BMW e92 - starter

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut BMW fórum
Odpovedať Nová téma
Autor Správa
slimpado
Založený: 28 apríl 2021
Nabehané: 1 hod 5 min
Predmet: BMW e92 - starter PríspevokZaslal: 28.04.2021 14:05   
Zdravim, mam BMW e92 325i s motorom N52..Menil som malu disa klapku sposobom ze som zhodil alternator..Samozrejme odpojil som negativny pol na baterke. Auto tak stalo asi dva dni, potom som nahodil klapku vsetko zmontoval a auto nestartovalo. Iba bolo pocut pumpu ako taha benzin a myslim ze raz starter cukol pri kazdom pokuse nastartovat a potom nic. Uz pred tym dlhsie tocilo, hlavne za studena, tak pomaly cca /4 sekundy. Elektrika ide, baterku som nabijal na 100%. Skusal som druhy kluc, vycistit kontakt na baterke stale nic. Potom mi napadlo pobuchat po starteri kovovou tycou. Na prvy x nic ale potom uz trosku tocilo ale nie dlho a nechytilo. Roztlacat som neskusal kedze auto je na dvore ktory je do kopca a bal som sa ze by som ho nedostal naspat. Zaniesol som starter na kontrolu popripade repas a povedal mi ze raz ide, raz nie. Z mojho skusania nesiel ani raz, iba trosku tocil po tom tukani tycou. Je to teda problem v starteri alebo moze byt na vine aj nieco ine ?
dakujem pekne
Citovať
martincichy
Povedomá tvár - Favorito (43)
Založený: 18 september 2016
Nabehané: 12 dní 14 hod 12 min
PríspevokZaslal: 28.04.2021 14:46   
Tam, kam si starter odniesol, asi startery casto neopravuju.

Odnes do ineho servisu, kde Ti starter opravia.
Citovať
slimpado
Založený: 28 apríl 2021
Nabehané: 1 hod 5 min
PríspevokZaslal: 28.04.2021 19:05   
tiez mi to prislo divne, kazdopadne starter som objednal uz novy. Skor mi ide o to, ze aby to bolo naozaj tym starterom.
Odpovedať Nová téma

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut BMW fórum