Bezpečnostné šróby

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Kacenka.Kacenka
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 17.08.2009 13:08
Zdieľať na Facebook

Bezpečnostné šróby

Príspevok od používateľa Kacenka.Kacenka »

Ahojte, vie niekto odvŕtať, alebo nejako odstrániť bezpečnostné šróby z elektrónov? Kúpili sme dovezené auto a nevieme dať dole kolesá. Jeden chlapík nám to spraví za 100 Eur. Je tu niekto šikovnejší?
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

neviem,ci ide o sikovnost,alebo o peniaze...ale myslim,ze to je adekvatna cena na pracu...skus to sam a pochopis... :4012:
PROCHY603
Príspevky: 3801
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

Vkazdom lepsom pneuservise ti ich demontuju. :41c2: :41c2:

Alebo zohnat novy orech na bezpecnostne sroby. :41c2: :41c2:


Nabuduce napis ake to je auto+ odkial si!!!!
soto19
Príspevky: 657
Dátum registrácie: 23.09.2008 15:12
Zdieľať na Facebook

Re: Bezpečnostné šróby

Príspevok od používateľa soto19 »

Kacenka.Kacenka napísal:Ahojte, vie niekto odvŕtať, alebo nejako odstrániť bezpečnostné šróby z elektrónov? Kúpili sme dovezené auto a nevieme dať dole kolesá. Jeden chlapík nám to spraví za 100 Eur. Je tu niekto šikovnejší?
A prekutali ste dobre celu Phedru? Vsetky skryse? A co zdvihak, kluc na koleso, resp. hak na tahanie? Moze tam byt schovany nadstavec.
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

PROCHY603 napísal:Alebo zohnat novy orech na bezpecnostne sroby. :41c2: :41c2:
Nabuduce napis ake to je auto+ odkial si!!!!
no to by si musel mat tych orechov peknu kopu, kedze je mnoho roznych kombinacii a vyrobcoc. A auto je tiez uplne jedno, pochybujem, ze su tam orginal tovarenske kolesa...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

PROCHY603 napísal:Nabuduce napis ake to je auto+ odkial si!!!!
Skôr by asi pomohla značka diskov a bezp. skrutiek, ale to asi nebude vedieť. Ale nemyslím, že by na tom až tak záležalo lebo asi sa ťažko nájde niekto z okolia kto by mohol rovnaký orech požiačať. A kto to vie tak to urobí v podstate s hociakými...
EssoSk
Príspevky: 435
Dátum registrácie: 15.08.2008 19:39
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa EssoSk »

cicmanec napísal: Skôr by asi pomohla značka diskov a bezp. skrutiek, ale to asi nebude vedieť. Ale nemyslím, že by na tom až tak záležalo lebo asi sa ťažko nájde niekto z okolia kto by mohol rovnaký orech požiačať. A kto to vie tak to urobí v podstate s hociakými...
Značka diskou ti nepomože... jedine len výrobca šrúb.. a to by si musel k tomu zistiť z akej sú série... teda nájsť original obal což je nemožné...
100eur je adekvátna cena... treba špecialny "nadstavec" ktorý sa tam surovo narazí a z tým to pojde ale stojí to pálku takže 100e a buď rád.... odvrtávať by som neskušal...
Type-R
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 25.11.2008 22:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Type-R »

šikovný lopkár ti vyrobý taký klúč, na druhý deň to možeš demontovať + šróby si možeš nechať lebo budeš mať klúč :zg282: :zg282: :4012:
Cena neviem.... Pokiaľ to nie je kamarát lol
zilinan
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 25.06.2006 17:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zilinan »

chlapci videli ste tu kopu kombinacii?ja som mal rovnaky problem,prisiel som do predajne pneu a srobov povedat o probleme a ze chces nove sroby a ked su normalny pomoze ti-kseft pre nich.k tej kope kombinacii prisiel som do predajne povedal o probleme kukli srob,zobrali 5 sad,ajeje hned prva sedela si predstav,to mieje jadrova fyzika ale sroby,skus predajnu uvidis.
zilinan
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 25.06.2006 17:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zilinan »

mohol si hodit foto toho bezpecaku.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

PROCHY603 napísal:Vkazdom lepsom pneuservise ti ich demontuju. :41c2: :41c2:

Alebo zohnat novy orech na bezpecnostne sroby. :41c2: :41c2:


Nabuduce napis ake to je auto+ odkial si!!!!
nechcem tu mudrovat,,ale to su bezpecn. sroby,......,ak su take, ake maju byt, tak kluc v susednej dedine budes hladat marne,,,,,,,, tym nemyslim nejake bez,sroby z drogerie,prilepene koliky,,atd,,,,,,,,,,,,,,,par som ich riesil a sranda to neni, ale tu sa nestiham divit ,,,,,,,,,
gamavox009
Príspevky: 347
Dátum registrácie: 25.08.2007 21:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gamavox009 »

v každom lepšom pneuservise ti to dajú dole za 20,-€,
dr.risko
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 26.01.2009 12:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dr.risko »

tak tak... skus predajne a pneuservisy... pre obycajneho kutila to nieje problem... - troska hrania sa v garazi s profilom hlavy skrutky a da sa to dat dole... to nieje kradnut disky ze na to mas 30sekund... ked je cas da sa ale 100e mi pride dost vela - no niekto chce zarobit a tak vidi prilezitost a ty chces dat kolesa dole tak vidis moznost heh... :4090:
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

gamavox009 napísal:v každom lepšom pneuservise ti to dajú dole za 20,-€,
budem Ti oponovat...robim to nerad,ale nieco podobne som zazil,ked som bol prezuvat auto, a panko prisiel s rovnakym problemom..povedal mu 30 eur za jedno koleso x 4 kola...kolko je to?ako to urobil,nie je teraz podstatne... :41c2:
PROCHY603
Príspevky: 3801
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

cubicomp napísal:
PROCHY603 napísal:Alebo zohnat novy orech na bezpecnostne sroby. :41c2: :41c2:
Nabuduce napis ake to je auto+ odkial si!!!!
no to by si musel mat tych orechov peknu kopu, kedze je mnoho roznych kombinacii a vyrobcoc. A auto je tiez uplne jedno, pochybujem, ze su tam orginal tovarenske kolesa...
:40bd:

Ked mas original bezpecnostne sroby. Tak treba ist k predajcovi a on ti zisti typ+objedna novy orech.!!!!!

Asi takto som to myslel!!!! Ale ked niekto nevie napisat ani typ auta tak su to len dohady. :41c2: :41c2: :41c2: :41c2:
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 37 neregistrovaných