BMW 318 GT , 2013 - panorama

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

aira26
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 06.05.2020 20:29
Zdieľať na Facebook

BMW 318 GT , 2013 - panorama

Príspevok od používateľa aira26 »

Dobry den, potrebovala by som pomoc. Jedná sa o BMW 318GT 2013. Bol by niekto ochotny odfotiť mi sériové čślo na panormataickej streche. Jednása o to prvé otváracie okno.
Dakujem velmi
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Možno by sme vedeli pomôcť aj bez fotky ak by si napísala na čo to má byť dobré.
leonNL
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Akosi nechapem otazku... Chces aby niekto prisiel k tebe a odfotil tu panoramu na tvojom aute? Ci nejaky majitel takej istej trojky nech odfoti svoju panoramu? A potom co? A kvoli comu?
Boze dievcatko zlate, ved tukni do tych pismen trochu viac, nech vieme co konkretne chces a za akym ucelom...
Dakujeme!
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
aira26
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 06.05.2020 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aira26 »

:D prepacte mi asi som to napisala ako truba. Problem je taky, ze odletel kamen z kamiona a rozbil mi to poredne otvaracie sklo na okne na panorame. Vyriesili sme jedno sklo z polska ktore nepasuje, a poliak chce odomna sriove cislo a rozmer toho skla. preto prosim niekoho ktoto sklo ma aby sa kukol ake seriove tam je a odmeral mi celu tu prednu otvaraciu cast keby bola taka moznost :)
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ono sa to rieši troška inak, lebo tie sklá mohli mať viac modifikácií podľa výbavy či sa mohlo meniť v rámci roku výroby. A potom sa stane toto čo popisuješ - že okno z BMW 3 GT nepasuje na BMW 3 GT. Takže, aby sa tomu predišlo, sa vezme VIN, hodí sa do katalógu dielov a pozrie sa čo hovorí tento katalóg o tomto konkrétnom aute. Bez VIN môže povedať: 54 10 7 288 524, či to ale bude aj reálne pasovať... :41c2:

https://lnk.sk/nFGQ
aira26
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 06.05.2020 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aira26 »

No to je sice pekne Ze popisujete Ze to Podla vin cisla dokaze niketo vyhladat. Ale nam v bmw servise povedali Ze to funguje tak, Ze on Podla vin cisla najde v katalogu to sklo ktore potrebujem ja a Nikto tam seriove cislo neriesi ????ale kazdopadne dakujem aspon za to co ste poslali
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Je to presne tak. Je potrebne objednavacie cislo dielu, ktore sa vygeneruje podla VIN cisla auta. Seriovym cislom sa mysli co? ktore v poradi zislo z vyrobnej linky? to asi potrebne nie je. Je potrebne cislo dielu objednavacie ake stresne sklo patri konkretnemu autu. Lebo moze tam byt elektricke/mechanicke dve rozdielne skla. Su Bmw katalogy na internete ale tam si to clovek musi vygenerovat sam na zaklade kodov vybavy niektore diely ako oblozenie tej strechy na zaklade farby interieru napr. to internetovy katalog cudziemu nepovie lebo to nespecifikuje, katalog priamo u dealera ano alebo specifikuje na aute konkretne diely. Ak je tam predne a zadne sklo tej strechy moznost kupit zvlast tak to cislo co dal Cicmanec bude pravdepodobne spravne lebo panoramaticka strecha elektricka ma iba jeden kus aj to sa deli uz priamo na zaklade kodov farieb.
aira26
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 06.05.2020 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aira26 »

Dakujem pekne. Ja len zhanam to co mi bolo povedane :41c2: samozrejme je že máte určite pravdu, pretože ja sa do toho nerozumiem :-\ ďakujem krásne všetkým ktorý sa zapojili do tejto konverzácie. Držte place
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

celkom tomu nerozumiem, je problem dat sem to vin? ci? asi ano, ono by sa to mohlo objavit v googli ak to bude o mesiac v inzercii ako neburany dovoz na predaj.....

http://bmwfans.info/parts-catalog/F34/E ... lding_top/
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ja tak nejako neviem, ale predpokladal by som, že ak sú finncie na kúpu daného vehikla, tak je aj vedomosť, že pri akomkolvek probléme treba docupitať do lokálneho servisu danej značky, dať si kafe a čakať ako si s problémom poradia. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
aira26
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 06.05.2020 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aira26 »

Komentáre typu treba ísť do servisu si treba nechať pre seba. Fórum je predsa na to aby si ľudia snažili pomoc a nie písať trápne kraviny. Tak sa nabudúce treba zdržať neinteligentneho názoru.

S prianím pekného dňa María ;)
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Milá Mária ak pri pokazenom aute je kravina navštíviť servis, ktorý jediný ti vie pomocť, lol nuž kto chce kam pomôžme mu tam :40bd: :40bd:
Aak moj názor považuješ za neinteligentný - tak je to presne to čo som chcel dosiahnuť - nastaviť ti krivé zrkadlo.
Inak ja ako poriadny sedliak sa modlím aby už konečne prišli poriadne dažde - čo ty na to ? :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
aira26
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 06.05.2020 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aira26 »

Oco 13, ja ti želám všetko dobre do života. A hlavne zdravicko ;)
Pekný deň
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Oco povedzme si otvorene načo preplácať výrobu nového dielu ak sa na svete povaľuje kopec dobrých ktoré už netreba vyrábať a inak skončia v koši? Už len eko hľadisko tu nejaké je plus ekonomika - ani bohatí nemusia preplácať ak majú Filipa
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Lenže čítal si čo písal Xentry - tieto autá sú vysoko individualizované - takže šanca dvoch rovnakých je v rámci východnej europy dosť slabá.
Samozrejme že by to malo opodstatnenie, ak by písala : odrazila som zrkadlo na koktavke, alebo pegotovi - ktorých stojí 10 pred každým panelákom.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: tono.kov a 8 neregistrovaných