BMW 318i - Kupa u dealera

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

onepiecefunk
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 24.12.2021 13:24
Zdieľať na Facebook

BMW 318i - Kupa u dealera

Príspevok od používateľa onepiecefunk »

Dobry den chlapi,
Mam otazku, budem si vyberat nove firemne vozidlo a rad by som isiel do spominaneho 3koveho modelu bmw. Moja otazka znie: ak si nakonfigurujem vozidlo za cca 42-43 000 EUR mam sancu ziskat zlavu? Ak ano v akej vyske? Mate s tym osobne skusenosti niekto pls? (Auto bude nasledne riesene cez operativny leasing od tretej strany teda napr. leaseplan, arval a podobne firmy). Momentalne nie su vozidla dostupna, skladoviek je malo, po autach je dopyt aj ked ceny su vyssie, zaujima ma ci budem schopny si vyjednat cenu.

Vdaka pekne.
Stastne a vesele :)
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: BMW 318i - Kupa u dealera

Príspevok od používateľa achada »

Vseobecne ked je vysoky dopyt, ceny rastu a na auta sa caka tak sa davaju zlavy uplne v pohode. Mas humanitarne vzdelanie?
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: BMW 318i - Kupa u dealera

Príspevok od používateľa ivko1 »

Akože firma ti zaplatí auto, tak chápem prečo si nedopriať, ale ty sa zrejme nemáš ani trochu rád ked si za tie peniaze chceš zobrať 318i...
Môžeš si nakonfigurovať čo len chceš 3-er ostane stále len 3-er a to hovorím úplne bez srandy...

Vieš čo zastav sa napríklad v Toyote a vyskúšaj si novú hybridnú Camry, kde full výbava je za 41000€
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: BMW 318i - Kupa u dealera

Príspevok od používateľa oco13 »

Ivko ved čítaj po slovensky
budem si vyberat nove firemne vozidlo a rad by som isiel do spominaneho 3koveho modelu bmw
teda robim niekde murára na živnosť a bávo je moj mokrý sen
cez operativny leasing od tretej strany
Lebo original firemný sa nedá s nulovou akontaciou.
zaujima ma ci budem schopny si vyjednat cenu.
lebo inak mi neostane na tankovanie

Vieš kolko je takýchto "podnikatelov" v automobilke? každý druhý udržbár alebo skladník. :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Re: BMW 318i - Kupa u dealera

Príspevok od používateľa trucker694 »

oco13 napísal: 24.12.2021 15:56 Ivko ved čítaj po slovensky
budem si vyberat nove firemne vozidlo a rad by som isiel do spominaneho 3koveho modelu bmw
teda robim niekde murára na živnosť a bávo je moj mokrý sen
cez operativny leasing od tretej strany
Lebo original firemný sa nedá s nulovou akontaciou.
zaujima ma ci budem schopny si vyjednat cenu.
lebo inak mi neostane na tankovanie

Vieš kolko je takýchto "podnikatelov" v automobilke? každý druhý udržbár alebo skladník. :300f:
Ale si udrel klinec po hlave! Kokos vbehol až po hlavičku na jednu šupu do dreva :40bd:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: BMW 318i - Kupa u dealera

Príspevok od používateľa oco13 »

Trucker - šťastné a veselé vianoce a nech ťa šťastie neopúšťa ani za volantom v ďalšom roku. :3dcline:
Ja som negatívny a ludia sú sprostí tak som to nejako skombinoval :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Mateusz737
Príspevky: 714
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Re: BMW 318i - Kupa u dealera

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

onepiecefunk napísal: 24.12.2021 13:29 Mam otazku, budem si vyberat nove firemne vozidlo a rad by som isiel do spominaneho 3koveho modelu bmw. Moja otazka znie: ak si nakonfigurujem vozidlo za cca 42-43 000 EUR mam sancu ziskat zlavu?
Neblazni chlapče kupovať tento predražený črep s najslabším motorom , za tu cenu môžeš mať oveľa lepšie auto napr. ako Ti kolega radil Toyotu Camry alebo Volvo S60 hybrid 155kw/180kw pripadne VW Arteon
lubos zimovcak
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: BMW 318i - Kupa u dealera

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Nechápem otázku.
Nemá logiku.
Pri operatívnom leasingu autíčko nie je majetkom nájomcu ani po ukončení operaku.

V prípade, že sa dohodne na odkúpeni, tak operak NEMÁ absolútne žiaden zmysel, nakoľko vyjde oveľa drahšie, než klasický leasing.
onepiecefunk
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 24.12.2021 13:24
Zdieľať na Facebook

Re: BMW 318i - Kupa u dealera

Príspevok od používateľa onepiecefunk »

oco13 napísal: 24.12.2021 15:56 Ivko ved čítaj po slovensky
budem si vyberat nove firemne vozidlo a rad by som isiel do spominaneho 3koveho modelu bmw
teda robim niekde murára na živnosť a bávo je moj mokrý sen
cez operativny leasing od tretej strany
Lebo original firemný sa nedá s nulovou akontaciou.
zaujima ma ci budem schopny si vyjednat cenu.
lebo inak mi neostane na tankovanie

Vieš kolko je takýchto "podnikatelov" v automobilke? každý druhý udržbár alebo skladník. :300f:
Ludia, neviem kde sa berie vo vas tolko zlosti.. robim v zahranicnom korporate a musim sa vmestit do budgetu cca 40k, pretoze sme pobocka na slovensku tak sa to riesi cez tieto lokalne firmy, bavo neni moj mokry sen.. mam na vyber z uzsieho vyberu automobilov a triezvo som zhodnotil ze si vyberiem radsej bmw ako skodovku.. tankovanie mi preplaca firma ale som rad, ze si si kvoli moju prispevku aspon na chvilku pohonil aj ked si bol uplne ale totalne vedla.. neviem preco mas potrebu sa vyjadrovat k niecomu, ked ani nenapises k veci odpoved otec.
onepiecefunk
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 24.12.2021 13:24
Zdieľať na Facebook

Re: BMW 318i - Kupa u dealera

Príspevok od používateľa onepiecefunk »

Mateusz737 napísal: 25.12.2021 18:05
onepiecefunk napísal: 24.12.2021 13:29 Mam otazku, budem si vyberat nove firemne vozidlo a rad by som isiel do spominaneho 3koveho modelu bmw. Moja otazka znie: ak si nakonfigurujem vozidlo za cca 42-43 000 EUR mam sancu ziskat zlavu?
Neblazni chlapče kupovať tento predražený črep s najslabším motorom , za tu cenu môžeš mať oveľa lepšie auto napr. ako Ti kolega radil Toyotu Camry alebo Volvo S60 hybrid 155kw/180kw pripadne VW Arteon
toyota camri sa mi dizajnovo nepaci ale mam ju v carliste, volvo tam nemam a mam tam auta do max 140kw motorizacia..
onepiecefunk
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 24.12.2021 13:24
Zdieľať na Facebook

Re: BMW 318i - Kupa u dealera

Príspevok od používateľa onepiecefunk »

ivko1 napísal: 24.12.2021 15:16 Akože firma ti zaplatí auto, tak chápem prečo si nedopriať, ale ty sa zrejme nemáš ani trochu rád ked si za tie peniaze chceš zobrať 318i...
Môžeš si nakonfigurovať čo len chceš 3-er ostane stále len 3-er a to hovorím úplne bez srandy...

Vieš čo zastav sa napríklad v Toyote a vyskúšaj si novú hybridnú Camry, kde full výbava je za 41000€
Dakujem, ale camry sa mi nepaci.. a btw ja som v BMW fore a davam otazku na BMW a ludi so skusenostami s vyjednanim ceny a stale mi tu vypisuju ludia co asi ani nemaju radi tu znacku a vobec mi nikto neporadil :D tusim som na zlom fore
onepiecefunk
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 24.12.2021 13:24
Zdieľať na Facebook

Re: BMW 318i - Kupa u dealera

Príspevok od používateľa onepiecefunk »

lubos zimovcak napísal: 25.12.2021 18:23 Nechápem otázku.
Nemá logiku.
Pri operatívnom leasingu autíčko nie je majetkom nájomcu ani po ukončení operaku.

V prípade, že sa dohodne na odkúpeni, tak operak NEMÁ absolútne žiaden zmysel, nakoľko vyjde oveľa drahšie, než klasický leasing.
Ja budem mat to auto max 4 roky, potom si vyberam nove ak zostanem vo firme.. to stare auto zostava potom tej firme co riesi operativny leasing..
onepiecefunk
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 24.12.2021 13:24
Zdieľať na Facebook

Re: BMW 318i - Kupa u dealera

Príspevok od používateľa onepiecefunk »

achada napísal: 24.12.2021 13:34 Vseobecne ked je vysoky dopyt, ceny rastu a na auta sa caka tak sa davaju zlavy uplne v pohode. Mas humanitarne vzdelanie?
praveze nie ale nadej zomiera posledna :D ale ked nejaku vyjednam tak ti dam vediet potom ci si sa mylil.
lubos zimovcak
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: BMW 318i - Kupa u dealera

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Jáj, už chápem.
Napíš predajcom. Až si nepotrpíte na úplné nové s pár km, skús tzv " manažérske", či sponzorské autá 10.000-max 20.000 km, s plnou zárukou a servisom grátis , tam sú ceny úplne inde.
Aj na silnejšie, lepši motor výjde.

Dokonca budete v technickom preukaze ako prvý majiteľ.
lubos zimovcak
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: BMW 318i - Kupa u dealera

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Achada, tie reči o tom,ako je bitka o drahé autá, šíria predajcovia...
Najväčší záujem je o autá tak do 13-15.000 eur.

Všetko nad 25-30 si už hľadá veľmi dlho majiteľa. Myslím u jazdeniek.
Tie fakt drahé, čakajú na kupca dlho. Ako vždy.

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných