BMW 535d - neštartuje

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mommy
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 06.11.2015 20:14
Zdieľať na Facebook

BMW 535d - neštartuje

Príspevok od používateľa mommy »

Zdravím, mám BMW 535d E60 rok výroby 2005, mám taký problém, že neštartuje. Skúšali sme vymienať elektrickú časť spínacej skrinky, ževraj to bolo tým. Chvíľu opäť auto štartovalo, fungovalo ako má, no problém sa zopakoval. Neštartuje vôbec. Predtým sa mi to párkrát stalo, klúčik išiel normálne otočiť, no nesvietili žiadne kontrolky ani nič. Ďakujem za vaše rady.
mommy
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 06.11.2015 20:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mommy »

keby nieco s naftou, ja si myslim by tocilo a tak ani kontrolky nesvetia km220 tis.
Naposledy upravil/-a mommy v 26.11.2016 19:07, upravené celkom 2 krát.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Ak si od ZA ta od hricova je jeden pan co sa venuje len BMW a isto najlepsie opravy alebo niekde Banovce nad bebravou , lubos ty sa staraj do tych slimakozrutov
peter256
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 28.12.2013 12:10
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peter256 »

Nazdárek.Ked som mal E60,ale 530 D,stalo sa mi niečo podobné.Tiež som zasunul klucik,a ani obraz ani zvuk,a chyba bola,ze mi odislo kodovanie v kluci,klucikom som len odomkol auto,pripadne zamkol,ale nenastartoval,ziadna reakcia ani v prvej,ani v druhej polohe,kontrolky sa nerosvietili,proste hlucho.Stacilo len zbehnut pre nahradny kluc,a bolo po probleme.
Skus toto banalne riesenie,mozno pomoze,mozno bude ina zavada.
mikodo
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 23.01.2017 13:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mikodo »

@mommy ako si to prosim ta nakoniec urobil? Kde bola chyba? Lebo mne to zacalo robit pred tromi dnami a neviem ci je chyba v starteri alebo kde
srudlick
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 23.06.2016 09:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa srudlick »

ja som naposledy pri probleme so startovanim mal vadu v starteri. Takze som si aj zarobil :2f93: Hned vymena startera, som sa buchol po vrecku, ale tak zase mam aspon pokoj
pieso
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 24.02.2017 12:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pieso »

Pokolko idu nove startery? Mal by som zaujem jeden kupit ale chcem cisto novy nie pouzivany
milanek
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 26.11.2015 09:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milanek »

Zalezi aj od toho pre ake auto ho chces a datum vyroby auta, lebo nie vsetky startery ti budu pasovat a este ci chces nieco drahsie alebo lacnejsie
erossmis
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 28.02.2017 12:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erossmis »

mam problem, zena chcela ist rano do prace ale nechcelo jej auto nastartovat, neviete mi poradit co mam na aute pozriet?
adrianx
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 06.11.2014 11:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adrianx »

toto iste som mal na 530 d e39 a bolo to naftou. v nadrzi bolo tolko slizu, ze sa cez cerpadlo co je v nadrzi jednoducho nedostala. musela sa cela nadrz vycistit a pre istotu som vymenil aj to prve cerpadlo a potom uz auto slapalo ako hodinky
Napísať odpoveď

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných