BMW X6 - predne svetla

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ala
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 13.04.2005 02:55
Zdieľať na Facebook

BMW X6 - predne svetla

Príspevok od používateľa ala »

vie my niekto poradit na bmw x 6 rv 2009 svietia original kružky v predních svetlach na žlto čo mam urobit alebo ako aby svietili na bielo Dakujem za info
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

[img]http://garaz.autorevue.cz/images/smilies/eusa_pray.gif[/img][img]http://garaz.autorevue.cz/images/smilies/eusa_pray.gif[/img]
Čo máš urobiť? Zmerať si teplotu či je všetko v poriadku a potom si dať si tabletku proti depresiam
Normálne žasnem aké keketiny vedia trápiť niektorých ludí

Prosím a ked si ti náhodu vysype automat potom budeš robiť čo?
m.f.
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 01.04.2010 10:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m.f. »

Musis vymenit origo ziarovky z led-ky.
Ale pozor,väcsina svieti slabo,cez den ich nevidno.
A musia mat take krabicky z odpormi,aby ti nesignalizovalo chybu ziarovky.
Mal som pred tym X6-ku,vyskusal som viac druhov ziaroviek.
Nakoniec som nasiel idealne,ale neboli lacne-sada za 100eur.
Ak mas zaujem,viem ti take zabezpecit.
marco98
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 19.02.2015 14:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marco98 »

Ako sa človek, ktorý sa dokáže spýtať takúto otázku dopracuje k X6? Nie nezávidím, kľudne si kúp aj lietadlo. Len nech mi dá dakto odpoved :zg282:
ladodgers
Príspevky: 447
Dátum registrácie: 11.12.2008 11:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ladodgers »

X6 z roku 09 sa da kupit polo-vydojena za 15-17k, preco nie.

A mozno je to normalny, slusny clovek s mierne nadstandardnym prijmom, len nevie pisat.
Naco to komentujete, nech si ma kto chce co chce, ked je to blba tema, naco ju posuvat komentarmi na oci.

To, ze nevie hladat, je jeho problem. https://www.google.sk/search?q=bmw+zmen ... e&ie=UTF-8
LS600h
XC90
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Prečo nedate odpoveď ale riesite kto a zakolko si to kupil
marco98
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 19.02.2015 14:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marco98 »

Ved ale na toto sa nedá dať normálna odpoved.
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

marco98 napísal:Ako sa človek, ktorý sa dokáže spýtať takúto otázku dopracuje k X6? Nie nezávidím, kľudne si kúp aj lietadlo. Len nech mi dá dakto odpoved :zg282:
Pozri si kto kupuje X6 a máš odpoveď. Nebudú to neurochirurgovia ani kvantoví fyzici, ani chlapec, čo programuje v Siemense.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

marco98 napísal:Ako sa človek, ktorý sa dokáže spýtať takúto otázku dopracuje k X6
treba sa vediet narodit.ale poznam chirurga ktory uz maka cez 12 rokov anglicku a za zivot mal len 2 auta.staru daciu snad 15 rokov a momentalne skoda fabia kupena ako 6 rocna rok 2002 pre zenu ktora na to nagula tak 20 km mesacne.nema potrebu mat auta a ani ho nebavi soferovat ma hlavu na ine veci.no byvanie ma ten na sk a anglicko najlepsi luxus a 2x rocne 3 tyzdnove dovolenky v plnom luxuse.bol snad uz vsade.
dianmarco
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 18.04.2005 08:37
Zdieľať na Facebook

BMW X6 - predne svetla

Príspevok od používateľa dianmarco »

ivko1 a to už prečo si taký negativistický?? Prečo by sa mu mal "vysypať" automat? čo keď má originál najazdené 140.000? Vidím že X6 sa oplatí kúpiť keď chce človek nasierať také typy ako si TY. A ešte k tomu hrubú zlatú reťaz na krk :o))) Chalan sa normálne opýtal tak by bolo slušné mu normálne odpovedať. Ak nevieš k veci radšej sa choj vyšťať kým mu tu niekto normálne odpovie :3020:

Tak ako ti poradil m.f. treba tam dať LED, ale nie hociaké, ale také čo sú originál na to určené a vyšším výkonom. Toto isté som svojho času riešil na BMW 530d E60 a vyzeralo to neporovnateľne lepšie. Cena bola tiež okolo 100 Ečok.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

dianmarco: normálny človek ani nevie ako to svieti, respektíve si to nevšíma... Skrátka svieti to - tak to neriešim

Prečo by sa mu mal vysypať automat? Všetko sa raz pokazí aj automat na BMW a mať depresie z krúžkov vo svetlách že nesvietia úplne na bielo, tak čo bude potom až sa ten AT náhodou vysype
cibo226
Príspevky: 152
Dátum registrácie: 04.09.2009 23:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cibo226 »

mam pocit ze tu na fore su zakomplexovani ludia, nerozumiem odpovediam typu normalny covek nevie ani ako to svieti... normalny clovek je od prirody slepy? v tom pripade trpim asi dakou vadou a pojdem pre istotu k obvodnemu na vysetrenie :190: mozem za seba povedat ze to vyzera o neporonatelne lepsie s bielymi led ako tie zlte kruhy co ledva svietia, tak preco to nevymenit ak je to mozne a nie moc financne narocne?
m.f.
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 01.04.2010 10:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m.f. »

Proste je chlapec detajlista a chce mat biele kruzky na svetlach!
Tak,ako si niekto dava väcsie kolesa,alebo spojlery.
Jednak to lepsie svieti a aj to lepsie vyzera.
A biele kruzky mali original az X6 po facelifte,tak ze aj starsi model auta vyzera novsie-ako po facelifte.
Kazdy si môze vylepsit svoje auto.
Neviem,co je na tom nepochopitelne???
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

cibo226 : to že riešiš na ako to svieti je porucha, k tomu treba vyšetrenie...

Normálny človek príde k autu, sadne, naštartuje a ide z bodu A do bodu B bez toho aby behal okolo auta a porovnával či Jožkovi svietia kružky bielejšie ako tebe

Napíš mi aký prínos to má ked ti to bude svietiť bielejšie, bude chlieb lacnejší či nebodaj zlacnie palivo na čerpačke?

Už len to že musím otvoriť kapotu, zistovať čo tam vôbec je, niekde to kúpiť, vymienať to...
A vzhladom na to ako sú dnešné autá komplikovano skladané sa bojím že to človek nevymení možno ani za dve hodiny, lebo bude treba vymontovať dalších 5 vecí
Úplne zabitý čas riešením "neexistujúceho problému", pretože ono to svieti a svieti to tak ako to navrhol výrobca
cibo226
Príspevky: 152
Dátum registrácie: 04.09.2009 23:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cibo226 »

ivko1: aky to ma vyznam? no lebo sa mu to proste paci. Naco si ludia kupuju pekne disky na auta? lebo sa to ludom proste paci ako dalsich milion veci ktore si ludia na autach menia. Ale vsetci sme tym padom chori len ty si v poriadku. Nabuduce ak sa nemas vyjadrovat k teme tak sa radsej nevyjadruj vobec. Ach tato slovac.

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných