Autoziarovky moja skusenost

diskusia ohľadne rôznych druhov autožiaroviek, LED ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

minko33
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 22.08.2011 19:09
Zdieľať na Facebook

Autoziarovky moja skusenost

Príspevok od používateľa minko33 »

Zdravim vas chcel by som napisat nieco ohladom mojich skusenosi s autoziarovkami.Pred 2,5 rokom som si kupil passat 5,5 r.v 2002 bola tam namontovana sada Hid h7 5000k svietilo to naozaj super skoro lepsie ako dialkove svetla :) lenze po 3 mesiacoch uzivania mi odisla vybojka ktora nie je lacna.Po kupe novej a vymene mi za mesiac odisiel modul-starter tak som sa na to vykaslal na kolko sa blizila stk a tam by bol problem.Tak som si kupil klasicke ziarovky osram night breaker.Po ich zalozeni som ostal dost zaskoceny vobec nesvietia nabielo ako sa o nich pise su o nieco lepsie ako klasicke ale nic moc.Po pol roku uzivania som chcel nieco co lepsie svieti a vymenil za hod h7+parkovacky co bola obrovska chyba!!! Svietia uplne na nic je to poriadna kravina.Po dlhsom patrani som sa rozhodol pre bosch plus 90.Svietili lepsie ako osram aj farba svetla je belsia bol som spokojny az kym sa po 5 tich mesiacoch neodpalili.Nakoniec som si kupil philips xtreme vision svietia super nie je to 100 percent svetla ako pisu ale su fakt dobre a mam ich uz cca rok a stale svietia odporucam.
Napísať odpoveď

Návrat na "Autožiarovky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný