BMW E91 , 318i - nekúri strana spolujazdca

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hunter88
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 25.02.2018 15:46
Bydlisko: Handlová
Zdieľať na Facebook

BMW E91 , 318i - nekúri strana spolujazdca

Príspevok od používateľa hunter88 »

Ahojte
Auto som kupoval v lete takže som kurenie neriešil.
Šoferova strana kuri celkom slušne vrch stred nohy tak isto aj v zadu celkom fajn .
Avšak na strane spolujazdca je doba ladová . . . (najhoršie to je vzadu na nohy ). Stále ide len chladný vzduch regulacia ventilatoru funguje normálne avšak ohrev nič . Zaujimave je že ked nastavím na oboch stranách 28 stupnov prava strana taká chladna . . . ale ked stiahnem šoferovu stranu . . . strana spolujazdca ochladne ešte o čosi viac . . .

Neriešili ste to niekto ? Mám diagnostiku WOW tam som skušal test klapiek a pod (vela tam zas toho nieje ) jedine čo mi napadá možno ešte nejake teplotné čidlo . . .

AK by sa našiel niekto kto by mi v krátkosti vysvetlil kde sa zamerať kde je tá hlavna klapka ktorá sa stara o distribuciu tepla na pravej strane . . . ozvite sa mi . .
Na youtube som našiel návod ako celý klimabox vybrať avšak nemám kde rozobrať cele vnutro a hrať sa s tým . . .
Dík
Obrázok Obrázok
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

prevdepodobne je vadna nejaka klapka co to rozdeluje skus zhodit predny kaslik pred spolujazdcom a pozri to tam
hunter88
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 25.02.2018 15:46
Bydlisko: Handlová
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hunter88 »

:431a: Kastlík som mal asi 100 krat dole len ked neviem kde hladať ťažko sa niekam sustrediť. . su tam len konektori ktore su pripojene k motorčekom tých klapiek . . . (teda dnu nevidím ako a či su natočené ) + konektori kde su teplotne čidla . . .
Obrázok Obrázok
Napísať odpoveď

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných