Autoservis v Nitre

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
jurajk1
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 20.09.2022 06:19
Zdieľať na Facebook

Autoservis v Nitre

Príspevok od používateľa jurajk1 »

pozdravujem, oprosim vas potreboval by som poradit nejaky autoservis,resp. skor asi nejakeho mechanika, aby som bol presnejsi , v nitre,alebo v blizkom okoli ..
o co mi ide - mam vozitko na presuvanie sa do roboty , na ktorom som zavisly, kedze sa tam inak neviem dostat. vozitko je starsieho data, teda v pripade poruchy ked to budem potrebovat rychlo vyriesit nejaku zavadu s tym nemam v plane ist do servisu kde napr. za vymenu nejakeho senzora zaplatim sumu prevysujucu cenu auta.. preto zhanam asi skor nejakeho garazoveho mechanika (alebo aj servis, ale nie predrazeny) , ktory by mi v case nudze vedel pomoct. viete o niekom takom?
lubos zimovcak
Príspevky: 3377
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Autoservis v Nitre

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

:41c2: Tatra 815, MAN 8x8, kolobežka, furik??
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Autoservis v Nitre

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Juraj, daj si do google servis, daj si mapy a daj si aktualizovat pri pohybe karty. Ukaze ti to servisy vsade v okoli. Ked si na aute zavisly, dolezity bude pre Teba skor cas ako cena. Co ti pomoze, ze budes mat lacneho mechanika, ktory ti da termin za dva tyzdne? Termin obratom na ten isty den ti da skor velky servis ako maly garazista

Vzdy mozes kupit za par stoviek nieco jednoduche z 90tych rokov ako nahradne vozidlo. Je to lepsie ako byt v strese nie?
milkoTT
Príspevky: 439
Dátum registrácie: 13.03.2007 09:06
Zdieľať na Facebook

Re: Autoservis v Nitre

Príspevok od používateľa milkoTT »

Ricardinho83 napísal: 20.09.2022 12:29 Juraj, daj si do google servis, daj si mapy a daj si aktualizovat pri pohybe karty. Ukaze ti to servisy vsade v okoli. Ked si na aute zavisly, dolezity bude pre Teba skor cas ako cena. Co ti pomoze, ze budes mat lacneho mechanika, ktory ti da termin za dva tyzdne? Termin obratom na ten isty den ti da skor velky servis ako maly garazista

Vzdy mozes kupit za par stoviek nieco jednoduche z 90tych rokov ako nahradne vozidlo. Je to lepsie ako byt v strese nie?
V tomto pripade je to niečo jednoduche za par stoviek asi to hlavné vozidlo, ak som to spravne pochopil zo zadania temy.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Autoservis v Nitre

Príspevok od používateľa oco13 »

Jednoduché za pár stoviek už dnes nič nie je - všetci pýtajú už aj za filcku liter - a bohužial Fully má tentokrát pravdu.
Rozvody drahšie ako auto ??? motor zo 150 - výmena za 400???? Olej s dvoma filtrami 100 a viac atď. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Autoservis v Nitre

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Oco, to je blbost, za 700 ma aj takyto Voyager s LPG

https://www.autobazar.eu/chrysler-voyag ... 57871.html

Do 1000 Euro ma cca 250 realnych vozidiel tu na Autobazar.eu

Take, ktore by plnilo ucel iba ako nahrada na par dni kym je druhe v servise najde bez problemov.
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Autoservis v Nitre

Príspevok od používateľa martincichy »

Ricardinho83 napísal: 20.09.2022 12:29 Vzdy mozes kupit za par stoviek nieco jednoduche z 90tych rokov ako nahradne vozidlo. Je to lepsie ako byt v strese nie?
Lacnejšie je prenajať si auto z požičovne. Pretože aj auto, hoci stojí, niečo stojí. Poistka, EK, STK, prezutie, výmena oleja hoci raz za dva roky. Požičovňa - nové auto, okamžite, bez takýchto starostí. Pre prípad stresu je tu taxík - taktiež výborné riešenie.

Auto, ktoré nejazdí, je pohroma. Problémy s brzdami, zatuhnuté mechanizmy. Je lepšie si kúpiť skútra ako auto, ktoré by stálo a čakalo na príležitosť. Skúter príležitosť dostane.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Autoservis v Nitre

Príspevok od používateľa oco13 »

Riči , sorry - kedže presne také kupujem už 35 rokov a prešlo ich mojim dvorom skoro 40, tak viem čo je realne a čo nie. Inzerát a realita, je hlavne na Slovensku ako nebe a dudy. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Autoservis v Nitre

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Oco, sak tam su napriklad Felicie a Favority za 350 az 700 Euro v priemere, myslis, ze su vsetky nerealne? Kolko by si chcel aby stali? :)

Ta pozicovna inac je fakt celkom dobry napad.Len treba neburat, taka spoluucast za 350 Euro co mavaju standardne nepotesi velmi.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Autoservis v Nitre

Príspevok od používateľa oco13 »

Oco, sak tam su napriklad Felicie a Favority za 350 az 700 Euro v priemere, myslis, ze su vsetky nerealne? Kolko by si chcel aby stali?
Sú absolutne realne a dokonca aj pojazdné do najbližšej stk, len musíš akceptovať že pri silnejšom buchnutí dverí ostane pol auta na chodníku v podobe hrdze. Posledná filcka od nás odišla pred 5 timi rokmi a už vtedy to chcelo hodne laborovania aby neboli aspoň viditelné diery pod kobercami. Už na inzerát sa všetko ako tak použitelné minulo, treba loviť po známych a kamarátoch.
Kríza okrem iného spôsobuje u chudobných ludí pocit, že to čo majú doma sa zhodnocuje a tak ceny na bazoši letia hore rýchlejšie ako tie v obchodoch. :300f:
Aha a ešte technická poznámka : autá do 1000 eur alebo nad 20 rokov veku ak nejazdia ale stoja ako nahradné vozidlo tak neodídu po presadnutí - vždy pýtajú nejakú tú hodinku resuscitácie. Zase overené na mnohých značkách a typoch. :pusa:
Aha viewtopic.php?f=30&t=80002&sid=03b49496 ... b76c36690c a to nie je "staré" auto
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
tuninka
Príspevky: 853
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Re: Autoservis v Nitre

Príspevok od používateľa tuninka »

no a naspäť k téme..., aký je teda dobrý servis, alebo mechanik v Nitre a okolí ?
Naposledy upravil/-a tuninka v 23.09.2022 12:40, upravené celkom 1 krát.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Autoservis v Nitre

Príspevok od používateľa oco13 »

Pre každého iný. Podobná téma tu už bola a dával som link na servis dvoch mojich známych, kde som bol s každou opravou spokojný a pomohli mi aj pri zháňaní auta. Okamžite ich tu roznosili na kopytách, že neostala nitka súchá. Takže, čo pasuje jednému nemusí inému.
Hatiar vo Zvolene je dostatočne známe meno a záruka odbornosti a aj tak ak ho niekto pochváli hneď vyskočia protireakcie.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Autoservis v Nitre

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

"a napäť k téme..., aký je teda dobrý servis, alebo mechanik v Nitre a okolí ?"

To je pre zadavatela uplne irelevantne. On potrebuje servis, ktory mu da co najskor termin a odstrani zavadu. To sa inak ako takto co som napisal a inak ako adhoc podla potreby riesit neda.

"Juraj, daj si do google servis, daj si mapy a daj si aktualizovat pri pohybe karty. Ukaze ti to servisy vsade v okoli."

Alebo mu tu teraz ludia nahadzu linky, ktore admin aj tak zmaže ako reklamu, a dohodne sa tam nech mu vzdy drzia jeden zdvihak keby nahodou?
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Re: Autoservis v Nitre

Príspevok od používateľa Acon »

AEL servis Krškany. Špecializujú sa hlavne na Peugeot no spravia aj iné. Max seriózny prístup, veľmi slušná komunikácia a prijateľné ceny. Mne sa starajú o 407 už 300 000km (od nova len vtedy ešte robili v autorizáku)
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: edwardsjethro, wesmccane a 49 neregistrovaných