BMW 3, 318d ...dobra volba?

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

neldomi
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 06.04.2014 11:08
Zdieľať na Facebook

BMW 3, 318d ...dobra volba?

Príspevok od používateľa neldomi »

Dobry den..
Potrebovala by som poradit, chystam sa kupit auto. Pracujem v zahranici, a osobna doprava, nieje vzdy najlepsi sposob. Rozmyslala som nad BMW 3 , 318d. Som zena, tak len kvoli pohodliu a dizajnu :} ... ale potrebujem nejake auto ktore zvladne daleke cesty, a nieje velmi narocne na udrzbu. Este ma aj napadla Skoda octavia 1,9 tdi.. Mozete mi prosim Vas niekto poradit, velmi sa v tom nevyznam... Chcela by som aj usetrit na palive, tak ten diesel sa mi zda najlepsi, a co sa tyka lpg tak to som pocula, ze potom auto straca na vykone, ale vsetko su len lajicke informacie.. budem vdacna za akukolvek odbornejsiu radu...
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11351
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

http://forum.autobazar.eu/pre-zeny-f58.html nejaký dobrý moderátor by to mohol presunúť do správnej sekcie a určite dostaneš mnoho rád :3035:
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ak v pracuješ v zahraničí tak dúfam vieš, že tam nemôžeš používať auto registrované na SK, inak ti hrozí pokuta a v niekotrých krajinách aj zabavenie vozidla.
Napísať odpoveď

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní