BMW F10/F11 rucna brzda - nizka ucinnost problem TK

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: BMW F10/F11 rucna brzda - nizka ucinnost problem TK

Príspevok od používateľa oco13 »

Do Churu to budem mať cca 30km , ak boh dá tak skončím v Splugene :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: BMW F10/F11 rucna brzda - nizka ucinnost problem TK

Príspevok od používateľa seven549 »

ale taky farmar alebo pasitel dobytka skoda ze si nezavonal svicarsko skor.vela umrelych bohatych farmarov ma volne farmy pozemky.nedali dedicstvo detom ale statu.a ten je rad ked niekto pride spravovat zem a domy.a stat na zaciatok zadotuje vsetko co treba.ale musi byt cisty umysel miliony nepridu len tak.

ale mne trvalo kym som sa dokopal tam kde som a zistil co je to odvody od sukromnika a odvody od statu.ze stat ti dava lepsie penzie o 40 percent ako sukromna firma.a praca cisty socializmus.
Naposledy upravil/-a seven549 v 11.09.2022 00:45, upravené celkom 1 krát.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: BMW F10/F11 rucna brzda - nizka ucinnost problem TK

Príspevok od používateľa oco13 »

Nie Seven , nechcem miliony, chcem preč, preč, ďaleko vysoko do dnešných zlých a hlúpych ludí. Chcem byť len sám so stromami , psom a inými nemými tvárami.
Edit toto by bolo najepšie zmazať, kým nedojde fully alebo srtdemon a pokračujeme v ss lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: BMW F10/F11 rucna brzda - nizka ucinnost problem TK

Príspevok od používateľa seven549 »

splugen no tak tam mas hory ako sa patri.jazdievam tadial do milana mam to tam 380km.ved tam neni nic len lesy skaly a zver.a 4 mesiace v roku sneh.prihlas sa na urady nieco ti najdu.nejaky zrub a mozes tam zit.

a ak sa budu pytat na peniaze ako budes zit -- povies --- angst und geld noch nie gehabt.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: BMW F10/F11 rucna brzda - nizka ucinnost problem TK

Príspevok od používateľa oco13 »

Diky ale ešte cca 8? 10? rokov sa budem trápiť s robotmi, rovnako ako ty, :pusa:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: BMW F10/F11 rucna brzda - nizka ucinnost problem TK

Príspevok od používateľa seven549 »

rocne mas tu automaticky 2 pilier = 10000chf a 50 chf na penziu.narok.

za 10 rokov mas 100 000chf 2 pilier.a penziu od statu 500 chf.2 pilier vyplacaju ako si urcis.

za 10 rokov.

a este si domaci platia 3 pilier.

kolko ma domaci ked odrobil 40 rokov pre stat?

ja statny zamestnanec mozem do penzie v 59 rokoch.keby som robil napr stavby murara pre sukromnu firmu penzia az v 63 rokoch.lebo ma mensie odvody preto musi dlhsie robit.

zabudol som dopisat preto slovaci cesi poliaci madari robia co???? pre pracovne agentury na stavbe,lebo ten kto tu pozna ako sa veci maju idu robit radsej do statnych podnikov a preto na tych stavbach nema kto robit.uz beru niektore firmy pomaly aj bez jazyka.
Naposledy upravil/-a seven549 v 11.09.2022 01:52, upravené celkom 3 krát.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: BMW F10/F11 rucna brzda - nizka ucinnost problem TK

Príspevok od používateľa seven549 »

inac vela ukrajincov tucnych kseftarov odislo.ale taky mlady napr 25 rocny na zigulakoch dve deti tu ostali maju sancu.dostali prazdne byty po tych svicaroch co nedali dedicstvo ale nechali to statu.cize byvanie maju.musia len chodit na kurzy jazyka a fachu.deti sa musia ucit jazyk chodit do skolky skoly no a najdu im pracu a mozu tu tahat do penzie.je tu velmi vymakany socialny system.

ja som postretaval kopec slovakov co ked videli policajne auto radsej odisli odo mna dalej akoze idu po chodniku.a ja neustale cele roky mam na autach slovenske spz.legalne.staci len poznat system.tu sa neoplati robit nacierno ale radsej komunikovat s uradmi.a je jedno kolko ma clovek rokov.urady vedia vela veci vybavit
lubos zimovcak
Príspevky: 3425
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: BMW F10/F11 rucna brzda - nizka ucinnost problem TK

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

:3035:
Seven, držím palce, nech sa darí.. :300f:
Nie je nič jednoduché presadiť sa v cudzine.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: BMW F10/F11 rucna brzda - nizka ucinnost problem TK

Príspevok od používateľa oco13 »

Cico technik do počítača nezadáva údaje o vozidle? stačí preklep z 6 na 9 a všetko sa zmení.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: BMW F10/F11 rucna brzda - nizka ucinnost problem TK

Príspevok od používateľa oco13 »

Tak sa zle vyjadril - ja zapíšem dovolenú toleranciu a mašina sa prestaví do tých hodnôt sama. A na inej zase 22kou klúčom zatočím dorazy na požadované milimetre - čo je čo potom? Dve periferie jednej linky.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
dirtyro
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 01.05.2011 00:38
Zdieľať na Facebook

Re: BMW F10/F11 rucna brzda - nizka ucinnost problem TK

Príspevok od používateľa dirtyro »

Samozrejme, že je to úplná blbosť, tak ako asi všetko čo tu o STK napísal, ale nechce sa mi reagovať na každú jednu somarinu. Technik rozhodne mašinu niako nenastavuje a ani do nej nezadáva žiadne údaje o aute, minimálne na strojoch ktoré poznám ja. Dokonca už po novom nemusí ani počítať dosiahnuté zbrzdenie (tie vzorce čo tu boli), pretože to za neho urobí systém sám podla údajov o aute načítaných z informačného systému ministerstva dopravy. Technik by si ale samozrejme mal ten výpočet skontrolovať, lebo zodpovednosť nesie on a nie neaký program.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: BMW F10/F11 rucna brzda - nizka ucinnost problem TK

Príspevok od používateľa seven549 »

cenamcic napísal: 11.09.2022 12:08
seven549 napísal: 11.09.2022 00:10ktovie ako technik nastavil masinu na meranie brzd.
Jasné, lebo technik nastavuje mašinu. Ty si taký chuj ako ďaleko dovidíš, aj tými chujovina čo furt vypisuješ! :::
cico ty taky premudrely propagander americanov na slovensku,to ti nedoslo,ze tym je myslene,ake udaje auta zadal a podla toho meral?

my na slovensku mladsia generacia,sme uz trosku myslenim dalej.piseme menej a viac domyslame hlavou co tym asi chcel basnik povedat :2f93:

a ked uz sa ti tak paci to co robis sprav nieco pre krajinu.chceme lepsie platy nie o 50 euro ale poriadne platy ako maju na zapade eu v belgicku holandsku po 3000 mesacne.

a potom budeme vitat ameriku.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: BMW F10/F11 rucna brzda - nizka ucinnost problem TK

Príspevok od používateľa oco13 »

Technik rozhodne mašinu niako nenastavuje a ani do nej nezadáva žiadne údaje o aute, minimálne na strojoch ktoré poznám ja
Len tak skromne ako amater sa opýtam a ako mašina vie čo prišlo na valce ? Lebo teta za okienkom vždy lamentuje - nezobralo mi to VIN číslo prečo s tým dačo nerobíte.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: BMW F10/F11 rucna brzda - nizka ucinnost problem TK

Príspevok od používateľa autolaik »

Oco tak ako ty pri prepise uz nemusis vsetky udaje vypisovat do ziadosti tak ani technik uz nemusi pisat skoro nic, ta databaza je naozaj velka. Ja som musel nazad na valce so skutrom , system ho nepustil dalej ze nie je skontrolovana parkovacia brzda..este aj taky detail je v tej databaze (nie kazdy skuter,motorka tu brzdu má) .
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: BMW F10/F11 rucna brzda - nizka ucinnost problem TK

Príspevok od používateľa oco13 »

Ano, ale mne neberie vinčísla na autách, nie kvoli autám samotným ale kvoli niečomu v mojich údajoch. Auto písané na dceru v pohode, ako sa prepísalo na mňa tak problém.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných