BMW 2 Gran Tourer

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rasto12a
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 04.02.2007 16:23
Zdieľať na Facebook

BMW 2 Gran Tourer

Príspevok od používateľa rasto12a »

Zdravim ,chcem sa spitat či nema niekto skusenosti s tymto autom,rozmyšlam nad kupou.Testy som pozeral,ale osobna skusenost je lepšia.Jedna sa o 2,0 l diesel v automate.Rozmyšlal som aj nad novym Touranom ,ale toto auto sa da zohnat v ročniku a km,lacnejšie.Ps-mam 3deti :-\
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

To že je to dvojková rada u BMW znamená že to je malé, tri decká asi vopcháš dozadu, ale myslím že by si našiel aj vhodnejšieho adepta čo sa priestoru týka v tej cene
rasto12a
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 04.02.2007 16:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rasto12a »

Porovnavaju to s Touranom,tak preto som sa stim zaoberam.
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

ako neviem tiez som riesil problem aby dozadu sadli 3 ludia a ak pozriem na tu sedacku v tom aute BMW rad 2 Grand Tourer je to tam biedne...skus pozrieť taký CITROEN C4 PICASSO BLUEHDI 120 EAT6 S&S FEEL mas to do ročné za 18000 EUR s 12000 km + vzadu 3 plnohodnotné sedačky...ale ked uz medzi Touranom a BMW siel by som do Touranu akurat teraz som sa viezol na úplne novom Highline výbava so 110 kw za 34000 EUR kupoval si to kamarat na rybačku...vzadu tiez 3 plnohodnotné miesta...ale za tú cenu by som uz rovno kupil Alhambru alebo Sharana a som vysmiaty :28b7:
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

<offtopic>
úplne novom Highline výbava so 110 kw za 34000 EUR kupoval si to kamarat na rybačku
:3dcline:
Kde vy ľudia robíte? Vysoliť 34k€ za auto na rybačku...
Asi by som mal zmeniť zamestnanie... :d :D
</offtopic>
stevo1313
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 21.11.2009 10:32
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stevo1313 »

Ahojte pred rokmi som tiez riesil vymenu mondeo kombi 2005 za mpv.grand c4-male sedacky v druhommrade pre dospelych .sharan vysoka podlaha pri zadnych sedadlach tj nepohodlne sedenie dto touran nakoniec som kupil mondeo 2010.....nechapem preco vo vecsine mpv je vysoko podlaha v druhom rade-ubera to na pohodlnom sedeni .tiez v mpv nespravite v kufry lozko na spanie co sa moze hodit...no a vykladat bike lyze alebo truhlu na vysoke mpv....ja som videl vyhodu mpv jedine v pohodli vodica...
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Mam corollu verso. Pre mna a pre moj chrbat je vyhoda v tom, ze do mpv sa mi lepsie uklada dieta a akrobacia potrebna pri zapinani pasu dietatu je jednoduchsia.

Dalsi bod - mpv nema vysoko posadenu hranu skla na zadnych dverach a tym padom dieta vidi lepsie na okolitu krajinu.

Do auta nakladam ciastocne imobilnu svokru. Z mondea by nevystupila...

Jednoducho - bozkavat ruky tomu, kto to auto vymyslel.

Takze mpv nie je len o tom, ze sa vodicovi dobre nastupuje a ma vyhlad...
alterego
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 02.10.2016 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alterego »

V Kii Carens nie sú nohy vzadu určite nižšie ako v klasickom aute.
Napísať odpoveď

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných