Autosalón Nitra - Mustang Club Slovakia

naše súťaže, fotky z akcií, informácie o motoristických akciách a zrazoch

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jurovv
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 13.05.2008 09:08
Zdieľať na Facebook

Autosalón Nitra - Mustang Club Slovakia

Príspevok od používateľa jurovv »

Zdravím fandov všetkých vehiclov... Chcem Vás srdečne pozvať na prehliadku našej expozície v pavilone M4, kde sú vystavené naše mustangy z rôznych generácií v rôznych úpravách... Pre verejnosť od štvrtka do nedele, ja osobne mám službu na stánku v piatok celý deň, kto by mal záujem vidieť american muscle car na naživo, respektíve motor atď. atď ozvite sa mi. Moje meno Juro.
evi393
Príspevky: 318
Dátum registrácie: 28.03.2010 14:46
Bydlisko: okr.Sala
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa evi393 »

ja sa idem pokochat, a jazda sa neda?hostesky budu nejake alebo si mame priniest lol
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ak mi rano pridu pneu na Mustiho tak dojdem tiez, bude ich načim trochen zagumovať kým je počasie priaznive a potom pekne za par tyzdnov afto zazimovat
jurovv
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 13.05.2008 09:08
Zdieľať na Facebook

Mustangy...

Príspevok od používateľa jurovv »

jazdenie nie, každý má svojho miláčika rád a nepožičiava ho - takže vystavujeme- veď to je autosalon... hostesiek bude plno.Pre mňa už nech je piatok!
siruj25
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 26.11.2009 21:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa siruj25 »

Už nech je piatok teším sa ! :) Zastavím sa určite ;)
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

ja sa netesim , zase plne mesto a plne parkovisko pri dome lebo posledne roky to maju zeleny vpazi a nestrazia nam vjazdy k domom pri vystavisku ako volakedy :3c90:
demon222
Príspevky: 312
Dátum registrácie: 16.10.2009 09:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa demon222 »

zavolaj mestskych aj tak nemaju co robit :D
milkoTT
Príspevky: 439
Dátum registrácie: 13.03.2007 09:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milkoTT »

a čo tam akože nariešia tí mestskí? to len preto , že pridem na uvedene verejne parkovisko so značkou na aute inou ako NR ma tam nepustia??? Myslim si že na Slovensku možem zaparkovat na ktoromkolvek verejnom parkovisku, tam kde je volne. A s domacimi sucitim, musia vydržat chvilu.
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

milko sme vselijaky ludia . na poslednom autosalone som prisiel z prace domov , ani jedno miesto a akurat tam jeden bu.zerant zaparkoval a hovorim mu ci by sa nemohol posunut aby som mohol zaparkovat . on , ze nech idem inam . ten hnup tam nebol sam a ja sam tak som to neriesil . mestky vie vyberat tak pokuty.

p.s. neviem ci mozes ale pred kazdym vjazdom je zakazova prenosna tabula neviem ci teraz bude
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

inak mna osobne moc agrokomplex nelaka aj ked ho mam skoro pri dome lebo dost chaba uroven oproti europskym
milkoTT
Príspevky: 439
Dátum registrácie: 13.03.2007 09:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milkoTT »

Jasne, vsetko zaleži od pristupu ludi. inak nie som zastanca porusovania predpisov, ale v noci ich bohužial porusujem. Auto mi stoji na chodniku :-(. Lebo cez den mi nestraži nikto volné parkovacie miesto a nečaka kym sa vecer vratim domov aby som si mohol auto zaparkovat rovno pred svojim vchodom.
evi393
Príspevky: 318
Dátum registrácie: 28.03.2010 14:46
Bydlisko: okr.Sala
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa evi393 »

fester uroven nulova,mas pravdu ale je to na skok oproti europskym aspon pre mna.a otazka, centroNr cáluje sa parkovanie na streche?
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

vies co nebol som na streche ani nepametam , ale asi nie ale tam bude nervano jak svina . Pokial neprides hned rano ani by som sa tam netrepal osobne a isiel na vzialenejsie parkovisko napr pri maxe, stavbari ci baumaxe co je tak 15 minut peso a tam budes mat kde zaparkovat ako ked sa budes krutit 15 minut pred vystaviskom a hladat miesto
colerman
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 23.01.2009 17:49
Zdieľať na Facebook

.

Príspevok od používateľa colerman »

nebudete sem dávať aj fotky z akcie?...aby sa mohli pokochať aj ľudia co tam nebudú?... :-\
evi393
Príspevky: 318
Dátum registrácie: 28.03.2010 14:46
Bydlisko: okr.Sala
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa evi393 »

diky nieco urcite najdem,dufam ze nezoberem tvoj flek, chcem niekde pobliz

Návrat na "Súťaže, Akcie, Auto-Moto zrazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných