BMW E36 328i

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

uwamarko
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 03.03.2016 13:00
Zdieľať na Facebook

BMW E36 328i

Príspevok od používateľa uwamarko »

čavte borci blbne mi moja E36 viac krat sa mi stalo že palivove čerpadlo prestalo tahat benzin ..No napriklad jeden jazdilo bezproblemov , na druhy den auto zas nešlo striedavo oblačno ako sa povie zaznamenal som aj počas jazdy pokles vykonu ,,auto ma slabi krutak čiže spodok bieda ,,mal už niekdo podobny problem ? škrtiaca klapka vaha vzduchu su 100% menil som už čidlo klukoveho hriadela ..vie ma niekdo usmernit ? bude to len slabi tlak paliva ? pokles vykonu bolo celkom dost citit ..Dakujem sa každu informaciu ..popripade da sa doma odmerat či čerpadlo tlači benzin ? može blbnut relatko na palivove čerpadlo ? popripade kde ho najdem Dakujem
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

to auto neni favorit ak chces nieco robit treba sa aj v tom vyznat.tlak sa da odmeriat hned na palivovej liste.je tam ventil ako na kolese {ked fukas gumy}.ak toto nedas daj to radsej do servisu.
m.f.
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 01.04.2010 10:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m.f. »

Ja som mal podobny problem na e30 325i.
Musis vymenit palivove cerpadlo,je opotrebovane a zanesene usadeninami z benzinu aj palivovy filter.
Je to pod zadnym sedadlom na spolujazdcovej strane,taky okruhly kryt na 3 skrutky.Pod tym je velka kruhova matica.
Tu odtoc a vytiahnes cely plavak aj z cerpadlom.
To vymen za nove-najlacnejsie od 25e,ale dal by som kvalitne-znackove,napr.Pierburg za 118e-to aj nieco vydrzi.
Palivovy filter Febi 12e,Bosch 19e......
Uz by som aj preplachol nadrz.
Pozor na to,aby si to poriadne poskladal a utesnil kryt !!!
A vozis sa bez problemov. :2f93:
toopp
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 04.07.2016 10:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa toopp »

vozit sa bude bez problemov, ak to dobre posklada. Pretoze mam pocit, ze to je z toho celeho to najkomplikovanejsie, neskor to dat vsetko dokopy :41c2:
milanek
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 26.11.2015 09:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milanek »

len je tu este otazka ci bude dobre ak sa do toho bude pustat sam, v tom by som videl najvacsi problem
Napísať odpoveď

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných