Bezpečná vzdialenosť. Dodržujte ju!

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Luboš celkom v pohode sa o teba opriem (aj o zvodidlá alebo hocičo iné) , len daj miesto a čas .
PS : ak tam nebude radar tak aj vo vyššej rýchlosti. Nejako sa mi za tie roky podarilo stratiť pud sebazáchovy . lol lol lol

30cm nepôjdem za osobným autom ale za nákladným celkom v pohode . To že tomu niektorí neveria je ich vec .Inak velmi často som bol na dialnici BA - TT svedkom že ak niekto dosť rýchlo neuhol z tretieho pruhu tak SUV do neho drclo. To aby si uvedomil kam patrí.
Naposledy upravil/-a oco13 v 01.03.2014 18:41, upravené celkom 1 krát.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...No raz v noci sa na kamaráta mimo obce tiež tak niekto "nalepil",kamarát zrýchľoval až na 160km/hod,ten za ním ho potom predbehol a v zadnom okne začal blikať nápis "STOP POLÍCIA" a stálo ho to 600 eur...Policajná Audina z NR značkami pred Revúcou o pol tretej v noci...
qwertzuiop
Príspevky: 311
Dátum registrácie: 02.06.2009 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa qwertzuiop »

lebo ked zacne brzdit plne brzdy z 90km 50tonova suprava tak priam na polmetri zastavi...

sak on to tak aj bere ze neubrzdi nic. lebo je to dajme tomu zbytocne co sa taky rozdielovej rychlosti. avsak moze sa jednoducho stat ze ta to vyhodi zo smeru podla mna
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

Na lepicov vnoci je jedina rada Canon Speedlite 580EXII a vykon 1/1 - bude rad ak za pol hodinku zacne vydiet nieco ine ako cervene kruhy... :) Ale vazne! Skuste niekedy takemuto individuu uhnut do protismeru (ked nic nejde) a zadupnut brzdy - to necaka nikto a garantujem vam, ze dotucny bude possrany tyzden, lebo v prvej chvili si bude mysliet, ze ste sa uhli prekazke a brzdite aby ste sa vyhli zrazke, lenze on nic nevidi... ako je to sakra mozne?! Skuste si to s kamaratom - nech sa pred vami uhne prudko vlavo a zacne brzdit, je velmi zvlastny pocit...
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Bandit : v BA je to pomaly národný šport . Celoplechová dodávka počká kým sa niekto nalepí a potom postupne zrýchluje , dotyčný za ňou. Dobre sa to robí na Galvaniho , od Avionu rozfofrovať a potom tesne pred čakajúcou radou na križovatke s Rožňavskou do lavého a brzdy. Super pocit keď ten za vami zistí že má 75 - 80 na tacho a 3m pred ním šora aut. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: S nami raz takto maník vyebkal a potom my sme to opakovali velmi často. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Pozn . za volantom som zákerný hajzel radšej ďalej odo mňa. lol lol hm schizofrenia je swiňa lol lol lol lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
garde
Príspevky: 927
Dátum registrácie: 19.10.2009 16:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa garde »

bajo777 napísal:dole nohu s plynu, do neutralu a spomalovat postupne...alebo plyn - brzda styl opakovat, ale plynule, alebo kludne aj zastanem, pustit zadne hmlovky, blikace, lepicov jednoducho nestrpim :3020:, zato im este plne brzdy nepustam...
pár krát som to riešil takto, niektorí z tých primitívov to nepochopili a šli za mnou 30km/h mimo obce, na zadné hmlovky som dostal odpoveď diaľkovými, čakal som to, inak nechápem tých debilov, lebo ak ma niekto dobehne automaticky sa dávam v pravo a držím konštatnú rýchlosť, tažke ak chcú, môžu kľudne ísť
66QUATTRO
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 19.01.2010 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 66QUATTRO »

Oco13: už som Vám to vymyslel...čo tak nejaký silnejší magnet alebo suchý zips ? to by mohlo fungovať.... len by sa asi dosť napaprčili tí čo by ste ich parazitoval :-D
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Aj keď je to čoraz viac agresívnejšie na cestách, celý život sa snažím nerobiť naschvály iným, ak oni ich urobili mne. Maximálne ho začnem sledovať s dostatočnou bezp. vzdialenosťou so záujmom, aký tvor sedí medzi sedačkou a volantom.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Toto presne ...pár krát za život sa mi síce stalo že som sa dal uniesť , ale inak nezvyknem robiť naschvály...Pretože čo tým vyriešim?
Ak niekto jazdí jak dement, tak tým že mu spravím napriek mu rozum nepridám ....On totožto vo svojej obmedzenosti ani netuší že svojim správaním môže spôsobovať niekomu problém...To je presne jak brzdostojiči na svetlách, hmlovkosvietiči v meste...skrátka načo si mám ničiť relátko a páčku a blikať dementovi, ak to pochopí jeden zo sto? to nemá zmysel.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Páni ja som tú minimálnu vzdialenosť vôbec nemyslel ako naschvály, je to len kvoli spotrebe .Odpor vzduchu sa podiela na nej pomerne dosť velkou mierou.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
garde
Príspevky: 927
Dátum registrácie: 19.10.2009 16:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa garde »

dnes ráno zase ukážková nálepka, lokálny to miesto budú poznať, výjazd z Dvorov do NZ, je tam obmedzená rýchlosť na 60 a zákaz predbiehania, väčšina tam chodíme tak že na tachometri je 65, dnes ráno sa na mňa nalepil ale totálne na nárazník, tak som sa dal v pravo keby sa ten PÁN ponáhľal do roboty s tým služobným Doblom, ale nie ani ho nenapadlo predbiehať, tak som dal nohu dole z plynu, pozvolne som spomalil na cca 45km/h, následne agresívne predbiehanie, zaradenie sa predo mňa dupnutie na brzdu, fleky, keby nespravím to isté tak som vňom, vina na mojej strane atd.

ešte počas predbiehania komunikácia očami počas predbiehania, asi vzmysle "čo nejdeš ty (akože ja) debil"

ešte chvíľu som zvažoval že zájdem na DI, ale nemám čas riešiť komplexy iných, fakt asi si dám do auta kamery kvôli dôkazovému materiálu
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Garde , nie je tam náhodou plná čiara? ja by som mu dupol na brzdu aby ma musel cez plnú obehnúť a dúfal by som , že na moste budú policajti.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
garde
Príspevky: 927
Dátum registrácie: 19.10.2009 16:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa garde »

pravdaže je, to lepenie by som aj pochopil ak by som bol šiel zbytočne pomaly, ale práve preto lebo práve z toho mosta zvykli merať, tak väčšinou každý chodí tachometrových 65km/h

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 62 neregistrovaných