked neobtazuju hlukom, smradom, bez alkoholu, som práveže za.
vykopanafosilia
Príspevky: 372
Dátum registrácie: 15.09.2022 16:18
Zdieľať na Facebook

Re: BMW-ZRAZ

Príspevok od používateľa vykopanafosilia »

Diehardqo napísal: 17.08.2023 09:33 Ja som myslel, ze majitelia BMW maju pravidelny zraz v servise ..
Neverím, že ty si vôbec niekedy myslel...
vykopanafosilia
Príspevky: 372
Dátum registrácie: 15.09.2022 16:18
Zdieľať na Facebook

Re: BMW-ZRAZ

Príspevok od používateľa vykopanafosilia »

jozoD. napísal: 17.08.2023 15:36 sorry za OT...viem, ze sa asi vela ludi dotknem...ale drviva vacsina tychto akcosiek vyzera strasne smiesne, lacno, sedlaaacky.
Vrchol vsetkeho ked si frajerky nahodia leginy, stekle, a odfotia sa na kapote auta :40bd:
Chapem sprinty...a stretavky okolo toho...ludia si tam vymienaju poznatky a pod., no tieto tuzerske akcosky, kde su povacsinou vydojene stroje, ktorych hodnotu dvihaju len nove disky,zanovne gumy z bazosa a plna nadrz. K nim sa sem-tam zamota jeden-dvaja zbohatlici, aby ukazali tym skladnikom a kucharom, ze si zakupili novu M2-M3...lebo ved cely svet ma v pazi ake maju auto...tak sa musia kdesi pochvalit :D
no neviem...ja sa hybem v spolocnosti, kde su tieto lacne akcie tercom velkych posmeskov.
Ty musíš mať veľmi nudný život, keď si schopný vygrcať takýto úbohý príspevok... Lebo ty si nikdy nemal lacné auto, ani si nikdy nechcel, aby sa tvoja baba nahodila, že?

Panebože, toto je už fakt ako Pokec.
Sem napísať niečo podobné, to je ako koledovať si o idiotské príspevky. Nikde nevidím, že by ťa niekto nútil, aby si tam chodil.
Kľudne ostaň doma, neviem, aký s tým máš problém.

Oproti tvojmu primitívnemu príspevku je každý pacient s E36 "hydroručka zavarenka otoče" priam mysliteľ.
jozoD.
Príspevky: 148
Dátum registrácie: 11.05.2011 11:57
Zdieľať na Facebook

Re: BMW-ZRAZ

Príspevok od používateľa jozoD. »

@vykopanafosilia ...sorry, keď si sa v tom našiel (v minulosti, či prítomnosti...či aj aj 😀😂 )

- ,,ani si nikdy nechcel, aby sa tvoja baba nahodila, že?"

😀😂🤣😀 bracho...chápem už ten Tvoj agresívny postoj...lebo presne iba lúza považuje takto odeté ženy za NAHODENÉ 🤦🏻‍♂️😀🤣😂 a tak každý máme iný štandard...iný vkus.
A veď ja to nijak neodsudzujem...ani nemám nič proti konaniu týchto aktivít...len mi to príde smiešne...a trápne...a smiešne.
Celú mladosť som mal pod oknami týchto autičkárov...susedov...rovesníkov...a šupy tie debaty 😀
a tak tak...no...sa nehnevaj moreee.
šláp jsem na citlivé místo 😂😂🤣
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: BMW-ZRAZ

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Odporucam zadavatelovi vymazat tuto temu. Dolezite je, aby si to precitali ludia na BMW kluboch a inych strankach. Ti realne vedia o com je radost stretnut sa raz za cas a porozpravat sa s podobnymi nadcencami. Nazory Jozkov a podobnych mozu mat tak v p...

Jozko, jedine prispevky na smiech su tie tvoje. To ci sa smejes ty, alebo niekto z tvojich kamaratov ma kazdy v pecku :pa: Ten kto zazil poriadny pocit z jazdy aky ma clovek pri starych nemeckych 6 valcoch sa moze skor usmievat nad tymi sasami, ktori sa kvoli novym autam, aby vyzerali, zadlzia na 10 rokov dopredu. A ztoho vyplyva, co ti vlastnictvo lacneho/stareho auta povie o financnom statuse cloveka? Hovno. Chod sa niekedy prejst po lepsich stvrtiach miest. Vily za statisice a pred domom stoji Skoda Fabia, alebo Renault Clio. Hovori to iba o tom, ze pre vela ludi je auto iba priblizovadlo a nepotrebuju sasom ukazovat svoj status.

PS: s mojou 19 rocnou A6kou by som chodil na zrazy tiez, ale je to seriovka S-line, nijak zaujimava. Takze by som nezapadol :hero:
Fakyu
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 19.08.2007 13:32
Zdieľať na Facebook

Re: BMW-ZRAZ

Príspevok od používateľa Fakyu »

jozoD. napísal: 17.08.2023 21:00 @vykopanafosilia ...sorry, keď si sa v tom našiel (v minulosti, či prítomnosti...či aj aj 😀😂 )

- ,,ani si nikdy nechcel, aby sa tvoja baba nahodila, že?"

😀😂🤣😀 bracho...chápem už ten Tvoj agresívny postoj...lebo presne iba lúza považuje takto odeté ženy za NAHODENÉ 🤦🏻‍♂️😀🤣😂 a tak každý máme iný štandard...iný vkus.
A veď ja to nijak neodsudzujem...ani nemám nič proti konaniu týchto aktivít...len mi to príde smiešne...a trápne...a smiešne.
Celú mladosť som mal pod oknami týchto autičkárov...susedov...rovesníkov...a šupy tie debaty 😀
a tak tak...no...sa nehnevaj moreee.
šláp jsem na citlivé místo 😂😂🤣

Ty musis byt fakt uboziak ked dehonestujes niektore povolania ci sa vysmievas z ludi ktory ti absolutne nic nerobia. Ta spolocnost v ktorej sa pohybujes musi byt velmi prizemna a chudobna ked ma cas a dovod sa vysmievat z niekoho zaluby ci aktivity ktora nikoho neobmedzuje. Tieto zrazy tiez niesu pre mna urcite sa nicoho takeho nikdy nezucastnim ani som sa nezucastnil, ale ved nech si robi kto chce co chce, nie tu nejaky trtko sa bude vysmievat ze ma niekto stare auto ci z toho ze je kuchar alebo skladnik. Je mi ta luto aj tvojej vychovy lebo takyto pohlad na svet sa fakt casto nevidi, ty aj s tou tvojou spolocnostou v ktorej sa pohybujes :D:D:D
jozoD.
Príspevky: 148
Dátum registrácie: 11.05.2011 11:57
Zdieľať na Facebook

Re: BMW-ZRAZ

Príspevok od používateľa jozoD. »

@Ricardinho83

,,Ten kto zazil poriadny pocit z jazdy aky ma clovek pri starych nemeckych 6 valcoch ..." :40bd:

...čo to akože robí navyše? lepšie brm-brm? môžeš tomu ujebac v mesce aby si bol na pajesiatke o nulacelychnulanulaništ skôr ako bežné súčasné auto? :d :D

a veď hej...je to zábava...akurát dnes som kráčal okolo vášho kolegu...nejaký opel...a nálepky ,,TUNING IS NOT A CRIME" a ,,NAFTA PATRÍ DO KAMEN" :40bd:

...proste darmo...90% tunerov je lúza...žebrácke auto...sedlácky akože tuning. Nechápem tú logiku...nemám looove...a chcem si vylepšiť auto lacnými kkcinami a výsledok je úplne na smiech...bez náznakov sebareflexie.

Si pozrite český film ,,K oblakům vzhlížíme" ...smutné a aj smiešne zároveň...a z týchto sa ja smejem...a smiať sa budem 😀

Návrat na "Súťaže, Akcie, Auto-Moto zrazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 49 neregistrovaných