BMW 318i G20 M6

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

auto951
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 18.06.2018 16:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa auto951 »

Preferencie sa par krat zmenili a plan bol zmenit auto, bol som zvedavy na nazor a tip. Veci sa zmenili x krat za posledne 3 r(deti,korona) a to nevymyslis...
Radsej som doriesil byvanie postupne k spokojnosti ako auto ktore slo stale na vedlajsiu kolaj... To je cele..LTV pri hypo mi tiez nie je jedno.

NEVA..DAKUJEM ZA RADY , VERIM ZE OTVORIA SALONY asp v lete ci jesen a bude mozne daco skusit.
auto951
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 18.06.2018 16:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa auto951 »

lubos zimovcak napísal:Keď ja som tiež anti pôzickovy, bojím sa každého dlhu :3c90:

Ale poniektori všetko na dlh, preto sa ani tu už nečudujem, že z auta za 10-15.000, odrazu ta 35.. :40bd:
Pozicky mi tiez nevonia preto mam len hypo a cca 25% prijmu. Odrazu 35 bol strop, nakolko sa naskytol daky obnos..Ale samozrejme je to cudne..Neva. Od bavoru abstrahujem a ked sa otvoria showroomy pozrem 2-3 modely. Nech sa dari :zg282:
lubos zimovcak
Príspevky: 3425
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Jerguško, osobne mám pocit, že nič nerastie do neba a ešte môže byť všetko inak. Stačí, že pôjdu úroky hore a asi aj pôjdu, už dlhopisy dávajú vyššie výnosy, myslím štátne.

Auto 951: stará židovská múdrosť vraví:“Nech sa hociako človek rozhodne, vždy sa rozhodne zle.." lol
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

auto951 napísal:Preferencie sa par krat zmenili a plan bol zmenit auto, bol som zvedavy na nazor a tip. Veci sa zmenili x krat za posledne 3 r(deti,korona) a to nevymyslis...
Radsej som doriesil byvanie postupne k spokojnosti ako auto ktore slo stale na vedlajsiu kolaj... To je cele..LTV pri hypo mi tiez nie je jedno.

NEVA..DAKUJEM ZA RADY , VERIM ZE OTVORIA SALONY asp v lete ci jesen a bude mozne daco skusit.
Od pondelka máš salony otvorené, tak asi plánuješ opäť v lete založiť tému aké auto si máš opäť vybrať?
A na 10% zľavu vo VW z cenníkovej ceny zabudni..zamestnanci importera dostanú zľavu max 10-12% z cenníkovej ceny..
myslím, že ked sám predajca nemá nejakú akciu, tak takú zľavu Ti nedá nikto..si zober že pri 30 000vom aute by to bolo dolu 3 000 eur..čo je dosť ked tam nie je podpora výrobcu..
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

lubos zimovcak napísal:Jerguško, osobne mám pocit, že nič nerastie do neba a ešte môže byť všetko inak. Stačí, že pôjdu úroky hore a asi aj pôjdu, už dlhopisy dávajú vyššie výnosy, myslím štátne.

Auto 951: stará židovská múdrosť vraví:“Nech sa hociako človek rozhodne, vždy sa rozhodne zle.." lol
Ideš na to logicky, lenže toto si hovoríme od revolúcie - a zatiaľ to ide stále len hore, hore, hore a hore. Zvýšené úroky by zmenili veľa, lenže súdruhovia potrebujú napumpovať do obehu peniaze. Preto sú nízke úroky a tak skoro sa to nezmení - veď peňazí "je dosť". A keby nebolo, dotlačia si nové :-)

Samozrejme, všetko čo som písal o nehnuteľnostiach, platí na Bratislavu. Ako je to v iných mestách, neviem.
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

herin napísal:
auto951 napísal:Preferencie sa par krat zmenili a plan bol zmenit auto, bol som zvedavy na nazor a tip. Veci sa zmenili x krat za posledne 3 r(deti,korona) a to nevymyslis...
Radsej som doriesil byvanie postupne k spokojnosti ako auto ktore slo stale na vedlajsiu kolaj... To je cele..LTV pri hypo mi tiez nie je jedno.

NEVA..DAKUJEM ZA RADY , VERIM ZE OTVORIA SALONY asp v lete ci jesen a bude mozne daco skusit.
Od pondelka máš salony otvorené, tak asi plánuješ opäť v lete založiť tému aké auto si máš opäť vybrať?
A na 10% zľavu vo VW z cenníkovej ceny zabudni..zamestnanci importera dostanú zľavu max 10-12% z cenníkovej ceny..
myslím, že ked sám predajca nemá nejakú akciu, tak takú zľavu Ti nedá nikto..si zober že pri 30 000vom aute by to bolo dolu 3 000 eur..čo je dosť ked tam nie je podpora výrobcu..
V decembri som kupoval nové auto v Maďarsku a dostal som OVEĽA väčšiu zľavu, než nejakých 10% :3035: Vyšlo ma to o toľko lacnejšie, že mi to neveria ani niektorí kamaráti. A kým ho vyrobili, ešte aj klesol forint, takže ma vyšlo o ďalších 2000.- eur menej. Ak niekto plánuje kúpu nového auta, teraz je ten správny čas. Samozrejme, nie na predražený VW.
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

jergusko, ja Ti to verím..v europe su medzi štátmi neuveriteľlné rozdiely v cenách..napríklad také auto čo má u nas cenníkovu cenu trebárs 24 000, tak v nemecku a francúzsku stojí viac ako 30 000 eur...a dokonca aj rumunsko má drahšie autá ako máme my..čo je dosť paradoxné..nový golf 8 cena u nás 17 000 a v rumunsku 19500..
Inak kludne jergusko napíš čo si kupil za kolko a kolko by Ťa to vyšlo tu..možno budem tento rok kupovať dalšie auto, tak sa nechám inšpirovať..
auto951
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 18.06.2018 16:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa auto951 »

herin napísal:
auto951 napísal:Preferencie sa par krat zmenili a plan bol zmenit auto, bol som zvedavy na nazor a tip. Veci sa zmenili x krat za posledne 3 r(deti,korona) a to nevymyslis...
Radsej som doriesil byvanie postupne k spokojnosti ako auto ktore slo stale na vedlajsiu kolaj... To je cele..LTV pri hypo mi tiez nie je jedno.

NEVA..DAKUJEM ZA RADY , VERIM ZE OTVORIA SALONY asp v lete ci jesen a bude mozne daco skusit.
Od pondelka máš salony otvorené, tak asi plánuješ opäť v lete založiť tému aké auto si máš opäť vybrať?
A na 10% zľavu vo VW z cenníkovej ceny zabudni..zamestnanci importera dostanú zľavu max 10-12% z cenníkovej ceny..
myslím, že ked sám predajca nemá nejakú akciu, tak takú zľavu Ti nedá nikto..si zober že pri 30 000vom aute by to bolo dolu 3 000 eur..čo je dosť ked tam nie je podpora výrobcu..
Tema uz nebude nova

Utvrdili ste ma ze ten bavor je blbost.

8% VW nukal. Uvidime.

Ktovie ako to je s tym nakupom v HU ci sa to oplati riesit pri cene 25.
auto951
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 18.06.2018 16:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa auto951 »

jergusko napísal:
herin napísal:
auto951 napísal:Preferencie sa par krat zmenili a plan bol zmenit auto, bol som zvedavy na nazor a tip. Veci sa zmenili x krat za posledne 3 r(deti,korona) a to nevymyslis...
Radsej som doriesil byvanie postupne k spokojnosti ako auto ktore slo stale na vedlajsiu kolaj... To je cele..LTV pri hypo mi tiez nie je jedno.

NEVA..DAKUJEM ZA RADY , VERIM ZE OTVORIA SALONY asp v lete ci jesen a bude mozne daco skusit.
Od pondelka máš salony otvorené, tak asi plánuješ opäť v lete založiť tému aké auto si máš opäť vybrať?
A na 10% zľavu vo VW z cenníkovej ceny zabudni..zamestnanci importera dostanú zľavu max 10-12% z cenníkovej ceny..
myslím, že ked sám predajca nemá nejakú akciu, tak takú zľavu Ti nedá nikto..si zober že pri 30 000vom aute by to bolo dolu 3 000 eur..čo je dosť ked tam nie je podpora výrobcu..
V decembri som kupoval nové auto v Maďarsku a dostal som OVEĽA väčšiu zľavu, než nejakých 10% :3035: Vyšlo ma to o toľko lacnejšie, že mi to neveria ani niektorí kamaráti. A kým ho vyrobili, ešte aj klesol forint, takže ma vyšlo o ďalších 2000.- eur menej. Ak niekto plánuje kúpu nového auta, teraz je ten správny čas. Samozrejme, nie na predražený VW.
KOLKO % dole to bolo od slovenskej cennikovej ceny ? 15 ? Ved nemal by to byt problem napisat, ci ?
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

herin napísal:jergusko, ja Ti to verím..v europe su medzi štátmi neuveriteľlné rozdiely v cenách..napríklad také auto čo má u nas cenníkovu cenu trebárs 24 000, tak v nemecku a francúzsku stojí viac ako 30 000 eur...a dokonca aj rumunsko má drahšie autá ako máme my..čo je dosť paradoxné..nový golf 8 cena u nás 17 000 a v rumunsku 19500..
Inak kludne jergusko napíš čo si kupil za kolko a kolko by Ťa to vyšlo tu..možno budem tento rok kupovať dalšie auto, tak sa nechám inšpirovať..
Bolo to v BMW v Gyori. Presné čísla nechcem písať, aby to niekto proti nim nezneužil (výrobca nemá rád keď dealeri príliš zľavujú), ale ver mi, že to bolo viac, ako tie rozdiely čo spomínaš. Ako som písal vyššie, bolo to 330i a pôvodne som chcel tak do dvoch rokov. Keď mi ale oznámili prvú zľavu (mailom, to som tam ešte ani nebol!), už mi bolo jasné, že to už naozaj radšej nové. Keď som teraz pozeral mobile.de, ešte aj po skoro pol roku a s 3000 km by som to auto predal drahšie, než som ho minulý rok kúpil ako nové - takú zľavu som vtedy dostal. Ako som ale spomínal, na celkovej zľave sa podpísala aj rozdielna DPH v Maďarsku a u nás a fakt, že forint vtedy klesol (medzitým sa trochu zotavil).
Ak by si rozmýšľal nad nejaký 1 - 2 ročným BMW, tak ani nerozmýšľaj a bež si tam objednať nové.
A to píšem ako celoživotný odporca kúpy nového auta!
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

auto951 napísal:
jergusko napísal:
herin napísal: Od pondelka máš salony otvorené, tak asi plánuješ opäť v lete založiť tému aké auto si máš opäť vybrať?
A na 10% zľavu vo VW z cenníkovej ceny zabudni..zamestnanci importera dostanú zľavu max 10-12% z cenníkovej ceny..
myslím, že ked sám predajca nemá nejakú akciu, tak takú zľavu Ti nedá nikto..si zober že pri 30 000vom aute by to bolo dolu 3 000 eur..čo je dosť ked tam nie je podpora výrobcu..
V decembri som kupoval nové auto v Maďarsku a dostal som OVEĽA väčšiu zľavu, než nejakých 10% :3035: Vyšlo ma to o toľko lacnejšie, že mi to neveria ani niektorí kamaráti. A kým ho vyrobili, ešte aj klesol forint, takže ma vyšlo o ďalších 2000.- eur menej. Ak niekto plánuje kúpu nového auta, teraz je ten správny čas. Samozrejme, nie na predražený VW.
KOLKO % dole to bolo od slovenskej cennikovej ceny ? 15 ? Ved nemal by to byt problem napisat, ci ?
Bolo to OVEĽA viac. Skoro dvojnásobok. Je to možno neuveriteľné, ale stalo sa to. Ja by som tomu asi tiež neveril, keby sa to nestalo mne.
Ak by ste niekto chceli viac detailov, píšte správu, dodám detaily a kontakt na predajcu, nech to tu nespamujeme :3035:
auto951
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 18.06.2018 16:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa auto951 »

jergusko napísal:
herin napísal:jergusko, ja Ti to verím..v europe su medzi štátmi neuveriteľlné rozdiely v cenách..napríklad také auto čo má u nas cenníkovu cenu trebárs 24 000, tak v nemecku a francúzsku stojí viac ako 30 000 eur...a dokonca aj rumunsko má drahšie autá ako máme my..čo je dosť paradoxné..nový golf 8 cena u nás 17 000 a v rumunsku 19500..
Inak kludne jergusko napíš čo si kupil za kolko a kolko by Ťa to vyšlo tu..možno budem tento rok kupovať dalšie auto, tak sa nechám inšpirovať..
Bolo to v BMW v Gyori. Presné čísla nechcem písať, aby to niekto proti nim nezneužil (výrobca nemá rád keď dealeri príliš zľavujú), ale ver mi, že to bolo viac, ako tie rozdiely čo spomínaš. Ako som písal vyššie, bolo to 330i a pôvodne som chcel tak do dvoch rokov. Keď mi ale oznámili prvú zľavu (mailom, to som tam ešte ani nebol!), už mi bolo jasné, že to už naozaj radšej nové. Keď som teraz pozeral mobile.de, ešte aj po skoro pol roku a s 3000 km by som to auto predal drahšie, než som ho minulý rok kúpil ako nové - takú zľavu som vtedy dostal. Ako som ale spomínal, na celkovej zľave sa podpísala aj rozdielna DPH v Maďarsku a u nás a fakt, že forint vtedy klesol (medzitým sa trochu zotavil).
Ak by si rozmýšľal nad nejaký 1 - 2 ročným BMW, tak ani nerozmýšľaj a bež si tam objednať nové.
A to píšem ako celoživotný odporca kúpy nového auta!
To znie velmi zaujimavo. Poprosil by som detaily spravou. Dakujem pekne.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

A čo z toho ked ti dajú zlavu? Stále dostaneš predraženú trojku...
Ak by si nezobral socku tak po zlave skončíš na akej sume? Vyšší model od 318i je 320i za 39300€
Keby si dostal aj 10%, tak skončíš na 36000€ a to by ti museli dať ešte nejakú výbavu grátis že by si nemusel doplácať k základu

Treba pýtať zlavu všade a nie že pár príspevkov späť napíšeš že Bavor je blbosť a ked ti niekto napíše že vedia dať zlavu, tak otočíš...

Navyše ak budeš trvať na požiadavke MT prevodovky tak u súčasnej 3-er máš na výber :
318i
316d
318d
M3

Všetko socky a potom jeden highend
Naposledy upravil/-a ivko1 v 14.04.2021 18:40, upravené celkom 1 krát.
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Ak sa ti také auto ako BMW trojka po 30% zľave zdá predražené, tak potom neviem, čo sú ostatné značky, špeciálne katastrofálne predražený VW.
Vzdávam túto tému...
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

30% ti dajú možno tak na predvádzačku čo bola vo vysokej výbave kde bola cenovka +-60k€
Koncern ja nikdy odporúčať nebudem

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní