Bluetooth modul pre rcd 510

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Aler02
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 14.09.2008 10:44
Zdieľať na Facebook

Bluetooth modul pre rcd 510

Príspevok od používateľa Aler02 »

Ahojte, mám volkswagen golf plus 2.0 tdi, v ňom je rádio rcd 510, možnosť bluetooth v rádiu, v aute je červený mfd displej. Rok auta 2008.
Potrebujem zistiť ako je to s modulom bluetooth do tohto auta. V aute nie je nainštalovaný, mal by sa nachádzať pod sedadlom spolujazdca.
S hľadania na Google som zistil že je existuje viacero verzi, 9w2, 9w3, 9w7. Chcem bluetooth pre streaming hudby z mobilu do rádia, zmenu hudby pomocou ovládania na aute. Začínam sa v tom ale strácať, nie každý modul podporuje streaming hudby, nie každý modul je pre červený mfd displej, atď.. Ktorý modul teda vybrať, respektíve ako zistím ktorý modul podporuje moje auto. Chcem to jedine na bluetooth streaming hudby z mobilu a možnosť prepínania skladieb na volante. Nepotrebujem to na hovory, zoznam kontaktov atď. ale poteší, prvoradé ale len pre tu hudbu. Ďakujem za info.
krason
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 03.01.2009 21:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krason »

Ahoj mam nejaky modul z rcd 510. Mam to nevyuzite. Ak si v ba tak ti to dam na skusku a ak ti to pojde tak ti to predam
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 33 neregistrovaných