BMW E60 , 530 xd - sklbanie

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lakyroyal
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 01.12.2021 08:08
Zdieľať na Facebook

BMW E60 , 530 xd - sklbanie

Príspevok od používateľa lakyroyal »

Zdravim všetkých potrebujem mensiu pomoc neviem si poradiť mam jeden problém jedna sa o BMW 530xDrive 173kw ročník 2008
Automat Najazdených 340 000km
Auto jazdilo úplne v pohode, chytil som za jazdy defekt na pravom zadnom kolesi
zastavil som nahodil som dojazdovku a hneď ako som sa pohol tak auto začalo ako keby zadrhavat a sklbat respektíve čím je auto viacej v zabere tým je to sklbanie viac cítiť, ja som hneď zavolal svojmu mechanikovi a dozvedel som sa teda ze sa nemám báť ze to je preto lebo je to 4x4 a není sú všetky kolesa rovnaké tak som s autom prešiel na dojazdovke 3km na ďalší deň som opravil defekt nahodil jeho originál koleso a žiadna zmena úplne takisto zadrhava a sklbe
Bola robená BMW diagnostika a motor bez chyb, prevodovka bez chyb, rozvodovka taktiež bez chyb takže som s toho už zúfalý nevedia mi na to prísť
Poprosím ak sa niekto stretol aspoň s niečím podobným skúste sa ozvať a ešte poprosím ak niekto pozná okolie SA, NR, LV, NZ, KN nejakeho špeciálistu co sa venuje BMW dajte vedieť
Dakujem
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Re: BMW E60 530xd Sklbanie

Príspevok od používateľa avelmak »

Dobry den!Bola skontrolovana cez diagnostiku aj system ABS?Chybu nemusi vykazat,len pocas jazdy treba skontrolovat otacky vsetkych kolies naraz.Tento rok uz treti bavorak s takou chybou co sme si riesili.
lakyroyal
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 01.12.2021 08:08
Zdieľať na Facebook

Re: BMW E60 530xd Sklbanie

Príspevok od používateľa lakyroyal »

Hej... bola robená kompletná diagnostika aj na mieste aj za jazdy a jedinú chybu ukázalo zhavice nič iné
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Re: BMW E60 530xd Sklbanie

Príspevok od používateľa avelmak »

Diagnostika nemusi ukazat chybu ani pocas jazdy,zato sa spytam ze ci boli vycitane zive udaje pocas jazdy?To je obrovsky rozdiel.
lakyroyal
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 01.12.2021 08:08
Zdieľať na Facebook

Re: BMW E60 530xd Sklbanie

Príspevok od používateľa lakyroyal »

Dnes som bol zase v servise a prišli sme na to že keď sa vyberie poistka na 4x4 tak auto ide pekne ako pred tým bez sklbania akonáhle dáme späť poistku hneď začne sklbat
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Re: BMW E60 530xd Sklbanie

Príspevok od používateľa avelmak »

A kde su odpovede?V servise zduagnostikuju,pre hladanie pricin prides sem na forum,na otazky neodpovies,a cakas riesenie.Pre pana Jana vies ty vlastne co chces a od koho?
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Re: BMW E60 , 530 xd - sklbanie

Príspevok od používateľa autokomplet »

Pri inom aute by som povedal ze si dorazil rozvodovku ktora bola pred smrtou.
Pri bmw neviem, ale 13 rocnu e60 v tejto kombinacii (motor automat xdrive) by som vazne nechcel vlastnit...
Žijeme v dobe plnej egoistov, sociopatov, ľudí s vymytým mozgom a žiaľ aj srdcom.
Ľudia pod tlakom medii, technologii, rýchleho spôsobu žitia stratili skutočné hodnoty.
Ešte že máme riešenie - môžeme si zabezpečiť psa...
Mateusz737
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Re: BMW E60 , 530 xd - sklbanie

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

To auto malo od výroby runflat pneu takže Ty si asi nemal nahadzovať žiadnu dojazdovku a je možné že si poškodil systém
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Re: BMW E60 , 530 xd - sklbanie

Príspevok od používateľa xentry »

Treba skontrolovat co hovori avelmak.
dudikopf
Príspevky: 282
Dátum registrácie: 29.01.2013 21:38
Zdieľať na Facebook

Re: BMW E60 , 530 xd - sklbanie

Príspevok od používateľa dudikopf »

Zavolaj si popripade behni do BMWtt. Je to seriozny autoservis zamerany iba na bmw a vedia co robia. Nemyslim original bmw v Trnave...
jojko1001
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 27.01.2008 16:05
Bydlisko: H.O.
Zdieľať na Facebook

Re: BMW E60 , 530 xd - sklbanie

Príspevok od používateľa jojko1001 »

má to samosvor,pneu by mali byť rovnaké
huorkaj
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 30.12.2011 13:48
Zdieľať na Facebook

Re: BMW E60 , 530 xd - sklbanie

Príspevok od používateľa huorkaj »

lakyroyal napísal: 01.12.2021 08:16 Zdravim všetkých potrebujem mensiu pomoc neviem si poradiť mam jeden problém jedna sa o BMW 530xDrive 173kw ročník 2008
Automat Najazdených 340 000km
Auto jazdilo úplne v pohode, chytil som za jazdy defekt na pravom zadnom kolesi
zastavil som nahodil som dojazdovku a hneď ako som sa pohol tak auto začalo ako keby zadrhavat a sklbat respektíve čím je auto viacej v zabere tým je to sklbanie viac cítiť, ja som hneď zavolal svojmu mechanikovi a dozvedel som sa teda ze sa nemám báť ze to je preto lebo je to 4x4 a není sú všetky kolesa rovnaké tak som s autom prešiel na dojazdovke 3km na ďalší deň som opravil defekt nahodil jeho originál koleso a žiadna zmena úplne takisto zadrhava a sklbe
Bola robená BMW diagnostika a motor bez chyb, prevodovka bez chyb, rozvodovka taktiež bez chyb takže som s toho už zúfalý nevedia mi na to prísť
Poprosím ak sa niekto stretol aspoň s niečím podobným skúste sa ozvať a ešte poprosím ak niekto pozná okolie SA, NR, LV, NZ, KN nejakeho špeciálistu co sa venuje BMW dajte vedieť
Dakujem
Zdravim. Mal som podobny problem s jeep patriot. Vyhodil som 1000e v autorizovanom servise a sklbalo to dalej. Potom som zistil ze som len zle uchytil rezervu v kufri. Myslim ze to bude ono. Tiez to sklbalo do kopca a v zabere do zakruty. Pokial to nebude nieco s napravou ked si dostal ten defekt. Urcite by som to skontroloval.
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: BMW E60 , 530 xd - sklbanie

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Horkaj, ale toto asi bude trolling nie?
lakyroyal
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 01.12.2021 08:08
Zdieľať na Facebook

Re: BMW E60 , 530 xd - sklbanie

Príspevok od používateľa lakyroyal »

dudikopf ked ta pekne poprosím vedel by si mi dat na nich nejaký kontakt?
mveres
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 05.10.2022 20:07
Zdieľať na Facebook

Re: BMW E60 , 530 xd - sklbanie

Príspevok od používateľa mveres »

Ahoj prosím ťa už si vyriešil tento problém lebo som sa stretol z niečím obdobným a nemôžem to tiež vyriešiť . Za odpoved Dakujem
Napísať odpoveď

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných