Avia A 31 - baterka

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

matus33333
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 19.10.2010 20:25
Zdieľať na Facebook

Avia A 31 - baterka

Príspevok od používateľa matus33333 »

Aku silnú baterku dať do avie A 31????
palit
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 10.01.2012 21:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa palit »

100 Ah, vacsia sa pod podlahu spolujazdca asi ani nezmestí. Mal som Aviu A31 intercooler a takáto tam bola.
pajtyi
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

najlepsie riesenie pre aviu upevnit pod korbu bednu do ktorej vojde 180ah akumulator a mas dlhy cas pokoj.len treba sledovat aby bolo dobijanie stale v poriadku.povodne dva 6voltove je katastrofalne riesenie.
srsen19
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 06.04.2013 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa srsen19 »

Vrelo odporúčam 150ah 12v baterku, vydržala nám dobrých 8 rokov v avii 30, každodenné štarty, v zime sme vždy na polhodinku pichli na 220v špirálu v bloku, bol to ten prvý typ motora bez žhavičov, žhavič mal len v saní a aj ten sme vôbec nepoužívali, v lete bez predhrevu a žhaviča, najlepšie by bolo ju dať do bedne na náradie alebo nejakú prirobiť pod skriňu/valník ako už písal kolega nadomnou alebo prerobiť priestor pod nohami. Inak len tak pomimo. Ten motor ešte mám a chystám sa z neho urobiť malotraktor. Po piatich rokoch státia sme aviu dali do šrotu a motor som si nechal. Len pre zaujímavosť: ustavil som naňho chladič, teplomer, olejové čidlo, naftu, vzduchový filter, dobíjanie a chytil na jednu otoč, krásny zvuk :d :D
Napísať odpoveď

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných