BMW e46 - riadenie aj po výmene servo čerpadla ide tažko

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

popin
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 28.08.2019 21:42
Zdieľať na Facebook

BMW e46 - riadenie aj po výmene servo čerpadla ide tažko

Príspevok od používateľa popin »

Dobrý deň, nedávno mi auto robilo divné zvuky vždy keď som točil volantom, prišiel som na to že to bude asi zlé servo čerpadlo tak som teda kúpil nové a vymenil spoločne s olejom do serva. No po tychto výmenách divný zvuk síce zmyzol no volant stále neni úplne ľahké otáčať. Nejaké tipy kde by mohol byť problém ? Ďakujem (BMW E46 328i)
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Re: Riadenie aj po výmene servo čerpadla ide tažko

Príspevok od používateľa avelmak »

Napriklad v samotnej prevodovke riadenia.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: BMW e46 - riadenie aj po výmene servo čerpadla ide tažko

Príspevok od používateľa seven549 »

ja som daval riadenie na repas lebo bolo vytlcene auto ma nizkoprofilove gumy a aj s cerpadlom pretoze tiez sa tazsie tocil volant hlavne na letnych.tiez som zil v tom ze bude uz zle pretoze povodne sa menilo pri 183 000km za originalne a to cerpadlo bolo uz po 230000km.riadenie bolo suche no vytlcene na hrebeni a na koncoch kde su axialne tyce.spravili riadenie cerpadlo mi povedali ze mu nic neni.teraz sa toci s tym volantom ako ked to bolo nove.

zaruka rok ktora sa onedhlo uplatni pretoze sa po 5000km ukazuje problem malej vole na hrebeni.zacina to pri prejazde niektorych povrchov napr kamienkove parkovsko klopkat.tak uvidim co to bude.
Napísať odpoveď

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných