aXa a tukes

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
davidkoPD
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 30.12.2008 20:50
Zdieľať na Facebook

aXa a tukes

Príspevok od používateľa davidkoPD »

cavte, ake mate skúsenosti s poistovnou axa ? clovek do mna nabural a zlomil mi zadny naraznik, kufor sa mi zle otvara a zatvara plus mi taha do lavej strany auto...osoba co mi to spravila tu udalost nahlasila, ked si to dam robit do servisu ( mam HONDU) nebude problem a zaplatia mi to ?
davidkoPD
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 30.12.2008 20:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa davidkoPD »

hmmm, rozpočet. ja som to už raz chcel a neako ma odje.kal ze nech dam faktury z opravy atd...
rozpocet znamena to ze mi daju niečo dopredu abo čo ?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Keď to predtým uvidí likvidátor z AXA a v servise vymenia/urobia len to, čo on uzná, prečo by nemali?!

Rozpočet znamená, že nemusíš dokladovať faktúry zo servisu, ale dostaneš sumu, za ktorú sa podľa ich výpočtov dá dané poškodenie opraviť. A ty si to potom môžeš dať opraviť hocikde, nemusíš si kúpiť nový nárazník, ale iba starý zavariť a tak môžeš na tom ešte niečo „zarobiť”.
Aprox
Príspevky: 280
Dátum registrácie: 07.10.2008 10:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Aprox »

Hlavne sa neunahli a nedaj hned auto do autorizovaneho servisu, aj ked to laka kedze chces mat s tym asi co najskor pokoj, aby si nasledne za opravu este aj doplacal, ked Ti podla tabuliek napocitaju vysoku amortizaciu. Radsej si pozhanaj dielce samostatne, popripade od znamych, cez rozne inzeraty, atd.
Hodne zdaru.
davidkoPD
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 30.12.2008 20:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa davidkoPD »

auto mam rok vyroby 2005, tak hadam az taka amortizácia tam nebude :(
barrtek
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 11.05.2009 08:42
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

nehoda

Príspevok od používateľa barrtek »

Akú ti vyrátali prvotnú kakuláciu?Pošli sumu a zhruba ti to virátam.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných