Bmw rad 7

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Bavor
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 05.11.2009 17:00
Zdieľať na Facebook

Bmw rad 7

Príspevok od používateľa Bavor »

Ahojte chalani, poradte, chcel by som kupit bmw 728i r.v. 1995 naj. 300 tis. oplati sa to vobec este kupovat? za kazdu odpoved dakujem.
nori323i
Príspevky: 98
Dátum registrácie: 19.01.2009 22:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nori323i »

ja si myslim za rozumnu cenu by som to kupil,ten motor vydrzi aj 450 000km.ale aj tak je to dost.kamos ma na 316i compact az 360000 a slape mu dobre a to je len 4-valec.tie 6-valce maju vacsiu zivotnost.zalezi ako su na tom napravi,kardan diferak,elektrika v aute...atd kolko chce za to?
Toretto
Príspevky: 354
Dátum registrácie: 05.06.2006 22:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Toretto »

je to staré velké koritu kup si radšej feliciu.
Toretto
Príspevky: 354
Dátum registrácie: 05.06.2006 22:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Toretto »

LacoVR6 napísal:asi si v zivote nesedel v BMW, ked tu o felicii trepes, kym felicia najazdi 300tis ks tak sa rozpadne
:)) veru nesedel som v bmw asi no :) mal som par kusou ale to je jedno ked chce mať problemy z starým koritom a ma chuť dotoho davať peniaze prosim o pochybujem,že dakto menil na bmw 7 všetky vybite veci napr na napravach bo tam je to dosť drahé.a spotreba tiež neni malá a motor dosť slaby na taky autak ale to stou feliciu zas až tak som nemislel važne ale aj tak radšej feldu v dobrom stave ako staré korito.
sclasse
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 17.08.2009 12:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sclasse »

Ja by som ti poradil dovoztakeho auta z DE mas väcsi vyber a aj urcite v lepsom stave. Je to dobre auto mal som ich uz zopar. Ale ak chces auto do mesta tak tak urcite zvol nieco ine. A nerozmyslal si aj o inych limuzinach?? Napriklad Mercedes S alebo Audi A8...??
jurkyLE
Príspevky: 596
Dátum registrácie: 18.12.2008 21:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurkyLE »

Vlastnil som E36 328i a poviem ti len tolko, ze to bol vynikajuci a spolahlivy motor avsak do sedmy je slaby, ak sedmu, tak minimalne 4,4 takze 740i...
Sonyque
Príspevky: 119
Dátum registrácie: 09.05.2007 18:02
Bydlisko: Zvolen
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sonyque »

no ako suhlasim ze do sedmy aspon 4,4. ale nesuhlasim s tym ze 2.8 a 192 koni je malo. Co potom chudak tds v sedme zo svojimi zdochnutymi 140 konmi?
jurkyLE
Príspevky: 596
Dátum registrácie: 18.12.2008 21:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurkyLE »

Sonyque napísal:no ako suhlasim ze do sedmy aspon 4,4. ale nesuhlasim s tym ze 2.8 a 192 koni je malo. Co potom chudak tds v sedme zo svojimi zdochnutymi 140 konmi?
No, pozri, ja som mal tie koniky v trojke ale v sedme to nebude nic moc...a tds-ko...ty kokso, to musi byt katastrofa...ako keby ze do X5-ky das 1.4 ku z Fabie lol :40bd: :4090:
milanpohl
Príspevky: 391
Dátum registrácie: 08.10.2009 23:17
Bydlisko: Prievidza
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milanpohl »

ale ešte stále neviem či E32 alebo E38.728i E32 je nezmysel
a E38 728i ešte horší nakoľko je tažší.Ked BMW 7 tak 730i
alebo 735i samozrejme mám na mysli tú E38 ale za cenu sedmičky už zoženieš krásnu modernejšiu A8 môj tip 3.7quattro
ale sú aj 2.8 quattro v zime na rozdiel od BMW aMERCEDES
bezkonkurenčná limuzína.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Toretto, ak sú tvoje rady na rovnakej úrovni ako tvoj pravopis tak amen-tma...


Recenzia Autoojetiny 3/2009:

http://rapidshare.com/files/311169752/A ... 7_E38_.rar


Inak osobne nechápem čo človeka vedie ku kúpe 15-ročného auta z luxusnej triedy... :41c2: Buď mám peniaze a kúpim si novšie alebo peniaze nemám a takéto auto ma zožerie na servise...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Príklad s teniskami nie je práve najvhodnejší, lebo obidvoje sú nové, kdežto tu si kupuje auto staré. A do tých tenisiek za 100€ nemusíš vraziť ďalších 40, aby si v nich mohol chodiť...
Bavor
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 05.11.2009 17:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Bavor »

Chlapi posielam vam link o ktoré bmw ide.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

A čo teraz ako? Okrem toho, že sa sem priame linky na inzeráty nedávajú mám to auto posúdiť podľa fotiek alebo čo? Môj názor na 15-ročné autá luxusnej triedy sa nezmenil...
Leeds
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 12.08.2008 18:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Leeds »

no ja ti mozem povedat k tomu autu asi tolko,ze som sa isty ca nanm vozil,sice 740..a nebolo to zle ..ale musis sa pripravit na spotrebu,motor,ed bolo o neho starane .aspon to minimum a nebol niceny naco sa spolahnut neda,tak prezije fakt dost..ale to ze 728i tak tuto volbu urcite nie..lebo si v podstate na ej istej spotrebe..takze asi tak a bolo spomenute aj audi a8..a tiez konkretny motor 2,8 otazka ktroy rocnik vzdy..ked bmw tak jedine 730i min a musi to uz byt osem valec ..alebo teda audi a tiez osemvalec,lebo tie motory 2,8 su malo na tak velke auto a cize ked budes to chciet rozbehnut musis dlhsie rzat auto vov vyssich otackach kym sa ukae nejaka ta odozva..a to je ten rozdiel na kory az tak dlho cakat nemusis pri vacsich objemoch.a vozis a v podstate nie za vela penazi a v dobrom aute,trochhu zainvestujes na zaciatok a mas na nejaky cas pokoj..ale z mojho pohladu by som volil urcite audi a len vo verzii quattro a motor 4,2.lbo na bmw sa ja v mojom kraji nikam nepohnem a to riziko ,ako to bmw nesedi na vozovke v zime ...to veru neodporucam...co ti vlastne budem rozpravat..sam jazdim na audi s6 4,2 quattro a tiez som tuzil po bmw radu 7 ..ale akosi zavazili plusy u audi.. v kazdom pripade si nastuduj co to o aute a rozhodni sa ...spravne aby si neolutoval
epinka
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 10.04.2009 23:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa epinka »

Nádherné a velmi dobré auto. Ale pozor, platí to pre fanušika BMW, ktorý nebude lutovať peniaze vrazené do toho auta.ke ho dáš do super stavu, lebo nápravy, rozvody, brzdy a pod budu potrebné vymeniť, bude ťa to stáť možno cca 4000€, ale potom budeš mať luxusný kusok. akurát že rátaj aj so spotrebou podstatne vyššou. takže Záver:
Pre niekeoho je to najlepšie auto na svete a pre niekoho, čo čaká investície rovnaké ako pri fabii,to bude najhoršie auto na svete....ak to posudzuješ podla too, čo do toho vrazíš... Inak moj názor, super auto, ale musíš byť fanušik...

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných