Autoservis-Nitra

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

b5
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 22.12.2008 01:07
Zdieľať na Facebook

Re: servis

Príspevok od používateľa b5 »

tomino9 napísal:
b5 napísal: v nr forde si robia na 1000percentos....potom neplac,ze trha ,nejde ,zle startuje!!!
Fiha,ty budes asi jeden z tych co tam pracuje... Praveze po ich navsteve som plakal...asi tak!
presne tak som jeden z tych co tam robia...chlapci chceli by ste sa len vozit a davat robit auta hocikomu...preco asi stoji tolko ten znackovy servis???lebo vyskolit jedneho mechanika stoji nemalo eeeecok a nie to este vsetkych plus si prirataj vybavenie ale to ti budem tazko vysvetlovat ked do toho nevidis a si presvedceny o opaku,tak vela zdaru s autickom
glider
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 24.03.2010 14:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa glider »

taktiez chodim do autolux-u a az na male zavahanie su oka
vlado272
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 12.04.2008 19:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlado272 »

Sa mi lubi ako niektori posielate do origo servisov a sami potom priznate, ze si date opravovat auta k vselijakym garaz majstrom. Ja som bol zopar krat zo svojim autom v origo servise a po tej neochote a odflaknutej robote som povedal uz nikdy. Nasiel som si jeden servis ako vy hovorite ze garazovy a som s nim nad mieru spokojny. Nechodia tam len dake favority, ale auta s celeho slovenska a vsetkych znaciek. A nik si nestazuje. To ze niekto robi v origo servise a daju zaskolôit neznamena, ze vie aj auto kvalitne opravit.

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 56 neregistrovaných