Autoradio - cd prehravač

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dodikes123
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 27.09.2017 14:04
Zdieľať na Facebook

Autoradio - cd prehravač

Príspevok od používateľa dodikes123 »

nazdar mam taky problem s mojim autoradiom a to je ze ked pretocim klucik hra bezproblemou ale akonahle nastartujem uz iba stale dookola nacitava cd a nedokaze ho nacitat vypnem motor a radio hra ako keby mu nic nebolo stretol sa uz niekto s takym niecim alebo som vynimocni pripad :-\
mirec2255
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 04.10.2016 10:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirec2255 »

Neruší ti tam niečo nejaké kontakty keď naštartuješ?
dodikes123
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 27.09.2017 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodikes123 »

nie nic my tam nerusi kabelaz je tiez v poriadku tam je ten problem ze po nastartovani nedokaze rozcitat cd radio funguje iba to cd nie dnes my napadlo ci to nieje vybraciami ked uz motor bezi tak som ho nastartoval vybral radio a drzal v ruke abi nim netriaslo zapol a asi po 10 sekundach ho uz nacitalo v poriadku moj typ je ze to asi bude tymi vybraciami kedze je to uz starsie radio tak asi je tam uz uvolnena mechanika alebo co a to cd tam poskakuje preto ho nedokaze rozcitat iba ked stoji na mieste neviem no ale iba to my z toho vychadza :zg282:
henich
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 29.09.2017 08:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa henich »

Pokiaľ fungovalo keď si ho po naštartovaní vytiahol tak to je na 100% tými vybráciami, len neviem či sa s tým bude dať niečo urobiť. Ale bola by škoda kupovať nové keď je inak funkčné
dodikes123
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 27.09.2017 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodikes123 »

no ved prave a co sa stym da urobit to neviem ani ja skusal som uz aj pod radio dat papier na skusku ale ani to nepomohlo a stale pred jazdou ho vytiahnut zapnut dat spat to sa mi nechce ale zatial ma nenapadlo nic ine
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní