BMW 530 d 2017

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lubos zimovcak
Príspevky: 3424
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Tak mi potom vysvetli, ako je možné, že také mega super motory ako ma BMW sa sypú ako z blata???

lol

Keby nejaký záujemca o Fiat, Peug., Renault mal záujem o auto, tak ho súdny človek vysmeje, že pri maličkom nájazde 200.000 km sa ma báť o REŤAZOVÝ rozvod, o zlyhaniach 2.0D aj pred 200.000km sú plné fóra...

Ale, akonáhle je to "prémiová kvalita"..., tak už tu idú dristy o tom ze je to diesel a ten sa nesmie používať na krátke vzdialenosti... :40bd:

Zaujímavé je, že auta plebsu, tie znesú aj krátke trasy, ja denne nastartujem osobne auto aj 6-10x, 5-7km trasy, či je - 20, alebo 0,

pri 200,ale ani 300, ani po 400.000 km NIC na motore nebudem riešiť, max uhlíky na alternatore,

Ale, keď ide o zaslepenost k značke, nepomôže nič...

Kupovať auto s rozhasenou prevodovkou, či KO motorom.., ktoré iný nechce opraviť... je často dobrodružstvo.

Vie si to dovoliť iba servis, ktorý vie čo má robiť. Alebo skutočný autíčkar.

Ale laik, často bez skúseností, finančná katastrofa istá.

A prepáč, zabudol som, že tu treba prémiovky, resp auta, na ktore sa zadávatel pýta, iba chválit...

Ked povie, tuším Martin Cichy, že jediné Japonca, tak asi Vie, prečo to povedal...

Tak už je zlý :40bd: in

Ked M. Hlavaty, ktory je už daaaavno nad vecou a su mu všetky autá ukradnuté, vyslovene dáva dobrú radu, o zložitosti 6-"8 valcov, tiež je div nie vysmiaty, pričom je to profesionál v dielni.

Ja sa vždy smejem, ked vidím auta mechanikov...

Čím jednoduchšie, tým lepšie, tým sú viac vysmiatejsi.
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

velmi vyzivna tema toto, a paci sa mi ako sa tu nakoniec riesia japonci.

Ja velmi zvazujem Lexus RX450h poslednej generacie, da sa kupit nejaky 5rocny za 30tis. Je servis porovnatelne drahy ako premiova trojka z Nemecka ? Ci to tu uz neplati, ze je to vdacny japonec, i ked premiovy ? Predstavujem si naklady na servis cca. 1000e rocne mimo standardny servis ako prezutie, oleje, naplne a podobne prkotiny.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
jvm12
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 21.09.2010 13:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jvm12 »

vw prasat napísal:
Nikdy sa nevyjadrujem na fórach ale tvoje odpovede sa mi páčia a aspoň majú výpovednú hodnotu. Poniektorí doslova trepú mimo danej otázky na čo sa zadávateľ témy pýta a trepú o všetkých možných značkách, robotách, zážitkoch, dobre že čo nemali na obed a večeru, posielajú tu videa o inom BMW ako sa rieši. Veď to je na smiech toto fórum. Zo 100% príspevkov 98% ľudí trepe kraviny a 2% sa vyjadrí na BMW G30 3,0d. Inak aj mňa by zaujímalo aké to auto je keďže som ho plánoval kúpiť ale 3,0XD. Tu sa ale nedozvieš skoro nič. Nakoniec som si doprial 730xd G11. A radšej som sa tu nepýtal aké to auto je.
Dakujem. Pekne od Teba.

Je tu 60 prispevkov a vyse 50 je OffTopic (vratane mojho vcerajsieho vybuchu). Skoda, pretoze na AB.eu chodi vela ludi hladat auta a vela z nich zaujimaju servisne a technicke veci. Ja si tiez rad precitam pre mna nezname detaily a rady ohladom VAG ci Peugeotov. Ale cele to tu okupuje zopar gerontov, ktori chodia nielen do BMW sekcie vylievat svoje mindraky. Darmo sa clovek snazi popisat pozitiva aj negativa, oni si idu svoje. Akykolvek majitelia BMW su bez tolerancie. Clovek by tu vybuchoval aj castejsie, ale nema to velmi zmysel.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

JWM12 odpíše ti jeden z tých gerontov - si človek a žiješ medzi luďmi - kým uháňaš po dialnici chráni ťa tvoj baworák, ale raz musíš zastať a vystúpiť. Práve vtedy sa stretneš s inými luďmi, ktorí tvoje nadšenie pre premiovky nezdielajú.
Veci vždy treba vidieť v súvislostiach.
A napíšem znova čo som už raz napísal
Mal som Audi s5 2010, 4,2 fsi a za 2,5 roka som do nej buchol skoro 18 tis €
Ak niekto dokáže natlačiť 18k do kopy železa, je pacient ktorý nepatrí na cestu medzi normálnych súdnych ludí.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

ale ludia, citit tu zavist a neprajnost..uz tu bolo 100x ze niekto brunetu, niekto blondinu, tak nech si kupi, na co ma chut a peniaze....ja by som mu nezavidel, uz viackrat som tu pisal, aj ked mam bmw-cka v poriadku, tak kazda napr. X5 a X6 ma stoji dlhodobo priemerne rocne plus 2 tis. euro nad normalne vydavky,tak co zavidiet..nove za 65-70 tis a viac nie je strata? a aka...ale aj ine auta a imidzovky - vam sa dobre vozi v fiat 500, alebo hociakom mini ???-kostitrasy. A takych by som vymenoval....
Dep ten lexus RX450h je pohodlny, na SK dost vysoka spotreba, ked nenarazis, neodlomis packu, drziak a pod., tak neviem, co chces pokazit, ale pre mna to auto nema dusu, je take sterilne, spolahlive, ale bez duse...
vw prasat ty si to vykonal dobre, netreba sa nechat odhovarat, ked na to mas...
vw prasat
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vw prasat »

oco13 napísal:
Tu sa ale nedozvieš skoro nič. Nakoniec som si doprial 730xd G11.
Kamarát - odporúčam ti zaparkovať ho pred Tescom a opýtať sa ludí okolo - nie čo si myslia o aute, ale o tebe ako majitelovi. :40bd: :40bd: :40bd:
To sa dozvieš vezí až ti oči polezú z jamiek. :300f:
A zas odpoveď úplne z cesty. Akože výpovedná hodnota o človeku je auto ? Trošku mimo nemyslíš? Každý nech si jazdí na čom chce. Ale stále som sa nedozvedel niečo k téme aké vlastne to Bmw G30 3,0D je!
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

lorak777 napísal:ale ludia, citit tu zavist a neprajnost..
Ano presne o toto ide , treba si uvedomiť, že auto je len jedna malá položka v rovnici o vela neznámych.
jwm12 napísal:Akože výpovedná hodnota o človeku je auto ?
Ano je, a ešte dom v akom býva, štvrť v ktorej žije, škola kam chodia jeho deti. atď
Spoločnosť sa polarizuje s tým nič nespravíš.
Ale stále som sa nedozvedel niečo k téme aké vlastne to Bmw G30 3,0D je!
socialne nekompatibilné - stačí??? :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
hjundai
Príspevky: 2710
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

kua keby som dal 18 litrov do opráv nejakej šunky tak si hlavu otrieskam o múr a hľadám Niečo Iné - a my vieme čo by to bolo.... no ale diagnoza tam je a síce nie je spokojný že vysolil do vetra peniaze ale pôjde rovnakou cestou. Otázka je načo sa pýta?
jvm12
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 21.09.2010 13:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jvm12 »

No to sa uz asi nikto nedozvie, pretoze OP tu uz zopar stran nefiguruje. Hlavne ze tu figuruje znozka chorych vyplodov, vygrcov, mylnych dojmov a pojmov...
Naco je to dobre? So stipkou sebareflexie by tu nebolo 60 zbytocnych prispevkov.

A akoze vy tu ficite na nejakom diskontnom matrosi z bazosa, ci co? Citujes nieco, co som nenapisal?:
oco13 napísal:
jwm12 napísal:Akože výpovedná hodnota o človeku je auto ?
Cisti pacienti v kazdom vlakne.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Stále nechápeš - ide tu o uvedomenie sa, že práve týchto "pacientov" (podla teba) stretneš vždy keď vyjdeš von na ulicu, vždy keď vystúpiš zo svojho auta. Ako inak priamočiarejšie ti to napísať?
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

chlapci len v klude a s nadhladom... nejde o nic vazne, len o auto, aj ked sa vola akokolvek...treba to brat z pohladu ludi, co sa chcu spytat, pochvalit, odreagovat, poradit, vyfuknut, nasmerovat ostatnych a pod. ....neboli by ste radsej, keby tu ludia jazdili len v bmw a podobnych znackach ????
lubos zimovcak
Príspevky: 3424
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Mimo tému, je zaujímavé, že ceny jazdeniek idú stále hore.
Pričom v Česku klesol medziročne predaj jazdených vozidiel o vyše 60% za 1.Q..

Vie niekto tuto anomáliu vysvetliť??
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Lorak - to by boli radi asi len mechanici. Zadavatelovi ako odpoveď mohlo stačiť to video čo sem niekto postol. A ešte Xentryho odpoveď bola výstižná.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa achada »

lubos zimovcak napísal:Mimo tému, je zaujímavé, že ceny jazdeniek idú stále hore.
Pričom v Česku klesol medziročne predaj jazdených vozidiel o vyše 60% za 1.Q..

Vie niekto tuto anomáliu vysvetliť??
Mensia ponuka? Vyssie ceny novych? :41c2: A bude horsie.
lubos zimovcak
Príspevky: 3424
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Lenže, keď poklesne predaj o 60%, tak je tlak na znižovanie cien, inak sa z áut stanú leziaky, nie?? :4012:

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných