BMW 118i

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

slivkovykolac
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 02.07.2019 16:23
Zdieľať na Facebook

BMW 118i

Príspevok od používateľa slivkovykolac »

Caute, co si myslite o tomto aute

Zaklad sa predava za nejakych 27 tisic + M paket s automatom dalsich 6 tisic eur
Pride mi to ako celkom vyhodna ponuka aj napriek tomu ze je to 3 valec so 100kW o ktorom sa napisalo celkom dost negativneho (zvyseny hluk v kabine,zastaraly dizajn palubovky, motor od ktoreho sa cakal lepsi tah, udajna vyssia spotreba ako v papieroch atd.) - myslim ze preto sa predava tak dlho, kedze vacsina ludi si radsej v tej cene kupi o 20-30 kw vykonnejsie auto.

Mne osobne sa auto paci, bol som ho vyskusat a mam z neho dobry pocit. A udajne to ma byt posledna generacia s RWD

:28b7:
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ty ho chces kupit alebo my ? co ti pomoze ked poviem ze take ani zadarmo nechcem ?
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Vieš prečo sa dlho predáva?

No lebo za tie peniaze si človek kúpi normálne auto a nie malú 1-er, kde sa dozadu takmer nedá sadnúť pre nedostatok priestoru
A ak už teda niekto chce nejakú imidžovku ako 1-er tak ju nekupuje so socka motorom.
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Dúfam, že si touto témou len robíš srandu... Mechce sa mi veriť, že by sa našiel niekto, kto by si kúpil BMW s trojvalcom a vyvalil za to 33 tisíc :40bd:
Za tie peniaze už môžeš mať auto.

Slabá hlučná, vibrujúca sprostosť, ktorá ide ako trojvalec ale žerie ako šesťvalec.

Moja žena bude mať za chvíľu okrúhle narodeniny, tak jej zháňam nejaké auto, ako výraz uznania, že to so mnou zatiaľ vydržala. Pozerám v cenách okolo 30 - 35 tisíc, čo je práve ten rozsah, v ktorom je aj ten tvoj zázrak. Zatiaľ sa rozhodujem medzi nasledovnými minimálne jazdenými vozmi:
Porsche Cayman 2013 a vyššie (už s krajším zadkom)
Ford Mustang
Chevrolet Camaro 2018 (predtým mali ešte ohavné palubovky)
BMW 328i
BMW 428i
BMW 428i Gran Coupé

Ako som spomenul, nie sú to nové vozy, majú niekoľko rokov. Najslabší z nich má 245 koní (najvýkonnejší 275) a všetky sú v celkom inej Galaxii, než nejaký blbý trojvalec. Všetky tieto vozy majú tak tri roky (okrem Camara, tie pozerám iba ročné), takže by som musel prežiť ten hrozný pocit, že predomnou už niekto prdel do sedačky.

Svojim príspevkom si ale dokonale vystihol tragédiu dnešnej doby - ideš si kúpiť auto bez motora, ale hlavne, že bude mať M Paket :d :D

Ak ťa zaujíma môj názor ako dlhoročného majiteľa aj predajcu BMW, tak to určite NEKUPUJ!!! Trojvalce by sa do BMW vôbec ani nemali montovať. Nie, M Paket to auto nezachráni :41c2:
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Skúsim ešte jeden príklad: Pred pár rokmi som kúpil BMW, ktoré malo 3,5 roka a najazdených 50 000 km. Áno, aj automat a M Paket :3035:
Nenapíšem, aký typ, nech to tu nevyzerá ako že machrujem, ale nové stálo 79 000.-, vo výbave má úplne všetko, vyše 400 koní a je to šupa, za ktorou sa ľudia na ulici otáčajú, mladí chalani slintajú a mladé baby si pri tom robia selfíčka :3035: To myslím vážne, naozaj sa to deje.
A teraz pointa - dal som zaňho vtedy náhodou práve tých 33 000.

Ak ťa ani toto nepresvedčí, aby si nekupoval za tie prachy nový trojvalec, tak potom už nemám ďalšie argumenty.

Snáď iba jeden - auto stojí dnes strašné prachy. Za to ti má poskytovať nielen odvoz z miesta A do miesta B. Na to by ti stačil aj ten trojvalec, keby ale stál 3 300 a nie 33 000. Ak dáš také prachy za auto, tak ti musí aj pôsobiť nejakú radosť. Keď sa cez víkend zobudíš, musí ti napadnúť, kam by si sa išiel povoziť, čo treba niekde vybaviť, proste musíš si podvadome hľadať zámienky, aby si sa do toho auta mohol posadiť.

To moje auto, ktoré som kúpil ako strašnú 3,5 ročnú starinu s hroznými 50 tisíc km mi tieto pocity dáva. Momentálne sa na ňom vozí tá moja do práce (svoje auto požičala bratovi) a akosi sa jej z neho nechce vystúpiť.
Pri trojvalci toto ale nikdy nezažiješ a za dva roky si budeš búchať hlavu, že si si za to radšej mal kúpiť nejaké o triedu lepšie dvojročné auto.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

rozum sa mi zastavuje a zaludok otaca, ze ako moze taka sprostost cloveka napadnut ?????
jergusko - konecne jeden moj zlatucky cloviecik, co neposadi svoju najmilsiu do fabie, alebo i20, i10, P107, lebo ze auto len pre zenu... co tu len ja agitujem, aby ste dali svojej zene lepsie auto, ako sebe?? ja si idem jazdit s S100-110, ale zena ide v 100tis. aute /akceptujem, ze nie kazdy na to ma, ale aspon sa treba snazit/, aby sa jej nic nestalo - ako napr. s tym, co ani sa neviem vyjadrit co je to za tupelo, ze narazi do auta pred sebou ... chapete, ze nevidi auto pred sebou ?????....jergusko-ja by som bol za prve,alebo posledne, lebo zena potrebuje dobry vyhlad a ten z mustanga, alebo camara nie je...
a ty kolac sa uvedom , rozmyslaj a kupuj auto a nie serble... co nemas vlastny rozum a si len ovca v stade, ktora si neuvedomuje tie falosne manuplacie Bruselu s minimotoroizaciami???....
leonNL
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

To fakt je niekto ochotny dat 33 litrov za trojvalcove 100kW prditko? To len preto, lebo na kapote je modrobiela vrtulka? Ked uz to musi byt silou mocou cisto nove, poobzeral by som sa po uplne inych znackach. Zadavatel chce auto ktore ma budit aky taky sportovy charakter, problem je len v tom, ze tento konkretny model budi sportovost akurat tak vyzorom (mozno...). Pod kapotou vsak smiesny trojhrncek ako v najlacnejsej Fabii a vykon nedosahuje ani hodnoty 20-ventilovej Octavie vyrobenej pred takmer stvrtstorocim... A pismenko M na prednych blatnikoch pri tomto modeli povazujem za totalny vysmech automobilky. To ta modrobiela vrtulka fakt stoji za to vygrcat za nu 33tis so smiesnym motorcekom? Tak este raz, ak silou mocou cisto nove vonavucke, so sportovym charakterom a s naozajstnou radostou z jazdy, za tie peniaze mas ostry nadupany Megane RS, Civic TypeR, Leon Cupra a pod., kde to zvezenie naozaj stoji za zmienku a ten 1,3litrik v tom brambore moze o tom len snivat... Nuz, tak ale ked sused bude hiiikat len z vrtulky...
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

mat zbytocnych 33K tak si uz rit vozim v novej rav4 hybride 2.5(218k)......
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
slivkovykolac
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 02.07.2019 16:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa slivkovykolac »

Auto stalo 20 tisic lebo uz malo najazdenych 15tis km
33K stalo ako nove. Samozrejme ze take peniaze by som za to nedal,
ale za tu dvacku mi to prislo ako vhodna kupa.

Nevadi, uz je ajtak predane. Kazdopadne teraz pokukujem po 120d (140kW) alebo mazde 6 (129kW)
:4012:

Tak dufam ze s tymito motormi uz nebudem iba hlupa ovca v stade :d :D
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

https://www.youtube.com/watch?v=lgyb_Z3rIW8

technologia z vysavaca, presne tak, zahodis a kupis druhy, vrtulka nevrtulka, hnoj plastovy to je vsetko doradu, nemusite mat strach ze kupite nieco "viac" :zga28:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
patriqeza
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 06.07.2019 12:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patriqeza »

M135 5-6 rocne stoja okolo 22 tisic. Ten motor je uplna topka 6 hrcek benzin. Nie 3 valcek z mlynceka :40bd:
Napísať odpoveď

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných