Bicykel do 400 euro

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

ako vas pocuvam, tak bud jazdim tak strasne malo alebo mam stastie na dobry kus :4012: alebo oboje
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

lukas na hradzu je v pohode kazdy, tam davaj majzla aby si sa nevy.ebal, ked kukas korculiarkam na cici a rici :4090:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mladychevroletak
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 12.01.2014 19:59
Zdieľať na Facebook

Zdar

Príspevok od používateľa mladychevroletak »

Neviem či to neni zakázané neni to reklama tu je môj tátoš
http://1995.mtbiker.sk/bike tým chcem povedať že odporučil by som kellis ja mam na nom 15 tisíc nabehaných od 2008 čiže okolo 3000km na rok ževraj je to slušnejšie čiže pri výbere by som sa pozrel hlavne na kvalitu ráfikov pri váhe (vážim podobne) mne sa stane že vždy ked idem cez mesto rýchlejšie alebo cez kobilu tak preseknem pneumatiku a mám osmičku proste rozdrbaný plášť.
záleží kde na tom budete jazdiť a koľko podľa toho by som vyberal. a aj s mtb sa dá vypráskať časovkárov na hrádzi len treba vedeť šlapať čo to dá :3906:
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

bajo777 napísal:lukas na hradzu je v pohode kazdy, tam davaj majzla aby si sa nevy.ebal, ked kukas korculiarkam na cici a rici :4090:
to si pis, ze je na co sa kukat, ale nehodu som este nemal :-)
peto166
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 14.06.2009 14:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto166 »

chevroletak co je to za model a kolko sizan dal? ak sa este vyraba a bude v dobrej cene mozno by som nandim pouvazoval... vyzera dobre... :2f93:
mladychevroletak
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 12.01.2014 19:59
Zdieľať na Facebook

Pán peťo

Príspevok od používateľa mladychevroletak »

kupovali sme ho za 11 354 Sk Volá sa kellys scarple grey prikladám link na nový modelový rad a podľa mna kotúčové brzdy sú zbytočný luxus :4012: http://www.bicykle.eu/bicykle/horske-26 ... id_block=5
zdražel ale dá sa kúpiť 2013 za 420 € :3906:
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

Ja jazdim na 20 rocnom Favorite. NejAke veci su nove, ale stale v pohode. V porovnani s tymi modernymi cinanmi je to spickovy stroj.
mladychevroletak
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 12.01.2014 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mladychevroletak »

yxoypsilono
favorit je kus strojariny ale pre nás tažšich to neni sranda
Prasknú ti šprusle buchneš si kotrbu o obrubník a máš to za sebou.
jergusd
Príspevky: 959
Dátum registrácie: 30.06.2012 18:16
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusd »

daj si bicykel poskladať podľa svojho uváženia veľké množstvo ľudí to robí tak že v akciách v ktorých sú napríklad rámy za likvidačnú cenu poskladajú bicykel za polovicu ako sú v predajni ... niektoré bicykle za 700 eur majú len 3-4 koruné š p i c e a potom sa človek čuduje že to nič nevydrží ... ja osobne mám trošku lepší bicykel a rád jazdím aj v hore odporúčam nejaký používaný Specialized

trosku prisna cenzura, ci? :41c2: chalani, nepozriete sa na to? Lukas
robert7305
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 11.11.2009 16:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa robert7305 »

Na značku kostry sa vykašli,ovela dôležitejšie su ostatne komponenty...Podla toho,čo píšeš,asi nie si velký odborník skrz biky...nechaj si poradit niekym,kto sa v tom vyzná..Ako tu niekto písal,pod alivio by som nešiel,ale su aj ráfky dôležité,aký je strad,kľuky,náboje..pri cene do 400€ je kostra posledné,čo by Ťa malo zaujímat...sú všetky rovnaké,čo sa kvality týka,len nálepky su iné :) nečakaj,že merida bude lepšia,ako dema..pri 400€ biku :)Inak..ja mám 186cm a mám velkost rámu xl,na inom biku L a je medzi nimi rodiel 0,5 cm.
stroj-ar
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 13.04.2010 21:48
Bydlisko: Zbehy
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stroj-ar »

V Nitre pri daňovom úrade smerom na polygón je obchod s bicyklami. Šiel by som tam pozrieť, mám odtiaľ bicykel DEMA a najazdil ťažké km kým som nekúpil auto. Ešte rovno v polygóne je jeden bicyklový obchod.
66QUATTRO
Príspevky: 662
Dátum registrácie: 19.01.2010 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 66QUATTRO »

V prvom rade si treba zvážiť či bude ten bajk viac v teréne alebo na ceste... ak na ceste - krosový, ja mám CTM Bora, slušný hlavne za tie peniaze, nechcem drahý bajk aj tak každý len potom špekuluje ako ho ukradnúť... a aj servis stojí viac. Dá sa vo všeobecnosti povedať že výkon / cena pri bajkoch stúpa od ceny 500 vyššie nerovnomerne t.j zaplatíš 2násobok a výkon stúpne možno 10-20%.... uvažovať o bajku za 300 € a dať si podmienku aby mal kotúčové brzdy je číra hlúposť.... radšej poriadne Shmano Deore Včka ako podradné kotúče- ak neveríte pozývam Vás na test drive na mojom bajku. Mám 187 cm a 80kg.... s váhou položiteľnou na bajk nemám problém neviem teda posúdiť či by bol problém vo vašom prípade... ale jednoznačne odporúčam rám 21´´ raz vyskúšate a dáte mi za pravdu... je na ňom aj pohodlnejší posed... druhý môj bajk je Maxbike (firma z Ostravy - odporúčam vygoogliť majú veľký výber a možnosť naskladať si bajk ako auto v predajni pri veľmi slušných cenách). Samozrejme pri bajku za 400€ je predpoklad že tam bude aj slabší článok v mojom prípade -400-500€ bajk -. vidlica Suntour MC-niečo.. nič moc... ale inak celý bajk je podľa mojich predstáv... Kľudne sa odporúčam pozrieť po bajkoch aj od CTM... Slováci nezaškodí ich podporiť, majú zatiaľ slušné ceny.... čo sa týka bajkov tak je to ako veľký koncern... väčšina sú vybavené Shimano vecami a niekoľkými inými výrobcami... ktoré sa obmieňajú na každom bajku.... teda rozdiel je len rám ...a mix komponentov.... na Maxbiku sa mi páči že ddávajú ucelené rady...teda ak mám Deore tak mám Deore aj kľuky prešmykač, prehadzovačku , brzdy, atď a nie len jedno z toho a dobaslíme to aliviom acerou poprípade slx a pod..... každopádne silno odporúčam vyhnúť sa kotúčovým brzdám -pokiaľ nejazdíte v blate a paľby po lese sú úplne zbytočné ..je to len marketingový ťah na oblbovanie ľudí ktorí nevedia načo sú vhodné len vedia že mať kotúče je fasa... tak ok...ale čo tak použiť hlavu? Že ak 99% jazdím za sucha nejaká tá mláka mi nevadí tak načo by mi v podobe vyššej ceny a ťažšieho bajku boli kotúče? Mňa vysmiali v 20 predajniach že hľadám bajk na Sade Deore bez kotúčových bŕzd... v 21 (Maxbajk) mi s úsmevom povedali že nie som prvý čo tak zháňa pochválili výber a vyhoveli mi k mojej 110% spokojnosti...takže..... snáď len dodám že bajk je najlepšie kupovať okolo vianoc... zľavy sú vtedy nezriedka aj 30-40% a dá sa jednať...
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

YxoYpsilono napísal:Ja jazdim na 20 rocnom Favorite. NejAke veci su nove, ale stale v pohode. V porovnani s tymi modernymi cinanmi je to spickovy stroj.
to sa snad ani 20 rokov nevyrabalo dozadu :), keby 30, tak to je ina vec, kazdopadne na tu dobu F1 ram, centriky, varsavy galusky, to bol luxus :3035:, ale bohuzial nie pre kazdeho...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
lukyto85
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 16.05.2013 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukyto85 »

ja odporucam bike-discount.de velky vyber aj lacnych bikov
mam tam objednany http://www.radon-bikes.de/xist4c/web/Sl ... 24902_.htm a uz sa neviem dockat
kidrock77
Príspevky: 530
Dátum registrácie: 01.12.2009 20:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kidrock77 »

ja z vlastych skusenosti mozem doporucit Author, mam Author Magic 05, nieco poprehadzovane s inych Magicov, Sram 9, bicykel ma snad 12 rokov, jazdi doteraz super

Mam aj Meridu 904 ale to je cestak, horske neviem posudit, ale cestak je super!

najradsej jazdim na skladacke, tu som si skladal sam:) zlata metaliza, vpredu kosik, krasne retro, ale vazi tolko, co Magic a 904 dohromady:)

v 400E cene by som pozeral nejaku jazdenku, od cyklistu, byvaju v dobrom stave za "babku"

brat kupil za 2000,- Author Egoist a po pol roku ho predal za 1000,- lebo sa prestahoval a stal mu na terase :(

neviem, ci sa dnes vobec daju kupit bicykle s klasickymi V-brake brzdami, co tak pozeram, vsade su kotucove, bars ake smejdy, hlavne ze je kotuc:) ja mam na Magic V-brake Tektro co bola vtedy spica a brzdia super, uz dlhe roky a km, na 904 su Ultegra a tiez norma
ale kvalitny kotuc bude urcite lepsi

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných