automat do 2000eur

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

automat do 2000eur

Príspevok od používateľa biker610i »

Nazdar da sa zohnat nejake schopne auto s automatickou prevodovkou v cenovej relacii do 2000 eur? Na znacke a druhu paliva viac menej nezalezi ale asi lepsi by bol benzin. Ale podmienka je ze to musi byt automat :d :D A mna by fest zaujimalo ze ci v tejto cenovej relaci sa da nieco schopne zohnat a nerozsype sa to na druhy den :4090: Ked som pozeral inzeraty tak nejake stare pasaty alebo golfy , audi A3, skodovky a pod. vyskocili. Tak piste vase nazory dakujem :42f7: :zg282:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: automat do 2000eur

Príspevok od používateľa oco13 »

Smart nie je automat? videl som aj Micru
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: automat do 2000eur

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Kúpiť sa dá,v tom by v podstate nebol problém.Čiže bude to auto ktoré bude mať km kde je už všetko dobré z auta vyťažené a ide (alebo sa očakáva) čas obnovy a teda výdaje.V dobrom prípade majiteľ tento čas predbehol a včas predal problémy ďalej.Teda auto ešte problémy iba čakajú,ešte ich mať nemusí a otázny je moment kedy sa zosype rad radom všetko čo má za sebou svoju životnosť.A to je kvantum vecí lacných aj drahých ktoré si budú žiadať obnovu.Realita je ale skôr taká,že prvé príznaky sa už prihlásili,to sa ako tak polepilo v režime "len" a akože nateraz ok sa auto posunie kým príde ďalší výdaj.Všetky (aj velké) závady prichádzajú pár dní po kúpe,to je +- vždy ako cez kopirák.Samozrejme toto je scenár pre nízke ceny aut ktoré už padli do takejto cenovej kategórie,aj preto sa dá často čítať - radšej ako súbor náhradných dielov.Automat je k prieseru ďaleko bližšie než motor,rieši sa horšie a takmer bez výnimky aj drahšie.
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: automat do 2000eur

Príspevok od používateľa fzubaty »

Odporucam megane ii s benzinom, ma to 4 stupnovy hydromenic, chodi mi to na servis a ide to stale bez problemov. Dokonca to ani nejak nehrdzavie. Akurat rozvod na tom treba vymenit konplet a pojde a pojde. Dokonca do 2000 to mas aj s uvodnym servisom.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: automat do 2000eur

Príspevok od používateľa oco13 »

som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Moonshine
Príspevky: 528
Dátum registrácie: 12.06.2018 15:59
Zdieľať na Facebook

Re: automat do 2000eur

Príspevok od používateľa Moonshine »

S dvoma litrami vela vody nenamútiš, keď tak 500 na opravy.
Ale mne sa dávnejšie podarilo kúpiť jednotkovú CRV s automatom a lpg, mala 425 000, za 2600e. A nič jej nebolo. Dal som akurát spraviť membránu na lpg, inak brala 9 litrov, na dialnici už 12.
Máš na bazoši dva-tri civicy, Hr-v s 1.6 na dojazdenie.
Honda mala hydromenič síce 4 stupeň, ale olej si tam vymenil na ulici, mala svoju mierku na olej.
Hlavne vyskúšaj funkčnosť prevodoviek, lebo akurát môžeš auto zaniesť na vrakáč...
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Re: automat do 2000eur

Príspevok od používateľa lorak777 »

realne je to vec nahody...plati, co napisal milan hlavaty...na 99% sa popalis... ja by som k sume 2000 na kupu dal najmenej 2000 na opravy, 500 je podla mojich skusenosti malo....takto kupovat a za takuto sumu moze len odbornik, co sa vyzna...
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: bosston, corocafe, db69 a 114 neregistrovaných