AUTOMAT 4stupnovy a rychli posudok :-D

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

drawen
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 08.05.2007 14:11
Zdieľať na Facebook

AUTOMAT 4stupnovy a rychli posudok :-D

Príspevok od používateľa drawen »

Chlapci moji co sa mi dnes stalo.....
Mam passata 1.9tdi 99rok automat....a isiel som za vraj najlepsim pankom v okrese cez automaticke prevodovky a po telefone mu vravim ze sa mi obcas pri rozbehu ako keby sekne..ozaj raz za 30rozbehov....a panko ked som dosol a ani sa na tom nepreviezol a na supu mal diagnozu...ze to su najhorsie prevodovky 4stupnove a pod...mozno su ale bez odskusania aby mi zavesil na nos ze..no to je v pici, hento, a este tamto a zakladna cena opravy 1000euro+700 za repas menica.....kukal som naneho jak k....t
Akoze berem ze to tolko moze stat, al e........
blaho3
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 15.05.2007 11:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blaho3 »

preco si teda nesiel do servisu ??
hamer
Príspevky: 597
Dátum registrácie: 17.01.2006 16:00
Bydlisko: SR (E&W)
Zdieľať na Facebook

AT

Príspevok od používateľa hamer »

blaho3 napísal:preco si teda nesiel do servisu ??
A kde do servisu ? Do autorizaku ? Sa zobud zo sna....
Vo VW je mozna vymena kus za kus. Nova 4-st. AT napr. na G4 stoji 70T skk.
Ked clovek necha staru AT a riadiacu jednotku servisu tak -20T skk.

Tak nech sa paci do servisu...
hamer
Príspevky: 597
Dátum registrácie: 17.01.2006 16:00
Bydlisko: SR (E&W)
Zdieľať na Facebook

Re: AUTOMAT 4stupnovy a rychli posudok :-D

Príspevok od používateľa hamer »

drawen napísal:...Mam passata 1.9tdi 99rok automat....a isiel som za vraj najlepsim pankom v okrese cez automaticke prevodovky... ...po telefone mu vravim ze mi obcas pri rozbehu ako keby sekne...ozaj raz za 30rozbehov...
Neries to sekanie - vymen olej a filter. To je vsetko.
A napis za ktorym profi majstrom si bol. Meno a mesto.
A ked chces dam Ti tel. na ozajstnych ludi co sa vyznaju.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

> Nova 4-st. AT napr. na G4 stoji 70T skk.


toto mas overene? Sa mi to zda nejako malo, za moj priblbly 6kvalt MANUAL si chlapci pytaju 10500eur za X diel teda repasovany kus [!!!]
hamer
Príspevky: 597
Dátum registrácie: 17.01.2006 16:00
Bydlisko: SR (E&W)
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hamer »

mp3turbo napísal:> Nova 4-st. AT napr. na G4 stoji 70T skk.


toto mas overene? Sa mi to zda nejako malo, za moj priblbly 6kvalt MANUAL si chlapci pytaju 10500eur za X diel teda repasovany kus [!!!]
10500 E za saltpaku ? Neverim Ti. A ak hej tak prec od takych chlapcov....
Tolko stoji 7G Tronic a nie 6-kvalt šaltpaka.

Ta AT na G4 to je rok stara info z autorizaku. 70T nova a dva roky garancia.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nerobim si z teba srandu, volaj do fordu, tu mas zoznam firiem:

http://www.ford.sk/page.php?url_id=185


a skus sa pytat na galaxy2001 6kvalt prevodovku.

Na lagunu som teoreticky zhanal kamaratovi 5kvalt, 155.000 korun asi pred tromi rokmi. Takze som nezhanal :) Na Opel Vectra C automat, 292.000korun tesne pred zavedenim eura. Rok vyroby auta 2003. Mohol som kupit Vectru s odfajcenym automatom.




nebudem ta odrbavat na tom co si mozes lahko overit. A ze od toho ruky prec to je jasne. Na sharana zozenies 6kvalt pouzity ale uplne v poriadku pod 300eur. Aj keby som musel tri prevodovky vymenit tri tak to mam za desatinovu cenu ako jednu novu.

Je jasne ze do takychto aut sa nedaju kupovat nove diely.
drawen
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 08.05.2007 14:11
Zdieľať na Facebook

Re: AUTOMAT 4stupnovy a rychli posudok :-D

Príspevok od používateľa drawen »

Hamer napísal:
drawen napísal:...Mam passata 1.9tdi 99rok automat....a isiel som za vraj najlepsim pankom v okrese cez automaticke prevodovky... ...po telefone mu vravim ze mi obcas pri rozbehu ako keby sekne...ozaj raz za 30rozbehov...
Neries to sekanie - vymen olej a filter. To je vsetko.
A napis za ktorym profi majstrom si bol. Meno a mesto.
A ked chces dam Ti tel. na ozajstnych ludi co sa vyznaju.
Z trnavy a panko uz nevim jak sa volal....dobre vymenit olej....ale liter stoji 22euro a ide ich tam sest...takze pekna suma na to ze sa to nemusi zlepsit...viem ze je nejaky iny olej ATF ktory je takisto dovoleny od vyrobcu ,ale neviem zistit na nete ktory to je......
zdeno74
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 19.03.2008 09:56
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: AUTOMAT 4stupnovy a rychli posudok :-D

Príspevok od používateľa zdeno74 »

drawen napísal:
Hamer napísal:
drawen napísal:...Mam passata 1.9tdi 99rok automat....a isiel som za vraj najlepsim pankom v okrese cez automaticke prevodovky... ...po telefone mu vravim ze mi obcas pri rozbehu ako keby sekne...ozaj raz za 30rozbehov...
Neries to sekanie - vymen olej a filter. To je vsetko.
A napis za ktorym profi majstrom si bol. Meno a mesto.
A ked chces dam Ti tel. na ozajstnych ludi co sa vyznaju.
Z trnavy a panko uz nevim jak sa volal....dobre vymenit olej....ale liter stoji 22euro a ide ich tam sest...takze pekna suma na to ze sa to nemusi zlepsit...viem ze je nejaky iny olej ATF ktory je takisto dovoleny od vyrobcu ,ale neviem zistit na nete ktory to je......
v autorizovanom servise ti ho objednaju na impe v D.kubine stojí 16€ liter treba ho meniť poctivo , každú 4rtú výmenu čiže 60000km. a prevodovka prežije auto. a v krakove je firma ktorá roby automaty dovezieš tam nepojazné auto a o 10 dní si prídeš po auto s prevodovkou po repase a zárukou/ podotýkam nie su to trnavský mechanici :4090: / a stoji to 5200zlt. 1200€ pozor ak maš tiptronic tam je to zložitejšie daj si ho vimeniť radšej do autorizovaného srevisu hocijaký mechanik si s tým neporadí.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 71 neregistrovaných